Slovensko – Rusko 14:29 (kon.) | Čína – Česko 23:32 (kon.)
Slovensko
14:29 (10:12)
Rusko
Utorok 07.07.2015, 09:00 • Gwangju (Južná Kórea) • Letná univerziáda - ženy • Skupina B

Najbližšie vo štvrtok sa stretnú zverenkyne Dušana Poloza z Brazíliou. (10:29:05)

Sme na konci druhého vystúpenia slovenských hádzanárok na letnej univerziáde. Po prehre s Českom, sme nestačili, ani na Rusko a podľahli mu o 15 gólov 14:29.
    Priebeh stretnutia však tak zlý nebol hlavne v prvom polčase, kedy sme dokonca viedli 10:8, ale od tohto momentu sa stretnutie zlomilo a naším hráčkam sa prestalo dariť.

60
    Koniec zápasu. (14:29)

60
    V poslednej minúte je tu ďalší gól v našej sieti. (14:29)

59
    V predposlednej minúte sa podarilo Ruskám znovu skórovať. (14:28)

57
    Rusky však odpovedajú ďalším gólom. (14:27)

56
    Následne a nám podarilo znížiť. (14:26)

56
    Na začiatku záverečnej päťminútovky zvýšilo Rusko na rozdiel trinástich gólov. (13:26)

52
    Oddychový čas hostí. (13:25)

51
    Len tretí gól v druhej polke stretnutia sme strelili devúť minút pred koncom. (13:25)

50
    Desať minút pred koncom vedie Rusko už o trinásť gólov. (12:25)

48
    Už to však neplatí, lebo Rusko pridalo ďalší presný zásah. (12:24)

47
    Rusky kontrolujú hru a navyšujú svoje vedenie, ktoré je momentálne už 11 gólové. (12:23)

46
    Rusky tak isto po rozohrávke pridali ďalší presný zásah. (12:22)

45
    Z protiútoku sa nám podarilo skorigovať. (12:21)

45
    Následne je tu ďalší gól v našej sieti. (11:21)

44
    Rusky po pár minútovej gólovej odmlke strieľajú ďalší gól. (11:20)

41
    Po oddychovom čase sa mám podarilo v 11. min. druhého polčasu dať prvý gól v tejto polovici stretnutia. (11:19)

41
    Oddychový čas domácich. (10:19)

40
    Rusky už vedú o deväť gólov. Druhom polčase vyhrali prvých 10. min. 7:0. (10:19)

Marek Antalík

Slovensko: Haladíková, Medveďová – Bujnochová, Blažeková, Minarčíková, Szokeová, Kostelná, Varjaššiová, Habániková, Bettáková, Klučková, Gajdošová. Tréner: D. Poloz.
    Rusko: Utkina, Vachterová, Anoškina – Reštninová, Goršková, Chigirinová, Vjakčieva, Garanina, Makjeva, Petrova, Šukalová, Vedečina, Iknjeva, Kapračeva, Kudriašová. Tréner: L. Akapian

Rozhodca: Tomoko Ota, Mariko Shimajiri