Podbeskidzie – Ružomberok 1:2 (kon.) | Zabrze – Karviná 0:0 (kon.) | Mattersburg – Dukla Praha 4:1 (kon.)
WSG Wattens – Slavia 0:8 (kon.) | Myjava – Sigma Olomouc 1:5 (kon.) | Brno – Admira Wacker Mödling 0:0 (kon.)
WSG Wattens
0:8 (0:6)
SK Slavia Praha
cz Piatok 10.07.2015, 18:45Prípravný zápas

Slávisté si na soustředění v Rakousku připisují jednoznačné vítězství, když tým z třetí rakouské ligy rozstříleli 8:0. (20:47:56)

90

86
    Sešívaní už se nikam netlačí, v pohodě kontrolují hru.

84
    Teprve šest minut před koncem základní hrací době si hráči Wattens připisují první střelu na branku, Řehák si s ní v pohodě poradil.

83
    Hlavičku Diopa dokázal Weissenhofer vytěsnit.

79
    Slávisté si hlídají vysoké vedení a proti týmu z třetí rakouské ligy míří za přesvědčivou výhrou.

76
    Slavia právě vstřelila branku!
    MAREK ČERVENKA nejdříve našel Diopa, který mu ale míč ihned vrátil, a tak červenobílí útočník zkusil zakončení. Pěkným lobem o břevno nedal Weissenhoferovi šanci!

69
    Akce sešívaných ale pokračovala, až se nakonec k hlavičce probojoval Červenka, Weissenhofer však skvěle zasáhl!

68
    Vukadinovič ze standartní situace nastřelil jen clonící zeď.

62
    Gól si mohl připsat další útočník Pražanů. Červenka ale v dobré pozici netrefil míč ideálně, a tak ani Weissenhofer nemusel zasahovat.

58
    DAME DIOP se dočkal! po rychlém pasu Součka mířil sešívaný útočník do vzdálenějšího rohu branky!

51
    Zajímavou přihrávku Červenky před branku srazili hráči rakouského týmu na roh, ze kterého však sešívaní nic nevytěžili.

46
    Sešívaní vstupují do druhé půle se dvěma změnami. Místo Hrubeše bude chytat Řehák, Voltra nahradil Červenka.

46

45

45
    Pražané se přeci jen dočkali před koncem prvního poločasu šestého gólu! Další rohový kop Vukadinoviče přilétl přesně na hlavu TOMÁŠE SOUČKA, který tak přidal svoji druhou branku!

41
    Sešívaní se už tolik netlačí do zakončení, přesto mají po většinu času míč na svých kopačkách.

35
    Baez dokázal z pravé strany odcentrovat, pokus Diopa o hattrick ale prozatím nevyšel.

33
    Slavia vede po třiatřiceti minutách 5:0! Prudký centr Vukadinoviče sice směřoval na Weissenhofera, ten ho však vyrazil jen k JOSEFU BAZALOVI, který hlavičkou mířil přesně!

29
    Sešívaní nadále určují tempo hry, hráči Wattens se jen stěží dostávájí před sešívanou branku.

David Mencl

Góly: 16. Diop, 18. Diop, 21. Voltr, 22. Souček, 33. Bazal, 45. Souček, 58. Diop, 76. Červenka

WSG Wattens: Weissenhofer – Nimmervoll, Mimm, Schmadl, M. Wurzer, F. Wurzer, Pürselim, Galovic, Auckenthaler, Pensold, Scheiber
    SK Slavia Praha: Hrubeš (46. Řehák) – Mikula, Bílek, Deli, Dostál – M. Vukadinovič, Baéz, Souček, Bazal – Voltr (46. Červenka), Diop