Česko – Ukrajina 77:53 (kon.) | Slovensko – Nemecko 60:47 (kon.)
60:47 (15:15, 23:26, 43:37)
Nemecko
Streda 08.07.2015, 21:45ME do 20 rokov - ženy

39:59
    Tak to je záver ako má byť. V poslednej sekunde zápasu premieňa trojku Katarína Urbániová. Slovensko víťazí. (60:47)

37:23
    Skvelé! Po trojke Nikoly Dudášovej vedieme necelé tri minúty pred koncom o 13 bodov. (55:42)

32:48
    Machová premieňa všetky tri trestné hody. Slovensko vedie o komfortných 11 bodov. Vyzerá to veľmi dobre. (48:37)

23:45
    Fantastické! Veronika Remenárová si vybojovala dva trestné hody, ktoré následne aj premenila. Slovensko tak vedie už o 8 bodov. (36:28)

17:34
    Remenárová bola zblokovaná a okamžite sa do úniku dostávala Stachová. Veronika ju faulovala nešportovou osobnou chybou. (21:22)

13:58
    Presnú mušku ukázala aj Lucia Hudáčková. Slovensko vedie štvorbodovým rozdielom. (21:17)

9:48
    Terézia Páleníková odohrala výbornú štvrtinu. Teraz získala faul, premenila obe šestky a vyrovnala stav stretnutia. (15:15)

6:49
    Slovensko po prvýkrát v zápase vedie vďaka presnej trojky Radky Stašovej. (10:9)

Miroslav Kováčik

Slovensko: Remenárová, Páleníková, Urbániová, Dudášová, Kelčíková, Kučerková, Hadačová, Piperková, Mištinová, Zarevúcka, Stašová, Machová.
    Nemecko: Wilkeová, Körnerová, Neuwaldová, Degbeonová, Rouaultová, Daubová, Hartmannová, Geiselsöderová, Blumeová, Hecková, Ahaová, Stachová.
    Štvrtiny: 15:15, 8:11, 20:11, 17:10