USA – Slovensko 6:0 (kon.) | Fínsko – Česko 7:3 (kon.)
Slovensko
Pondelok 06.07.2015, 15:00Majstrovstvá sveta v inline hokeji IIHF • Skupina B

34:03
    USA dalo gól!

Neumann inkasuje až v 10. minúte tretej štvrtiny svoj prvý gól, keď ho z pravej strany prestrelil SHANE FOX.
    Asistencie: Tyler Spezia.
    34:03. FOX - 6:0
    23:03. NOE - 5:0

23:03

Peter Kavaya nahral lepšie postavenému spoluhráčovi TRAVISOVI NOEMU, ktorý strelou o tyč prekonal brankára Slovenska a využil presilovú hru a spečatil svoj hetrik v dnešnom zápase.
    Asistencie: Peter Kavaya, Kyle Novak.
    18:09. NOE - 4:0

18:09

TRAVIS NOE ostal sám nepokrytý pred Valúchom a výborne tečoval strelu Kyla Novaka a zvyšuje už na 4:0. Dva góly v krátkom slede našim nepomôžu.
    Asistencie: Kyle Novak, Shane Fox.
    17:59. KETTLER - 3:0

17:59

CODY KETTLER dostal famóznu prihrávku medzi kruhy pred Valúchom a výbornou strelou nemal porblém zvýšiť vedenie USA už na 3:0.
    Asistencie:Travis Noe.
    05:00. NOE - 2:0

05:00

TRAVIS NOE hneď z protiútoku dostal skvelú prihrávku, ktorú dokázal zúžitkovať a prestrelil Valúcha v slovenskej bráne a náš tím tak prehráva už 0:2.
    Asistencie: Peter Kavaya.
    00:18. ARCIBAL - 1:0

00:18

Americký hokejisty vyhrali hneď prvé vhadzovanie a po 18 sekundách sa dostali do prečíslenia, keď perfektnú prihrávku dostal ARCIBAL NIELSSON od Tylera Spezia a nemal problém zakončiť akciu pekným gólom.

Tomáš Podávka

Góly a asistencie: 1. Arcibal (Spezia), 5. Noe (Kavaya), 18. Kettler (Noe), 19. Noe (Novak, Fox), 24. Noe (Kavaya, Novak), 35. Fox (Spezia)

USA: Melloii, Redmann- Arcibal, Kavaya, Makowski, Fox, Thompson, Burnett, Kettler- Spezia, Noe, Cannone, White, Sigmund, Novak.
    Slovensko: Valuch, Neumann- Ručkay, Mrázik, Novajovský, Preisinger, Ertel, Jaško- Siller, Šimúnek, Jurík, Méry, Šimonič, Prokop.