Almaty – CZ Belehrad | 2:1 (kon.) | | | Dacia Kišinev – Renova | 4:1 (kon.) | | | Sutjeska – Debrecín | 2:0 (kon.) |
Keşla FK – Laçi | 0:0 (kon.) | | | Elfsborg – Lahti | 5:0 (kon.) | | | Ulisses – Birkirkara | 1:3 (kon.) |
Cchinvali – Botoşani | 1:3 (kon.) | | | Jūrmala – Budućnost Podgorica | 0:0 (kon.) | | | Dudelange – UC Dublin | 2:1 (kon.) |
Qäbälä – Dinamo Tbilisi | 2:0 (kon.) | | | Kalju – Aktobe | 0:0 (kon.) | | | Žodino – Kukësi | 0:0 (kon.) |
Omonia Nikózia – Dinamo Bt. | 2:0 (kon.) | | | Soligorsk – Glenavon | 3:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Sillamäe Kalev | 6:2 (kon.) |
Limassol – Saxan | 2:0 (kon.) | | | Štokholm – VPS | 4:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Europa | 3:0 (kon.) |
Beroe – Atlantas | 3:1 (kon.) | | | Odd – Tiraspol | 0:0 (kon.) | | | Beitar Jeruzalém – Ordabasy | 2:1 (kon.) |
Rosenborg – Víkingur | 0:0 (kon.) | | | Randers – Sant Juliá | 3:0 (kon.) | | | Lusitans – West Ham | 0:1 (kon.) |
Zrinjski Mostar – Shirak | 2:1 (kon.) | | | Lok. Záhreb – Broughton | 2:2 (kon.) | | | Žilina – Glentoran | 3:0 (kon.) |
Litex – Jelgava | 2:2 (kon.) | | | Vaduz – La Fiorita | 5:1 (kon.) | | | Partizani Tirana – Strømsgodset | 0:1 (kon.) |
Śląsk – Celje | 3:1 (kon.) | | | Runavík – Linfield | 4:3 (kon.) | | | Bala Town – Differdange | 2:1 (kon.) |
FK Rabotnički – Flora | 2:0 (kon.) | | | Trnava – Olimpic | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Kruoja | 8:0 (kon.) |
Podgorica – Neftçi Baku | 1:1 (kon.) | | | Koper – Víkingur Reykjavík | 2:2 (kon.) | | | Juvenes/Dogana – Brøndby | 0:2 (kon.) |
Ferencvároš – GA Eagles | 4:1 (kon.) | | | Čukarički Belehrad – Domžale | 0:0 (kon.) | | | Novi Sad – Budapešť | 3:1 (kon.) |
St Patrick´s – Skonto FC | 0:2 (kon.) | | | Valletta – Newtown | 1:2 (kon.) | | | Aberdeen – Škendija | 0:0 (kon.) |
HB Tórshavn – Riteriai | 1:4 (kon.) | | | St. Johnstone – Alaškert | 2:1 (kon.) | | | Željezničar Sarajevo – Balzan | 1:0 (kon.) |
Hafnarfjördur – Seinäjoki | 1:0 (kon.) | | | Reykjavík – Cork City | 2:1 (po pr.) |
Ukrajina – Francúzsko | 1:3 (kon.) | | | Grécko – Rakúsko | 0:0 (kon.) |
Kostarika – Jamajka | 2:2 (kon.) | | | Salvador – Kanada | 0:0 (kon.) |
koniec
Apollon Limassol
2:0
(1:0)
FC Saxan
Lukáš Jasoněk
Góly:
2. Stojanović, 61. Papoulis
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 39. Sebai (SAX), 63. Kouadja (SAX), 80. Bamba (SAX), 81. Kone (SAX)
Nepremenená penalta:
Apollon Limassol:
Bruno Vale – Kyriakou, Sachetti, Freire, Nuno Lopes – Papoulis (C), Gullon, Stojanović (57. Farley) – Kolokoudias (82. Josephides), Joao Pedro (67. Wheeler), Elizio
Náhradníci: Hidi – Antoniou, Farley, Reynolds, Wheeler, Pittas, Josephides
Tréner:
FC Saxan: Chirinciuc – Arabadji, Kone, Popovici (C), Kouadja – Ne, Truhanov, Bamba (80. Fofana), Catan (58. Bogdanov) – Puntus, Dao
Náhradníci: Radu – Lorne, Doumbia, Bogdanov, Fofana, Kone, Ouédraogo
Tréner:
Náhradníci: Hidi – Antoniou, Farley, Reynolds, Wheeler, Pittas, Josephides
Tréner:
FC Saxan: Chirinciuc – Arabadji, Kone, Popovici (C), Kouadja – Ne, Truhanov, Bamba (80. Fofana), Catan (58. Bogdanov) – Puntus, Dao
Náhradníci: Radu – Lorne, Doumbia, Bogdanov, Fofana, Kone, Ouédraogo
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
FC Saxan – Apollon Limassol FC 0:2 (0:1)
Branky: 33. Joao Pedro, 89. Papoulis
ŽK: 0 – Puntus, Kouadja, Bogdanov
Rozhodčí: Izmailov – Belski, Hodin (vš. KAZ)
FC Saxan: Chirinciuc – Arabadji, Kone, Popovici (C), Kouadja – Ne, Truhanov (80. Fofana), Bamba, Catan – Puntus (64. Bogdanov), Dao.
Apollon Limassol FC: Bruno Vale – Kyriakou, Sachetti, Freire, Nuno Lopes – Papoulis (C), Gullon, Stojanović (72. Reynolds) – Kolokoudias, Joao Pedro, Elizio.
Domácí celek v úvodu utkání otevírá skóre a ujímá se vedení! Na centr z pravé strany si naskočil LUKA STOJANOVIĆ a hlavou poslal míč do sítě.
Náskok Apollonu je již dvoubrankový. Síť za zády Chirinciuce k velké radosti domácích příznivců rozvlnil FOTIS PAPOULIS, který se do míče položil po centru z pravé strany a poslal jej ke vzdálenější tyči.