Žilina B – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Trenčín – Slovácko 3:0 (kon.) | Lok. Košice – Bardejov 0:3 (kon.)
Myjava – Nitra 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Šaľa 3:0 (kon.) | Senica – Ostrava 5:0 (kon.)
Myjava – Nitra 0:0 (kon.) | Celtic – Dukla Praha 3:5 (kon.) | Norimberk – Bohemians 0:1 (kon.)
Lipsko – Liberec 3:0 (kon.) | Michalovce – Kraków 1:2 (kon.) | FSV Frankfurt – Jablonec 2:2 (kon.)
Ried – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
0:3 (0:1)
Partizán Bardejov
Sobota 04.07.2015, 10:30Prípravný zápas

Skončilo sa dnešné prípravné stretnutie medzi FC Lokomotíva Košice a Partizán Bardejov. Po výhre 3:0 získava pomyselné tri body Partizán.
    S týmto konštatovaním sa už lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok dňa. (12:21:08)

90

90
    Nepresný strelecký pokus, skóre sa už viac meniť nebude.

90
    Tak napokon ešte jeden roh aj pre Lokomotívu.

90
    Bežia posledné sekundy zápasu.

89
    Ani táto štandardná situácia gól nepriniesla. Nuž, zdá sa, že štandardky sú dnes skutočne prekliate.

88
    Uvidíme ďalší roh v prospech Bardejova.

87
    Bežia nám posledné minúty stretnutia. Nadstavený čas, podobne ako v prvom polčase, ani teraz neočakávame.

86
    Na druhej strane zakončenie domácich, gólman súpera uchopil loptu pevne do svojich rúk.

85
    A po nepresnom zakončení Grucu uvidíme len odkop od domácej brány. Poliak v službách Bardejova tak nebude ďalším dnešným dvojgólovým strelcom.

84
    Hostia sa snažia aj o štvrtý gól, zatiaľ však bezúspešne.

83
    Zápas sa pomaly chýli ku svojmu koncu.

82
    Už je tak o všetkom rozhodnuté. Domáci opäť striedajú. Teraz už z trávnika zišla skutočne zrejme celá jedenástka.

81
    Bardejov dal gól!
    O minútu neskôr už ale gól padol. Do lopty sa po opakovanom centri oprel STAŠKO, ktorého žabka skončila v sieti.