Almaty – CZ Belehrad 2:1 (kon.) | Dacia Kišinev – Renova 4:1 (kon.) | Sutjeska – Debrecín 2:0 (kon.)
Keşla FK – Laçi 0:0 (kon.) | Elfsborg – Lahti 5:0 (kon.) | Ulisses – Birkirkara 1:3 (kon.)
Cchinvali – Botoşani 1:3 (kon.) | Jūrmala – Budućnost Podgorica 0:0 (kon.) | Dudelange – UC Dublin 2:1 (kon.)
Qäbälä – Dinamo Tbilisi 2:0 (kon.) | Kalju – Aktobe 0:0 (kon.) | Žodino – Kukësi 0:0 (kon.)
Omonia Nikózia – Dinamo Bt. 2:0 (kon.) | Soligorsk – Glenavon 3:0 (kon.) | Hajduk Split – Sillamäe Kalev 6:2 (kon.)
Limassol – Saxan 2:0 (kon.) | Štokholm – VPS 4:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Europa 3:0 (kon.)
Beroe – Atlantas 3:1 (kon.) | Odd – Tiraspol 0:0 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Ordabasy 2:1 (kon.)
Rosenborg – Víkingur 0:0 (kon.) | Randers – Sant Juliá 3:0 (kon.) | Lusitans – West Ham 0:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Shirak 2:1 (kon.) | Lok. Záhreb – Broughton 2:2 (kon.) | Žilina – Glentoran 3:0 (kon.)
Litex – Jelgava 2:2 (kon.) | Vaduz – La Fiorita 5:1 (kon.) | Partizani Tirana – Strømsgodset 0:1 (kon.)
Śląsk – Celje 3:1 (kon.) | Runavík – Linfield 4:3 (kon.) | Bala Town – Differdange 2:1 (kon.)
FK Rabotnički – Flora 2:0 (kon.) | Trnava – Olimpic 0:0 (kon.) | Jagiellonia – Kruoja 8:0 (kon.)
Podgorica – Neftçi Baku 1:1 (kon.) | Koper – Víkingur Reykjavík 2:2 (kon.) | Juvenes/Dogana – Brøndby 0:2 (kon.)
Ferencvároš – GA Eagles 4:1 (kon.) | Čukarički Belehrad – Domžale 0:0 (kon.) | Novi Sad – Budapešť 3:1 (kon.)
St Patrick´s – Skonto FC 0:2 (kon.) | Valletta – Newtown 1:2 (kon.) | Aberdeen – Škendija 0:0 (kon.)
HB Tórshavn – Riteriai 1:4 (kon.) | St. Johnstone – Alaškert 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Balzan 1:0 (kon.)
Hafnarfjördur – Seinäjoki 1:0 (kon.) | Reykjavík – Cork City 2:1 (po pr.)
Randers FC
3:0 (1:0)
UE Sant Juliá
cz Štvrtok 09.07.2015, 19:05 • Viborg Stadion • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Do 2. předkola Evropské ligy postupuje tým Randers FC (20:54:08)

Máme za sebou dnešní utkání. To nakonec podle očekávání zvládli lépe domácí a zaslouženě vyhráli 3:0. Hosté neodvedli špatný výkon, na 2. kolo Evropské ligy to však nestačí.

90+4

Dnešní utkání sleduje 1456 diváků.

90+3
    Randers právě vstřelili branku!
    Nakonec jsme se však dočkali ještě jedné branky. Tu vstřelil MIKAEL ISHAK.

90+2
    Hráči Randers kombinují a vypadá to, že rozhodčí každou chvíli ukončí zápas.

89
    Hra nyní byla často přerušována díky faulům na obou stranách.

87
    Serru následuje i Keller. I on se nyní ocitl v ofsajdu.

86
    Serra mohl jít do slibné šance, rozhodčí ho však přerušil kvůli ofsajdové pozici.

85
    Domácí tým už jasně v zápase dominuje a je skoro jasné, že postoupí do 2. předkola Evropské ligy.

82
    Bruninho teď tvrdě zajel do Aminiho a může být jenom rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
    A takhle vidí dnešní utkání diváci přímo na stadionu

80
    Coca teď musel proti střele Kallesoeho zasahovat. Zákrok to nebyl těžký a bez většího problému si se střelou poradil.

78
    Střídání v týmu UE Sant Juliá: ze hřiště odchází Spano, přichází Serra.

77
    Ishak mohl jít do slibné šance, nacházel se však v ofsajdu.

76
    Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Thomsen, přichází Bager.

72
    Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Thygesen, přichází Kallesoe.
    72. BABAYAN - 2:0

72
    K volnému přímému kopu se postavil SERGEI BABAYAN a trefil se parádně do pravého části branky.

71
    Střídání v týmu UE Sant Juliá: ze hřiště odchází Castellano, přichází Quirino.

70
    Hodně tvrdý zákrok od Peppeho. Teď si nejspíše vzal příklad od jeho brazilského jmenovce. Tohle byl opravdu tvrdý zákrok.

67
    Spano vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.

64
    Nesledujeme příliš atraktivní utkání. Hra se převážně odehrává ve středu hřiště.

62
    Střídání v týmu UE Sant Juliá: ze hřiště odchází Girau, přichází Peppe.

60
    Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Allansson, přichází Babayan.

58
    Veliká šance domácích. Teď šli dva hráči úplně sami na brankáře. Přihrávka před prázdnou bránu byla však příliš dlouhá.

55
    Coca předvedl další dobrý zákrok. Nyní proti střele Kellera.

54
    Domácí tým jasně ovládá dnešní zápas.

52
    Žlutou kartu za svůj tvrdý zákrok viděl Rodriguez.

49
    Domácí chtějí vstřelit další branku, v tom jim však teď zabránila obrana hostů. Randers budou zahrávat rohový kop.

46
    Quirino po chybě domácí obrany mohl skórovat, vychytal ho však skvělým zákrokem Johnsson.

46
    Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. U míče jsou hráči domácího týmu, kteří kombinují na vlastní polovině.

46

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Domácí měli více ze hry, dokonce zahrávali i pokutový kop, který ale neproměnili. Poté přišla vyrovnaná hra, nakonec se však domácí tým dočkal a ve 42. minutě se prosadil svou střelou Amini. Stav po první poločase je tedy 1:0.

45

44
    Domácí hráči mají míč na svých kopačkách. Brzy bude konec prvního poločasu.
    42. AMINI - 1:0

42
    Tak jsme se konečně dočkali první branky. Po pěkné individuální akci se prosadil MUSTAFA AMINI střelou k pravé tyči!

40
    Máme před sebou posledních pět minut prvního poločasu a stále jsme neviděli branku.

38
    Fanoušci domácího týmu jsou netrpěliví a občas na své hráče i pískají.

36
    Domácí se dostali do další velké šance, Coca však předvedl další z povedených zákroků. Opravdu dobrý zákrok.

34
    Zatím docela překvapivý vývoj utkání. V tuto dobu se již předpokládalo, že domácí budou vést a hlavně budou ovládat utkání.

33
    Veliká šance domácích nakonec brankou nekončí. A to hlavně díky aktivitě hostujících obránců.
    Po faulu následovala malá potyčka

30
    Quirino vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.

27
    Domácí se snaží ohrozit hostujícího brankáře, k pořádně střele se však ještě nedostali. Když nebereme tedy v potaz pokutový kop.

24
    Skvělý obranný zákrok teď předvedl Ruiz. Kdyby nebylo jeho obranného zákroku, tak jde Ishak sám na brankáře.

22
    Tak na trávníku není k vidění nic zajímavého. Oba týmy hrají spíše nakopávanou. Doufejme, že se to brzy změní a budeme sledovat atraktivní fotbal.

19
    Hosté působí někdy poněkud komicky, jelikož každá druhá přihrávka je špatná. Jinak se ale postupně zvedají a sledujeme už poměrně vyrovnanou hru.

17
    Domácí tým je u míče a kombinuje na útočné polovině. Uvidíme, co z toho bude.

15
    Hosté se dostávají nyní častěji do kombinaci a pomaličku začínají vytahovat růžky.
    Chycená penalta

11
    Ishak se postavil k míči, jeho střelu k tyči však brankář Coga skvělým zákrokem vyráží!

10
    Pokutový kop pro domácí tým!

8
    Aktivnějším týmem jsou zatím rozhodně domácí. Ti drží míč převážně na svých kopačkách a nepouštějí hosty do žádné kombinace.

7
    Tak první šance domácího týmu. Pěkného centru před branku nakonec nikdo nevyužil. Poté se dostal k míči Keller a zkoušel vystřelit. Střela mu ale vůbec nesedla.

4
    Dlouhý míč našel Thygesena, ten se ale nacházel v ofsajdu. U míče jsou tedy hráči hostujícího týmu.

2
    Tak ve druhé minutě byla k vidění první střela dnešního zápasu. K té se dostal Borring. Míč však neměl dostatečnou razanci a navíc bránu minul o značný kus.

1
    Tak nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v modrých dresech. Hosté nastoupili v dresech zelených.

1

Za malou chvíli nám začne dnešní utkání. Hráči obou týmů jsou již připraveni ke hře.
    Hráči se již rozcvičují na hřišti

Randers FC: Johnsson – Fischer, Thomsen, Fenger, Marxen – Thygesen, Keller (C), Allansson, Borring – Amini – Ishak.
    Náhradníci: Duncan – Kallesoe, Bager, Poulsen, Lauenborg, Pedersen, Babayan

UE Sant Juliá: Coga – Vigo, Ruiz, Varela (C), Brito, Rodriguez – Gandara, Girau, Spano, Bruninho – Quirino.
    Náhradníci: Canal – Peppe, Castellano, Gonzalez, Gomes, Serra, Guida

Rozhodčí: Vadachkoria – Varamishvili, Todria (vš. GEO).
    Hosté si výlet v Dánsku užívají

První zápas skončil výhrou hráčů Randers, kteří dokázali jako jediní vstřelit branku. Vyhráli teda 1:0. Zápas byl hodně ovlivněn rozhodčími, jelikož padly hned dvě červené karty. Dnešním favoritem jsou rozhodně domácí. Hráči Sant Julie zatím v evropských pohárech nevstřelili ani jednu branku a z deseti zápasů mají hrozivé skóre 0:31.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního utkání. Dnes se mezi sebou utkají Randers FC a UE Sant Juliá.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:05.