Jamajka – Kanada 1:0 (kon.) | Kostarika – Salvador 1:1 (kon.)
Kostarika
1:1 (0:0)
Salvador
cz Nedeľa 12.07.2015, 03:15 • BBVA Compass Stadium (Houston, Texas) • CONCACAF Gold Cup • Skupina B
    Utkání Kostarika - Salvador vítěze nepoznalo

Je dobojováno! Po bezbrankovém úvodním poločase se v 60. minutě ujala vedení Kostarika a už to vypadalo, že huběný náskok dp závěrečného hvizdu uhájí. Salvador však získal výhodu přímého volného kopu, po kterém v nastaveném čase vyrovnal na konečných 1:1. (05:11:42)

90+4

90+3
    Do zakončení se dostal Arturo Alvarez, ale nedokázal přesně zacílit.

90+2
    Žlutou kartu dostává David Guzmán (Kostarika).
    90+1. Dustin COREA - 1:1

90+1
    El Salvador právě vstřelil branku!
    V závěru utkání Salvador vyrovnává! Míč po přímém volném kopu našel DUSTINA COREU, který rozvlnil síť z bezprostřední blízkosti střelou bez přípravy.

90
    Hlavní arbitr nastavil čtyři minuty.

89
    Zřejmě za nesportovní chování dostává žlutou kartu Johan Venegas.

87
    Hra je opět přerušena, důvodem je další postavení mimo hru, ve kterém se znovu objevil Johan Venegas.
    86. Jeden z fanoušků si během utkání rozhodl nafotit selfie s gólmanem Alvaradem

86
    To se jen tak nevidí. Neznámý fanoušek v přerušené hře vběhl na trávník, aby si pořídil selfie s brankářem Kostariky, který mu fotografii neváhal poskytnout.

86
    Hráči Salvadoru se při útočné akci domáhali odpískání rohového kopu, hlavní arbitr byl ale jiného názoru a nařídil odkop od brány.

84
    Ofsajd a v něm přistižen Johan Venegas.

83
    Fotbalisté Hondurasu se pokusili založit útočnou akci pomocí dlouhého nákopu, míč však doputoval jen k Alvaradovi.

82
    Za hranicí pravidel si v souboji o míč počínal David Guzmán, jenž fauloval Jaira Henríqueze.

80
    Fotbalistům Salvadoru se čas neúprosně krátí, do konce řádné hrací doby zbývá už jen deset minut.

77
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Jaime Alas, přichází Jairo Henríquez.

76
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Álvaro Saborío, přichází Michael Umaña.

75
    Do konce zápasu zbývá závěrečná čtvrthodina, přesně tolik času mají reprezentanti Salvadoru na vyrovnání.