Albánsko – Slovensko 71:89 (kon.)
Albánsko
71:89 (17:23, 34:44, 53:66)
Slovensko
Piatok 10.07.2015, 15:45 • Vodafone Sportcentrum Székesfehervár (Maďarsko) • ME B-divízie do 20 rokov - muži

40:00
    Koniec zápasu. (71:89) (17:32:34)

39:44
    Naši basketbalisti ešte v úplnom závere zvyšujú svoj náskok. Meress strieľal presne za dva body a následne pridal Abrhám trojku. (71:89)

39:20
    Ndreko využil poľavenie Slovákov a dvakrát po sebe skóroval za dva body. (71:84)

38:47
    Albánsko si ešte zobralo oddychový čas. Slováci však môžu už teraz oslavovať víťazstvo. (67:84)

38:33
    Rozánek sa strelecky chytil a definitívne zlomil súpera. Tretia trojka v rade od nášho basketbalistu. (67:84)

38:00
    Lekndreaj síce znížil na 67:78, no potom prišla ďalšia trojbodová strela z ruky Róberta Rozánka. (67:81)

37:30
    Rozánkova presná strela za tri body. Naši basketbalisti vedú o 13 bodov, čo by si mali v posledných dvoch minútach udržať. (65:78)

37:04
    Do konca štvrtiny ostávajú necelé tri minúty. Slovensko si stále udržiava desaťbodový náskok. (65:75)

36:00
    S trojkami sa teraz roztrhlo vrece. Najskôr presne mieril Bachan a krátko po ňom Taflaj. (65:75)

35:10
    Albánci musia v závere riskovať. Úspešná trojka Lekndreaja. (62:72)

35:00
    Bachan využil ďalšie zaváhanie albánskeho celku a z protiútoku skóroval. (59:72)

34:03
    Bachan urobil kroky, a tak sa k lopte po oddychovom čase dostanú Albánci. (59:70)

33:40
    Nepresnú prihrávku Ferru vystihol Nemčok, ktorý išiel sám na kôš a zvýšil slovenský náskok. (59:70)

33:31
    Albánci sa nevzdávajú a chcú zápas zdramatizovať. Ich najlepší strelec Ndreko pridal dva body. Timeout pre Slovensko. (59:68)

32:35
    Pregja sa dostal na palubovku len v úvode tejto časti hry, no naše konto už zaťažil štyrmi bodmi. (57:68)

31:50
    Dvojkou spod koša odpovedá viac ako dvojmetrový Milan Vago. (55:68)

31:30
    V úvode štvrtej štvrtiny sa oba tímy hľadali v koncovke. Sériu neúspešných striel prerušil až Albánec Pregja. (55:66)