Myjava – Zlín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 3:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Senica 1:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Senec – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Ruch Chorzów – Opava 0:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Gliwice 4:1 (kon.) | Košice – Wisla Kraków 1:0 (kon.)
Kraków – Ostrava 3:1 (kon.) | Ried – Podbrezová 1:2 (kon.) | Neustadt – Ružomberok 0:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
cz Sobota 27.06.2015, 11:00Prípravný zápas

Stejně tak jako poločas první, tak i poločas druhý nebyl nastaven ani o minutku. V dnešním přátelském utkání byl Liberec favoritem a tuto roli, vítězstvím 2:0, i potvrdil. Mezi střelce se zapsal Ndiaye a jeho spoluhráč Luckassen. Táborsko se snažilo, ale čestnou branku nevstřelilo. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne. (12:45:23)

90

88
    Liberec je u míče a pohybuje se s ním ve středu hřiště. Táborsko rozehrávku napadá, a tak hráči Liberce zapojují do hry i gólmana.

85
    Táborsko nechce zůstat bez vstřelené branky, a tak se snaží alespoň snížit. Štěstí však fotbalistům v červených dresech nepřeje.

81
    Táborsko teď mohlo snížit na 2:1, ale prudká střela rozechvěla pouze brankovou konstrukci.

75
    Liberec druhá vstřelená branka uklidnila a získal větší jistotu.
    Kevin LUCKASSEN - 2:0

71
    Liberec právě vstřelil branku!
    KEVIN LUCKASSEN obdržel přesnou přihrávku od spoluhráče, prodral se mezi třemi bránícími protihráči a přesnou trefou nedal gólmanovi šanci.

66
    Fandové Liberce si přejí ještě jeden gól a svým oblíbencům to dávají hlasitě najevo.

65
    Hráče Liberce podporuje i skupinka fanoušků, která se přijela podívat na dnešní přípravné utkání.

61
    Autor standardní situace branku pro Táborsko nevytěžil, protože pozorný gólman Liberce uklidil míč do náruče.

61
    Liberec se musí bránit, protože Sus fauloval a Táborsko bude zahrávat volný přímý kop.

60
    Teď se sice Liberec do šance dostal, ale střelu pokryl brankář Táborska.

60
    Liberec by rád navýšil vedení na 2:0, ale zatím mu není přáno. Obrana Táborska je pozorná a dává pozor.

57
    Ofsajd připravil Liberec o útočnou akci. Rozehrávat bude gólman Táborska.

56
    Hráči Táborska rozehráli nakrátko, ale svého soupeře neohrozili. K dispozici teď mají autové vhazování.

55
    Táborsko se teď dobře protáhlo přes pravou stranu, odkud pak vyšel i centr do vápna. Nicméně jeden z obránců Liberce odhlavičkoval míč do zámezí, takže se ke střele nikdo v červeném nedostal. Následuje roh pro FC MAS Táborsko.

54
    Žádnou vyloženou šanci jsme ve druhém poločase prozatím nezaregistrovali. Doufejme, že se výkon obou mužstev zlepší.

52
    Táborsko zabojovalo a získalo balon pro sebe. Uvidíme, zda vymyslí nějakou útočnou akci.

50
    I ve druhé polovině zápasu je zatím aktivnější Liberec, který teď zahrával hned několik autových vhazování v řadě za sebou.

47
    Folprecht sebral soupeři míč a pokusil se o překvapivou střelu asi z 25 metrů. Záložník Liberce však branku netrefil, a tak se stav skóre nemění.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:57.

Rozhodčí nenastavil ani minutu a ukončil první poločas, ve které jsme byli svědky jednoho gólu. V 19. minutě se trefil Ndiaye, díky kterému Liberec vede 1:0. Aktivnější byl Slovan, který tak zaslouženě vede. Nicméně i Táborsko si dokázalo vytvořit zhruba dvě zajímavé šance, avšak Hroššo zůstal pozorný a drží nulu.

45

45
    Táborsko má k dispozici autové vhazování na útočné polovině.

43
    Sackey na sebe dobře nalepil dva protihráče a poté ze své kopačky vyslal slibnou kolmici, avšak Ndiaye ve hře pokračovat nemohl, protože si nepohlídal ofsajd.

42
    Faulovaný byl Sus, a tak bude rozehrávat Liberec.

41
    No, teď to bylo zájímavé. Hráč s číslem 7 zahrával standardní situaci a prezentoval se nadýchaným centrem do vápna, kde se ke střele hlavou dostal jeden z jeho spoluhráčů, ale Hroššo si připsal parádní zákrok a zabránil stoprocentnímu gólu.

39
    Standardní situace by na Liberec mohly platit, ale tentokrát to nebyl ten případ. Centr Táborska byl totiž přetažený a dostal se až mimo hrací plochu. Následuje odkop od brány.

39
    Táborsko rychle vyrazila do brejku a vybojovalo rohový kop.

38
    Pavelka si ve vápně naskočil na centrovaný balon, ale sudí mu odpískal faul, a tak byla hra přerušena.

37
    Hroššo přihrál Fleišmanovi, na kterého se však rychle přilepil bránící protihráč, a tak se zkušený Fleišman k ničemu ofenzivnímu nedostal.

36
    Na levém křídle dostal Šural přihrávku od Fleišmana, ale nepodařilo se mu obejít bránícího protihráče, a tak hráči v modrém o balon přišli.

35
    Táborsko se snažilo zaútočit přes pravou stranu, ale finální přihrávka byla nepřesná, takže z útočné akce nic nebylo.

35
    Tentokrát se nikdo z fotbalistů Liberce k centrovanému míči nedostal. Gólman Táborska byl pozorný a kulatý nesmysl si stáhl k sobě do rukavic.

34
    Liberec bude zahrávat další rohový kop.

33
    Kouč Táborska se zlobí, že jeho svěřenci míče nakopávají.

31
    Pavelka našel centrem Coufala, který pálil z voleje, ale gólman Táborska se překonat nenechal.

31
    Táborsko se ubránilo na jedničku, ale soupeři nabídlo výhodu rohového kopu.

31
    Hráči v červených dresech měli k dispozici autové vhazování, ale u balonu dlouho nevydrželi a už se zase musí bránit.

31
    Rozehrávka se nepovedla ani Liberci, takže i on o balon přišel.

30
    Táborsko špatně rozehrálo, a tak Sackey získal balon pro Liberec.

29
    Hráči Slovanu toho příliš nevymysleli a po nepřesné přihrávce přišli o míč.

29
    Faulovaný Coufal zůstává ležet na zemi a drží se za koleno. Nicméně už to vypadá v pořádku. Následuje volný přímý kop pro Liberec.

27
    Teď už se autového vhazování zmocnilo Táborsko, ale s míčem na kopačkách se příliš dlouho nepomazlilo.

26
    Před rohovým kopem se fotbalisté Táborska v pohodě ubránili, ale Liberec zůstal u míče a útočným snažením vybojoval autové vhazování.

26
    Fleišman hezky obešel bránící protihráče a poté skvěle přihrál Pavelkovi, který na nic nečekal a ze své levačky vyslal parádní ránu. Nicméně gólman Táborska byl pozorný a důležitým zákrokem vyrazil balon na rohový kop.

24
    Na centrovaný balon si vyskočil hlavičkující Strnad, který se přes bránící protihráče dostal do šance, ale jeho střela branku o kousíček minula. Stav skóre se tedy nemění.

23
    Hráči Slovanu se sice dostali na útočnou polovinu, ale ofenzivní snažení skončilo před šestnáctkou soupeře. Fotbalisté Táborska byli pozorní a nyní mohou zaútočit právě oni.

21
    Pod tlakem odehrálo Táborsko balon do zámezí, a tak měl Slovan k dispozici autové vhazování. Aut si vzal na starost Fleišman, který zapojil do hry své spoluhráče. Liberec se teď pomalu přesouvá na útočnou polovinu.

19
    Slovan jde do vedení, branku vstřelil MOUSTAPHA NDIAYE.

17
    Pimpara fauloval pronikajícího hráče Táborska a zaslouženě viděl žlutou kartu.

10
    Po neúspěšné akci Slovanu odkopával od brány gólman Táborska.

5
    Liberec mířil sám na bránu Táborska, ale akci zastavil zdvižený praporek pomezního sudího.

1
    Zápas výkopem zahájil Slovan.

1

Oba týmy nastupují na hrací plochu. Táborsko v červenobílé kombinaci dresů, Liberec v modrém.

FC Slovan Liberec: Hroššo – Coufal, Pimpara, Pokorný, Fleišman – Sus, Pavelka, Sackey, Ndiaye – Bakoš, Šural.

FC MAS Táborsko: Maťašovský – Ciku, Hovorka, Presl, Hanzlík – Nešický, Šiml, Javorek, Cíferský, Mráz – Strnad.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Lucie Rapantová

Góly: 19. Ndiaye, 71. Luckassen

Karty:   17. Pimpara (LIB)

FC Slovan Liberec: 1. poločas: Hroššo – Coufal, Pimpara, Pokorný, Fleišman – Sus, Pavelka, Sackey, Ndiaye – Bakoš, Šural.
    2. poločas: Lukáš – Mudra, Hovorka, Karišik, Bartošák – Habojič, Folprecht, Novotný, Bláha, Hadaščok – Luckassen.

FC SILON Táborsko: Maťašovský – Ciku, Hovorka, Presl, Hanzlík – Nešický, Šiml, Javorek, Cíferský, Mráz – Strnad.