Brazília – Slovensko 26:16 (kon.) | Rusko – Česko 37:21 (kon.)
Rusko
37:21 (17:11)
Česko
cz Štvrtok 09.07.2015, 09:00 • Naju Indoor Gymnasium, Gwangju (Jižní Korea) • Letná univerziáda - ženy • Skupina B

Ode mne je to již pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemné prožití dnešního dne. Nashledanou. (10:22:13)

Nejvíce branek v utkání:

Rusko – Anna Vjachirevová / 7 branek
    Česko – Petra Adámková / 6 branek

Je dobojováno. Ruské házenkářky ve druhé půli ještě navýšily své vedení a po výsledku 37:21 si připisují třetí výhru do tabulky základní skupiny B. Češky na turnaji vůbec poprvé ztrácí body, nyní je však čekají ještě další dva zápasy. Zítra se utkají s výběrem Brazílie a v neděli ráno našeho času zakončí boje v základní skupině duelem s týmem Uruguaye.

60
    Konec zápasu. (37:21)

60
    Ichněvová znovu zakončuje, nyní se prosadila z křídelního prostoru. (37:21)

59
    Stelnnerová se prosazuje podruhé v řadě a přidává jednadvacátý gól českého týmu. (36:21)

59
    Karpačevová se prosazuje potřetí z hranice devíti metrů a přidává svůj čtvrtý gól v zápase. (36:20)

58
    Rusky však rychle odpovídají prvním gólem Rešetnikovové v zápase, která úspěšně zakončila z křídla. (35:20)

58
    České hráčky se přeci jen dostanou na hranici dvaceti vstřelených branek v tomto zápase, o tu jubilejní se postarala Alena Stellnerová. (34:20)

57
    Ichněvová se trefuje ze vzdálenosti devíti metrů a znovu navyšuje již tak vysoké vedení svého týmu. (34:19)

56
    A vzápětí další gól, který přidává Petra Adámková, se šesti góly prozatím nejlepší střelkyně českého týmu. (33:19)

55
    Branka číslo osmnáct v podání českého týmu. (33:18)

54
    Natalija Čigirinová se ve druhé půli doslova utrhla ze řetězu a šestým gólem v zápase již nahání nejlepší střelkyni svého týmu Vjachirevovou. (33:17)

53
    Naše hráčky korigují sedmnáctým gólem, na soupeřky to dnes ale bohužel zdaleka nestačí. (32:17)

52
    Šukalovová se dostává k sedmičce a tu také proměňuje, Rusky vedou již o šestnáct branek. (32:16)

52
    Stellnerová alespoň trochu upravuje nelichotivé skóre po zakončení z křídla. (31:16)

51
    Tak to je gólostroj, co nyní rozjely na palubovce ruské hráčky. Karpačevová střílí další branku svého týmu. (31:15)

51
    A ještě jedna branka v podání Čigirinovové, ta se v posledních minutách rozstřílela a naše hráčky ji nestíhají bránit. (30:15)