Česko – Slovensko 22:17 (kon.)
Česko
22:17 (11:7)
Slovensko
Pondelok 06.07.2015, 09:00 • Gwangju (Južná Kórea) • Letná univerziáda - ženy • Skupina B

Slovensko tak prehráva svoj prvý zápas v skupine B, keď nestačilo na Česko, ktorému podľahlo 22:17, teda o päť gólov! Zajtra sa naše dievčatá o 9 ráno predstavia proti Rusku, aj z toho zápasu Vám samozrejme prinesieme on-line textový prenos!

Onlajny.eu Vám ešte želajú pekný deň! (10:28:34)

60
    Koniec zápasu. (22:17)

59
    Navyše Česko pridáva ďalší gól a tak už rozhoduje o svojom víťazstve v tomto zápase! (22:17)

58
    Ostávajú približne dve minúty do konca zápasu, Česko vyhráva o štyri góly a zdá sa, že o víťazovi v tomto zápase je už rozhodnuté. (21:17)

57
    Teraz sa Češkám podarilo pridať ďalší gól a ich vedenie tak narastá na 4 góly. To je už veľmi zložitá situácia pre naše dievčatá. (21:17)

57
    Už je tu samotný záver zápasu, Česko si drží náš tím na odstup a stále vyhráva o tri góly! (20:17)

56
    Česko nám však nedovoľuje dostať sa ku vyrovnaniu, ich vedenie je opäť troj-gólové. (20:17)

55
    Začíname sa však na Česku opäť doťahovať, náskok sťahujeme na dva góly! (19:17)

54
    Česko však v zápätí opäť vedie o tri góly. (19:16)

53
    Znižujeme na rozdiel dvoch gólov, záver zápasu sa však už pomaly blíži. (18:16)

52
    Dlhšiu dobu sme gól nevideli a tak je náskok nášho dnešného súpera stále troj-gólový. (18:15)

49
    Vyrovnať sa nám však stále nedarí, navyše Česko pridáva svoj ďalší gól a opäť tak vedie o tri góly. (18:15)

48
    Gólová naháňačka pokračuje, náš tím pridáva svoj 15.gól v tomto zápase a znižuje tak na rozdiel dvoch gólov. (17:15)

47
    Česko sa však rýchlo vracia späť do väčšieho vedenia, momentálne vedie o tri góly. (17:14)

46
    Netrvalo dlho a náš tím znižuje na rozdiel dvoch gólov! (16:14)

45
    Je tu však rýchla odpoveď nášho tímu. (16:13)

44
    Po dlhšej dobe, keď sa hralo bez gólov, dokázali túto šnúru pretrhnúť Češky a tak vedú o štyri góly. (16:12)

41
    Dlho sme sa však z gólu neradovali, Česko rýchlo odpovedá! (15:12)

40
    Nášmu tímu sa začína v druhom polčase dariť, znižujeme na rozdiel dvoch gólov! (14:12)

39
    Teraz sledujeme lepšiu pasáž hry nášho tímu, znižujeme na rozdiel troch gólov! (14:11)

37
    Náš tím mal dlhšiu dobu loptu vo svojej moci a pretavil to aj v gól. (14:10)

35
    Česko už vedie o päť gólov! (14:9)

34
    Druhý gól nášho tímu v druhom polčase. (13:9)

33
    Česko však pokračuje vo výbornom výkone z prvého polčasu a jeho vedenie narastá na päť gólov! (13:8)

32
    Netrvalo dlho a prichádza aj prvý gól nášho tímu v druhom polčase. (12:8)

31
    Prvý gól v druhom polčase strieľa český tím. (12:7)

31
    Začal sa druhý polčas. (11:7)

Prvý polčas zápasu sa nám už skončil, od úvodu to vyzeralo s našimi dievčatami veľmi nádejne, keď viedli o tri góly, potom však prebralo réžiu hry do svojich rúk Česko a po prvom polčase vedie 11:7, teda o štyri góly nad našimi dievčatami!

Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas zápasu!

30
    Prvý polčas sa skončil. (11:7)

28
    Ani teraz sa na priebežnom skóre nič nemení, Česko tak kontroluje priebeh zápasu. (11:7)

26
    Pomaly sa bude končiť prvý polčas, Slovensko stále prehráva o štyri góly. (11:7)

24
    Gólová vlna českého tímu pokračuje, aktuálne prehrávame o štyri góly! (11:7)

23
    Znížiť sa nášmu tímu nepodarilo, Česko pridáva druhý gól za sebou a dostáva sa tak už do vedenia o tri presné zásahy! (10:7)

22
    Česko strelilo ďalší gól a tak je ich vedenie opäť dvojgólové. (9:7)

20
    Netrvalo dlho a náš tím opäť znižuje na rozdiel jedného gólu! (8:7)

20
    Česko však svoj náskok opäť navyšuje na dva góly. (8:6)

19
    Náš tí opäť znižuje na rozdiel jedného gólu! (7:6)

17
    Česko si však stále dokáže držať náš tím na odstup, opäť tak vedie o dva góly. Vyrovnať sa nám tak ani teraz nepodarilo. (7:5)

16
    Náš tím však znižuje na rozdiel jedného gólu! (6:5)

14
    Dlho sme sa však neradovali, hneď na to skóruje aj náš dnešný súper, ktorý tak opäť vedia o dva góly! (6:4)

13
    Po dlhšej dobe skóruje aj náš tím a znižujeme na rozdiel jedného gólu! (5:4)

11
    Náskok Česka narastá na dva góly! Naše dievčatá tak musia doháňať stratu na svojho súpera, pri tom ešte nedávno viedli o 3 góly! (5:3)

10
    Česku sa podarilo otočiť priebežný stav stretnutia a už vyhrávajú o jeden gól! Slovensko po skvelom úvode zápasu tak bude musieť doťahovať. (4:3)

9
    Priebežný stav zápasu je vyrovnaný, o čo sa postarala svojim gólom Adamková! (3:3)

8
    Ani teraz sa našim dievčatám nepodarilo skórovať, Salasová nemierila presne. (2:3)

7
    Dlho sa nám skóre zápasu nemení, vo vedení je stále náš tím o jeden presný zásah viac! (2:3)

5
    A už je to len o jeden gól! Česko sa začína prebúdzať. (2:3)

4
    Česko znižuje na rozdiel dvoch gólov. (1:3)

3
    Skvelý úvod našich dievčat, pridávajú tretí gól za sebou a vedieme tak 3:0! (0:3)

2
    Aj tento gól strieľajú naše dievčatá a tak sa dostávame do vedenia o 2 góly. (0:2)

1
    Prvý gól zápasu strieľajú naše dievčatá. (0:1)

1
    Stretnutie sa práve začalo. (0:0)

Dobré ráno všetkým fanúšikom športu! O malú chvíľu sa začne prvý zápas ženskej hádzanárskej reprezentácie na Letnej univerziáde. Ich súperom bude veľký rival z Česka! Zostavy oboch mužstiev sú už známe a zverejnené, môžte si ich prezrieť. Držme našim dievčatám palce, aby vstúpili do turnaja tým správnym krokom!

Prajem príjemný športový zážitok!

Česko: Satrapová, Kudláčková – Adamková, Stellnerová, Salasová, Nygrynová, Malá, Rysaniková, Kubačková, Gebre Selasiová, Weisenbiová

Slovensko: Hladíková, Medvedová – Bujnochová, Bležeková, Minarčíková, Szokeová, Kostelná, Varjassiová, Habániková, Bettaková, Klucková, Gajdošová.

Vítam všetkých fanúšikov športu a prajem im príjemné pondelňajšie ráno! V nasledujúcich dňoch od 3.7 – 14.7 sa v Južnej Kórei koná Letná univerziáda! Aj na tomto podujatí, bude mať samozrejme zastúpenie Slovensko, ktoré sa predstaví v rôznych športoch. V tomto on-line textovom prenose sa zameriame na ženskú hádzanú, kde čaká naše dievčatá ich prvý zápas v skupine B! Hneď prvý zápas našich dievčat nesie znamenie derby zápas, pretože sa predstavia proti Česku! Okrem Česka ich ešte v základnej skupine čaká Rusko, Brazília, Uruguaj a Čína. Z každého zápasu nám náš portál Onlajny.eu prinesie on-line textový prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 09:00.