Slovensko
82:102 (14:19, 36:42, 61:60, 80:80)
Maďarsko
Nedeľa 12.07.2015, 18:00ME B-divízie do 20 rokov - muži

Dnešný zápas bol hlavne o nervoch a tie mali pevnejšie hráči z Maďarska. Podarilo sa im v záverečných sekundách poslednej štvrtiny vyrovnať na 80:80 a v predĺžení nedali Slovensku a vyhrali ho 21:2, celkovo zvíťazil maďarský výber nad tým slovenským 102:82. (20:03:44)

45:00
    Koniec zápasu. (82:102)

44:51
    Na záver stretnutia pridali maďarskí hráči jeden kôš za tri body a jeden za dva. (82:102)

44:00
    Maďarsko si kráča po víťazstvo po ďalšom premenenom hode na kôš. (82:96)

43:43
    Slovensko však neskladá zbrane a pripisuje si jeden bod za jeden premenený trestný hod. (82:94)

43:35
    Zápas je rozhodnutý,pretože maďarskí hráči pridali po trestnom hode aj jednu trojku. (81:94)

43:00
    Zo Slovenskom to nevyzerá, keď 2 minúty pred koncom prehrávajú v predĺžení o 10 bodov! (81:91)

42:25
    A opäť dávajú maďarskí hráči kôš. (81:89)

41:42
    Maďarsko vedie už o 6 bodov! (81:87)

41:22
    Slovensko znižuje skórovaním z trestného hodu. (81:85)

41:15
    Maďarsko striela kôš za tri body! (80:85)

40:17
    Maďarsko sa ujíma v predĺžení vedenia. (80:82)

40:01
    Začalo sa predĺženie. (80:80)

40:00
    Štvrtá štvrtina sa skončila. (80:80)

39:55
    V posledných sekundách poslednej štvrtiny sa Maďarsku podarilo vyrovnať! (80:80)

39:52
    Maďarsko však odpovedá košom za tri! (79:78)

39:47
    Záver zápasu je veľmi, ale veľmi nervózny. Svedčí o tom aj veľký počet faulov, ktoré sú trestané trestnými hodmi. Slovensko teraz premenilo dva. (79:75)

39:40
    Na druhej strane sa Maďarsku taktiež podarilo premeniť obidva trestné hody. Záver zápasu je veľmi nervózny. (77:75)

39:31
    Slovensko premieňa dva trestné hody a zdá sa, že vedenie neplánujú pustiť. (77:73)

39:24
    36 sekúnd pred koncom sa Maďarsku podarilo skórovať za tri! Beriem späť! Toto bude ešte zaujímavý záver. (75:73)

Matúš Macháč

Slovensko: Mäsiar, Hlivak, Vago, Hupka, Rozánek, Abrhám, Meress, Nemcok, Bachan, Belavy, Dolník, Vilkovský
    Maďarsko: Bán, Benke, Nagy, Perl, Váradi, Keller, Adrássy, Revesz, Kovágó-Laska, Peringer, Kosa, Filipovity
    Štvrtiny: 14:19, 22:23, 25:18, 19:20 - 2:22