Bohemians – Příbram 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:3 (kon.)

Příbram právě vstřelila branku!

Po závaru vzniklém z rohového kopu se nepovedla střela Kimovi, ale míč se odrazil pro Příbram tak šťastně, že neměl problém míč dostat do sítě hlavou Pavel FOŘT.

56
    Bohemians právě vstřelili branku!

Po ose Moravec-Bartek se zrodila akce, na jejímž konci byl právě David BARTEK, který podobně jako při svém prvním gólu zakončil po zemi k tyči.

48
    Autorem branky je BARTEK.

Tomáš Čížek vybojoval míč ve středu hřiště, poté výbornou přihrávkou našel Davida BARTKA, který podél brankáře neměl problém míč umístit.

40

Pokutový kop v poslední minutě prvního poločasu bezpečně k tyči proměnil Jan SUCHAN.

18

Po následném rohovém kopu si na míč naskočil Škerle, jehož hlavička skončila na zadní tyči, kde byl nehlídán mladík Vojtěch BRAK, který o tyč otvírá skóre.

Jiří Hendrich

Góly: 18. Brak, 48. Bartek, 56. Bartek – 40. Suchan (pen.), 68. Fořt

Bohemians 1905: 1 poločas : Zlámal – Kluk, Škerle, Brak, Košata – Mosquera, Jindřišek, Blecha, Jirásek (K), Vukadinovič – Schick
    2 poločas : Zlámal – Šírl, Šmíd, Hubínek, Pauschek – Bartek, Žaloudek, Jarolím, Čížek, Fotr – Moravec

FK Příbram: 1. poločas : Kočí – Hájovský, Štípek, Končal, Rys, Suchan, Bednář, Divíšek, Pilík, Hnaníček, Tregler
    2. poločas : Kočí – Tregler, Divíšek, Barák, Fillo, Mareš, Krameš, Holý, Kim, Blažek (K), Fořt