Španielsko – Česko 71:54 (kon.)
Španielsko
71:54 (20:16, 38:30, 51:43)
Česká republika
cz Utorok 07.07.2015, 16:30 • Lignano Sabbiadoro (Itálie) • ME do 20 rokov - muži • Skupina C

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Přeji příjemné odpoledne všem basketbalovým nadšencům! Dnes jsou na programu první zápasy Mistrovství Evropy mužů do 20 let, ve kterých se mimo jiné utká Španělsko proti Česku. Zápas se odehraje od 16:30 ve městě Lignano Sabbiadoro, které se nachází v Itálii.

Španělé U-20 na ME v roce 2014:

Evropského šampionátu v Řecku, které se konalo minulý rok, si vedli Španělé vynikajícím způsobem. Ve skupině, kde se umístili na 3. místě a postoupili jako poslední ze skupina B, to na dobrý výkon ještě rozhodně nevypadalo. Vítězství ve skupině slavili nad Německem (63:53) a Švédskem (68:59). Naopak v zápasech se Slovinskem (63:71) a Srbskem (61:70) zaostali. V osmifinále vyhráli Španělé všechny své zápasy, jak nad Litvou, tak nad Řeckem a Velkou Británií, což je vyneslo na druhé místo a postup do čtvrtfinále. Mezi osmičkou nejlepších narazili na Francouze, které přehráli rozdílem 6 bodů a mohli se těšit na semifinále. V TOP4 ME 2014 si to rozdali o finále s Chorvatskem a vyhráli jen těsně 63:61. V samotném finále už ale bylo Turecko nad síly španělských mladíků a tak po zásluze na svůj krk pověsili stříbrné medaile.

5. Polsko

Z každé tabulky základní skupiny postoupí do osmifinále týmy, které obsadí první tři příčky. Týmy na čtvrtém a pátém místě poputují do vyřazovací skupiny. Posledních 7 týmů konečného pořadí ME U-20 sestoupí do Divize B.

Loňská účast Česka na ME:

V loňském roce se konalo Mistrovství Evropy v Řecku, konkrétně na Krétě. V základní skupině jsme se postupně utkali s Itálií, Černou Horou, Tureckem a Chorvatskem. Bohužel ani jeden zápas se nám nepovedlo dotáhnout do vítězného konce a hráli jsme tedy skupinu o 13. – 20. místo. Jenže ani v té se nám nepovedlo najít recept na Německo, Maďarsko či Rusko. Zásluhou 7 porážek v řadě jsme si zahráli play-off o udržení, v němž jsme konečně zaznamenali první výhru, to když jsme vyhráli jednoznačně nad výběrem ze Švédska. Díky této výhře bylo jasné, že se udržíme v divizi A, ale ještě čekal výběr Miroslava Marka jeden zápas, a to o konečné umístění. Hráči do dvaceti let po vítězství v posledním zápase obsadili konečnou 17. příčku.

Asistenti trenéra: Ladislav Sokolovský, Patrik Smažák

Španělsko: Alonso, Martin, Abalde, Sans, Moix, García, Martínez, Guerrero, Sima, Nogués, Hernangómez, Diop

Česko: Dědek, Dragoun, Kouřil, Kroutil, Pecháček, Peterka, Púlpán, Stegbauer, Svoboda, Škranc, Šoula, Štěrba.

Oba reprezentační celky už jsou nastoupeny na hrací ploše. Z reproduktorů zní hymny jednotlivých zemí, jako první španělská, následně česká.

Ještě než začne samotný zápas, probíhá krátké rozcvičení v podobě hodů na koš.

Nyní už je ovšem vše připraveno na začátek zápasu.

00:01
    Utkání právě začalo. (0:0)

00:01
    Míč uzmuli při rozehrávce hráči Česka, kteří nastoupili v modrých dresech. (0:0)

00:25
    Španělům vypršel čas na zakončení, k míči se tak velmi lehce dostává český celek. (0:0)

00:44
    Peterka předvedl krásnou individuální akci, kterou zakončoval zpod koše. (0:2)

01:14
    Svobodův střelecký pokus za tři body nevyšel podle jeho představ. Míč se odráží od obroučky zpět do hřiště. (0:2)

01:58
    O chvíli později na druhé straně hrací plochy zakončuje Diop za dva body. (2:2)

02:18
    První trojka dnešního zápasu je na světě, zasloužil se o ni Svoboda, který si tak napravil chuť z předchozí nevydařeného trojbodového pokusu. (2:5)

02:47
    Peterka byl faulován a měl možnost házet dva trestné hody, při proměňování byl však pouze padesáti procentní. (2:6)

03:32
    Sans se dopustil své první osobní chyby, celkově je to španělská druhá chyba v první čtvrtině. (2:6)

04:16
    Ani jednomu reprezentačnímu výběru se nyní nepovedlo proměnit své střelecké pokusy za dva body. (2:6)

04:37
    Tentokrát už to ale vyšlo Abaldeovi, který snižuje na rozdíl dvou bodů. (4:6)

05:00
    Nogues zakončuje nikým nehlídaný, jednu sekundu před vypršením času. Skóre je srovnáno. (6:6)

05:11
    Zásluhou Pecháčkova faulu už má český výběr na svém kontě třetí týmový. (6:6)

05:35
    Martinův pokus za tři body ještě nevyšel, ovšem pod košem agilní Diop dokázal míč dopravit do koše. (8:6)

06:06
    Pecháček nadchl všechny přítomné diváky svojí dalekonosnou střelou za tři body, která skončila v obroučce. Vysloužil si za to velký aplaus. (8:9)

06:32
    Škranc zakončuje bezproblémově po osamoceném úniku. (8:11)

06:54
    Znovu je to Škranc, který se objevil v úniku a zakončuje bezproblémově zpod koše za dva body. (8:13)

07:12
    Ovšem Martinézovi se vede snížit stav střelbou za tři body. (11:13)

07:31
    Češi si neužili vedení ani celou minutu a skóre je znovu vyrovnáno. Nikdo nehlídal Hernangómeze, který si s českou obranou udělal co chtěl a následně poslal míč do obroučky. (13:13)

07:35
    Oddechový čas pro Česko. (13:13)

08:13
    Dědek a následně ani Nogués neuspěl se střelbou za tři body. (13:13)

08:24
    Španělé se dostávají poprvé v zápase do vedení, o dvoubodový koš se postaral i tentokrát Hernangómez. (15:13)

08:40
    Pecháček se dopouští osobní chyby, soupeř bude zahrávat dva trestné hody. (15:13)

08:40
    K jeho zahrání se postavil Hernangómez, který se ani jednou nemýlil. (17:13)

08:48
    Čeští mladíci znovu faulují. Další dva trestné hody pro Španěly. (17:13)

08:48
    Tentokrát už Španělé nebyli tak úspěšní, Sans proměnil jen jeden trestný hod. (18:13)

09:30
    Trestné hody budou také zahrávat čeští hráči. Svého prvního faulu v zápase se dopustil Moix. (18:13)

09:30
    Pecháček ale proměňuje pouze jeden ze dvou pokusů z bodu pro trestný hod. (18:14)

09:47
    Dvacátý bod vystřelil pro Španěly Hernangómez, zatím nejaktivnější hráč domácích. (20:14)

09:58
    Skóre v samém závěru zápasu snižuje po individuální akci Pecháček. (20:16)

10:00
    První čtvrtina skončila. (20:16)

10:01
    Začala druhá čtvrtina. (20:16)

10:27
    Nahrávka španělských hráčů směřovala na jejich polovinu. Jakmile se míče dotkl jeden z domácích hráčů, dostali se k němu čeští mladíci. (20:16)

10:38
    Pecháček si pod košem musel několikrát povyskočit, než usměrnil míč do obroučky. (20:18)

10:51
    V obranné fázi už ale Pecháček tak úspěšný není, na svém kontě už má třetí osobní chybu. (20:18)

11:00
    Nepohlídaný Hernangómez po úspěšném střeleckém pokusu za tři body zaznamenává jedenáctý bod v zápase. (23:18)

11:23
    Peterkova střela byla hodně nepřesná, k míči se tak dostávají Španělé. (23:18)

11:55
    Kouřil musel faulovat po ztrátě míče, jinak by se soupeř dostal do přečíslení. (23:18)

12:00
    Štegbauerovi vyšla střela z hranice trestného hodu, která však byla za dva body, neboť byla ze hry. (23:20)

12:16
    Španělskému výběru zatím vycházejí střely za tři body nad míru dobře, další zaznamenává García, pro kterého jsou to první body v zápase. (26:20)

13:00
    Španělé neproměnili ani jednu ze svých dvou střel. (26:20)

13:16
    Martin fauloval Peterku při zakončení. Český hráč bude zahrávat dva trestné hody. (26:20)

13:16
    Peterka bez problémů proměnil oba pokusy za jeden bod. (26:22)

13:38
    Diop si seběhl pod koš, ale jeho střela nebyla přesná a míč tak skončil v rukou českých hráčů. (26:22)

14:00
    Naopak střela Kouřila z nouze už byla přesná, navíc za 3 body. (26:25)

14:43
    Češi po krátké chvíli znovu ve vedení! Šňůru sedmi bodů v řadě ukončuje prozatím trojka Peterky. (26:27)

14:43
    Oddechový čas pro Španělsko. (26:27)

15:00
    Abalde nebyl úspěšný se svojí nahrávkou, kterou dokázal vyrazit jeden z českých mladíků ke svým spoluhráčům. (26:27)

15:20
    Štěrba se dopouští na polovině hrací plochy osobní chyby. U míče tak stále zůstávají Španělé. (26:27)

15:55
    Čeští mladíci si nyní počínali v útoku velmi dobře, ale koš z nyní vytvořeného tlaku nedokázali vytěžit. (26:27)

16:02
    Jenže Martin na druhé straně hrací plochy kazí přihrávku a do útoku se tak vydávají znovu Češi. (26:27)

16:36
    Těm útok nevyšel, naopak Nogues svůj střelecký pokus za dva body proměňuje a dostává Španěly zpět do vedení. (28:27)

16:47
    Po trojce Dragouna se skóre opět přelévá na stranu hráčů trikolóry. (28:30)

17:03
    Na vývoj skóre reaguje Nogués košem s hodnotou dvou bodů zpod koše. (30:30)

17:44
    Pro Diopa nebyl problém dopravit z útočného doskoku míč do obroučky. (32:30)

18:04
    Dragoun nedokázal trefit koš, načež Půlpán fauluje a připisuje tak svému týmu čtvrtý faul ve druhé čtvrtině. (32:30)

18:17
    Moixovi se povedlo skvělým způsobem proměnit třibodový střelecký pokus. Najednou jsou Španělé vzdáleni o pět bodů! (35:30)

18:22
    Oddechový čas pro Česko. (35:30)

18:35
    Škranc se pokusil o jednoruční střelu, ale míč si cestu do obroučky nenašel. (35:30)

19:02
    Škranc poprvé v zápase fauluje, ovšem pro Čechy už je to pátý faul ve druhé čtvrtině. Španělé tak zahrávají dva trestné hody. (35:30)

19:02
    Diop proměnil jen jeden ze dvou pokusů. (36:30)

19:22
    Českým hráčům se v obraně nedaří bránit průniky soupeřů. Stegbauer zařídil Španělům další dva trestné hody. (36:30)

19:22
    První i druhý trestný hod v podání Hernangómeze proměněn. (38:30)

19:43
    Dědkovi nevyšla střela z hranice za tři body. (38:30)

19:59
    Naštěstí ani míč z rukou Sanse do obroučky nezapadl. (38:30)

20:00
    Druhá čtvrtina skončila. (38:30)

První poločas prvního zápasů Čechů na ME mužů do 20 let je minulostí. Češi vstoupili do zápasu velmi dobře, vyrobili si čtyřbodový náskok, ale na víc už se nezmohli. Silné Španěly pustili čeští mladíci do vedení až v 9. minutě zápasu. Domácí si vedení pohlídali a vstoupili tak do druhé čtvrtiny se čtyřbodovým vedením.

Ve druhé čtvrtině se českým mladíkům podařila jen první polovina, kdy se dokázali velmi rychle dostat zpět do vedení a se soupeřem překlápět skóre z jedné strany na druhou. Ovšem potom přišly velké chyby v obraně, které Španělé po zásluze trestali, i proto vedou po první polovině 38:30. Uvidíme, zda mají čeští basketbalisté dostatek sil na otočení zápasu, ještě není nic ztracené.

Nejlepší střelci první poloviny:

Juancho Hernangómez (ESP) – 13 bodů
    Adam Pecháček (CZE) – 10 bodů

Hráči obou reprezentačních výběrů už se vrací pomalu zpět na hrací plochu. Druhá půle za malou chvíli začne.

20:01
    Začala třetí čtvrtina. (38:30)

20:13
    Šoula se sice pověsil do vzduchu a pokusil se o koš za dva body, ovšem neúspěšně. (38:30)

20:38
    Po neúspěšné střelbě se faulu dopustil na útočné polovině Abalde. (38:30)

20:53
    Kouřil úspěšně zakončil pod košem, navíc byl faulován, takže bude zahrávat jeden trestný hod. (38:32)

20:53
    Trestný hod v podání Kouřila proměněn, rozdíl ve skóre je tak rázem pět bodů. (38:33)

21:15
    Abalde ukázal ukázkovou hru pod košem, kterou okořenil dvěma body pro svůj výběr. (40:33)

21:38
    Skóruje také Svoboda, který se nenechal soupeřem nijak zastínit. (40:35)

22:21
    Noguesovi nevyšla přihrávka, míč tak končí v zámezí. Češi mohou rozehrávat. (40:35)

22:32
    Svoboda nebyl úspěšný při pokusu o snížení. Následně Šoula nedokázal doskočit dostatečně vysoko. (40:35)

22:38
    Abalde byl faulován při osamoceném úniku, ovšem ještě předtím ho fauloval jeden z českých hráčů. (42:35)

22:38
    Abalde míjí koš z trestného hodu, skóre zůstává nezměněno. (42:35)

23:19
    Nogués se proviňuje teprve prvním osobním faulem, ovšem jeho tým už zaznamenal fauly tři. (42:35)

23:29
    Po Moixově faulu už ale čeští basketbalisté budou zahrávat dva trestné hody. (42:35)

23:29
    Oba trestné hody proměnil Pecháček bez větších obtíží. (42:37)

23:57
    Půlpán až zbytečně fauloval při navrácení se na obranou polovinu. (42:37)

24:17
    Šoula chytře opřel míč o protihráče, aby se následně jeho celek dostal k rozehrávce. (42:37)

24:28
    Pecháček se pokusil o dvě střely, ani jedna ale neprošla pře věž v obraně Španělska, kterou je Diop s 210 centimetry. (42:37)

25:05
    Oba reprezentační výběry se prezentují mnoha chybami v útoku. Skóre tak zůstává i nadále nezměněno. (42:37)

25:20
    Tentokrát už ale celá akce skončila faulem, potrestaným je Dědek, který si připisuje první osobní chybu. Španělé budou zahrávat trestné hody. (42:37)

25:20
    Oddechový čas pro Česko. (42:37)

25:20
    García zaznamenává další dva body do svých statistik po proměněných trestných hodech. (44:37)

25:35
    Pecháček se pokusil v době, kdy nebyl atakován, o trojku. Bohužel neúspěšně. (44:37)

25:37
    Navíc při doskoku pod košem fauloval Dědek, který tak vrací Španěly k bodu pro trestný hod. (44:37)

25:37
    Hernangómezovi se povedlo proměnit jen jeden trestný hod. (45:37)

25:52
    Po dvou a půl minutách se prosazuje také český výběr zásluhou Pecháčka, kterému se povedlo proměnit dvoubodovou střelu. (45:39)

26:04
    García přidává další bod pro svůj celek, když proměňuje trestný hod. (46:39)

26:28
    Martínez se dopouští faulu ve chvíli, kdy se hnali tři čeští basketbalisté do přečíslení. I Češi si tak budou moci vyzkoušet trestné hody. (46:39)

26:28
    Zásluhou Šouly, který proměnil oba nařízené trestné hody, se drží česká družina neustále na rozdílu pěti bodů. (46:41)

26:40
    Další z faulů české obrany, Španělé mají k dispozici další dva trestné hody. (46:41)

26:40
    Sans proměňuje až druhý nařízený trestný hod. (47:41)

26:50
    Faul přichází i na druhé straně, po které bude Pecháček zahrávat dva trestné hody. (47:41)

26:50
    Pecháček se nemýlí ani v této chvíli, snížil tak náskok Španělů na čtyři body. (47:43)

27:10
    Po střele domácích hráčů se míč odrazil od obroučky a po souboji u postranní čáry přiřkli rozhodčí míč Španělům. (47:43)

27:24
    Domácí nedokázali vystřelit do uplynutí čtyřiadvaceti sekund, k míči se tak dostávají Češi. (47:43)

27:44
    Ovšem ti nedokázali tuto výhodu využít. Při přechodu do obrany naštěstí nedošlo k faulu. (47:43)

28:01
    Dragoun je dalším faulujícím hráčem v českém týmu. Španělé mají k dispozici dva trestné hody. (47:43)

28:01
    García proměňuje jeden trestný hod a vrací tak basketbalistům ze Španělska pětibodový náskok. (48:43)

28:23
    Ten může být navíc znovu navýšen, neboť Češi začali faulovat už i v útočné fázi. (48:43)

28:23
    Nejlepší střelec Španělů v dnešním zápase, Hernangómez, proměňuje jeden trestný hod. (49:43)

28:45
    Po souboji pod košem končí na zemi Peterka, přesto rozhodčí přiřkli míč soupeři. (49:43)

29:11
    Španělům už sice pomalu vypršel čas, s poslední sekundou ale vyšla střela z ruky Garcíi, jehož míč poslechl a po několika odrazech se prodral obroučkou. (51:43)

29:58
    Českým basketbalistům na druhé straně hrací plochy nevyšla ani jedna ze tří střel, pokaždé se míč odrazil od obroučky zpět do hry. (51:43)

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (51:43)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (51:43)

30:27
    Jeden z českých hráčů zachránil míč ve hře na poslední chvíli, ovšem všichni spoluhráči mu odběhli a tak přihrál pouze do rukou volného Martíneze. Toho byl nucen faulovat Kroutil. (51:43)

30:27
    Martínez proměnil jen jeden ze dvou pokusů z bodu pro trestný hod. (52:43)

30:39
    Pecháček zaznamenal dva body, pro Čechy vůbec první body po více než třech minutách. (52:45)

31:13
    Pecháček je ve velkém ohrožení, nyní fauloval protihráče a u jeho jména už svítí čtyři osobní fauly! (52:45)

31:18
    Je to tady, Adam Pecháček fauloval i tentokrát a dnešní zápas pro něj končí! (52:45)

31:30
    Nemohoucnost českých hráčů v zakončení pokračuje. Doslova jistý koš se nepovedlo zařídit Půlpánovi, který doskakoval pod košem. (52:45)

31:37
    Po Svobodově faulu už má český výběr na svém kontě čtvrtý faul v poslední čtvrtině. Češi to tak budou mít v posledních minutách hodně těžké. Navíc Španělé budou zahrávat dva trestné hody. (52:45)

31:37
    Naštěstí pro české basketbalisty proměňuje Abalde jen jeden ze dvou. (53:45)

31:47
    I český tým má k dispozici dva trestné hody. (53:45)

31:47
    Při Dragounovi stálo velké štěstí, kdy především první trestný hod zapadl do obroučky jen tak tak, druhý nikoli. (53:46)

31:57
    Abalde se dostává k zahrání dalších dvou trestných hodů. Český tým si prochází hodně nepovedeným obdobím v dnešním zápase. (53:46)

31:57
    Dva body pro Španělsko Abalde zařídit za nařízených trestných hodů. (55:46)

32:28
    Zatímco Půlpán svůj střelecký pokus neproměnil, Abalde ano. (57:46)

32:31
    Oddechový čas pro Česko. (57:46)

32:45
    Štěrbův pokus za tři body skončil neúspěšně, míč se k němu ale odrazil a tak Češi pokračují v útoku. (57:46)

33:07
    Čeští basketbalisté z této akce nic nevymysleli, naopak při přesunu do obrany fauluje Dědek. Další dva trestné hody pro Španělsko. (57:46)

33:07
    Znovu je to Abalde, který proměňuje oba trestné hody. Španělé vedou už o třináct bodů. (59:46)

33:15
    Už to vypadalo, že střela Dědka zapadne do koše, ovšem míč se odrazil ven z koše! (59:46)

33:45
    Diop si připisuje obranný faul, všemu předcházela neúspěšná akce jeho spoluhráčů. (59:46)

34:13
    Šoula nedokázal udržet míč u lajny přímo pod košem a odevzdal ho tak bez boje soupeři. (59:46)

34:26
    Tuto chybu trestají Španělé košem za dva body. Úspěšným hráčem byl Nogués. (61:46)

35:09
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, Čechy však zrazuje zakončení. Hráči trikolóry nezaznamenaly bod už tři a půl minuty!! (61:46)

35:34
    Hernangómez zakončuje svojí individuální akci košem s hodnotou dvou bodů, navíc byl faulován a tak bude mít k dispozici ještě jeden trestný hod. (63:46)

35:34
    Ten se povedlo Hernangómezovi proměnit. Osmnáct bodů dělí oba reprezentační výběry. (64:46)

35:46
    Kouřilovi se nepovedlo udržet míč ve svých rukách. Španělé se ženou do útoku. (64:46)

36:13
    Dědek se navíc prezentuje čtvrtým osobním faulem a je tak na hraně vyloučení. Španělé budou zahrávat dva trestné hody. (64:46)

36:13
    Hernangómez proměňuje oba trestné hody. Rozdíl ve skóre je rovných dvacet bodů. (66:46)

37:05
    Faulu se po dlouhé době prezentují také Španělé. Dva trestné hody bude zahrávat Dragoun. (66:46)

37:05
    Dragoun proměnil oba z nabízených trestných hodů. (66:48)

37:08
    Moix ale rychle reaguje z hodně velké vzdálenosti. (68:48)

38:02
    Španělští basketbalisté už zápas pouze dohrávají v poklidném tempu a snaží se trefovat koše za tři body. (68:48)

38:09
    Paco Redondo si vyžádal oddechový čas pro Španělsko. (68:48)

38:11
    Střela jednoho z domácích hráčů už není uznána, byla totiž odeslána z rukou po skočení limitu. (68:48)

38:23
    Po Abaldeho faulu svítí u výběru Španělska pátý týmový faul. Dragoun se ujímá zahrání trestných hodů. (68:48)

38:23
    Stejně jako v předchozích případech, i tentokrát Dragoun proměňuje oba trestné hody. (68:50)

38:23
    Češi těží z dobrého napadání, zásluhou kterého získali míč pod košem soupeře. Celou akci zakončil Dragoun dalším košem za dva body. (68:52)

39:11
    Garcíovi nevyšla střela z rohu hrací plochy. Míč zachytávají hráči Česka. (68:52)

39:24
    Pro Čechy zařizuje další dva body muž posledních sekund, Dragoun. (68:54)

39:50
    Alonso měl sice před sebou dostatek místa, přesto vystřelil takřka z poloviny hrací plochy a jeho střelecký pokus končí v obroučce! (71:54)

40:00
    Konec zápasu. (71:54)

Češi nedokázali po dobré první polovině udržet krok se svými soupeři v polovině druhé, především tedy v poslední čtvrtině zápasu. V té třetí ještě jakž takž střelba hráčům českých barev vycházela. Ovšem v poslední desetiminutovce jim zvlhl střelecký prach. Po sedmi minutách měli na svém kontě pouze 3 body, zatímco Španělé si vytvořili náskok o dvaceti bodech a o vítězi tak bylo jasno. Dragoun v závěru zápasu sice ještě několikrát upravil skóre zápasu, ale s debaklem 54:71 nedokázal už nic nadělat.

Čechům tedy hrubě nevyšel první zápas na ME mužů do dvaceti let proti loňskému finalistovi. Zítra odehrají čeští mladíci zápas s Ukrajinou.

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Španělska vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen basketbalového) Onlajnu, na počtenou! (18:27:39)

Josef Cestr

Španielsko: Alonso, Martin, Abalde, Sans, Moix, García, Martínez, Guerrero, Sima, Nogués, Hernangómez, Diop
    Česká republika: Dědek, Dragoun, Kouřil, Kroutil, Pecháček, Peterka, Púlpán, Stegbauer, Svoboda, Škranc, Šoula, Štěrba
    Štvrtiny: 20:16, 18:14, 13:13, 20:11