Nemecko – Švédsko 4:1 (kon.) | Čína – Kamerun 1:0 (kon.) | Brazília – Austrália 0:1 (kon.)
Francúzsko – J. Kórea 3:0 (kon.)
koniec
Francúzsko
3:0 (2:0)
Južná Kórea
cz Nedeľa 21.06.2015, 22:00 • Olympic Stadium, Montreal • Majstrovstvá sveta žien • Osemfinále
Predzápasové kurzy
  Marie-Laure DELIEOVÁ - 3:0
   
  48
  Francie právě vstřelila branku!
  Parádní práce Le Sommerové! Francouzská špílmachryně se prokličkovala přes TŘI bránící hráčky a chirurgicky přesně naservírovala míč do skvělé pozice MARIE-LAURE DELIEOVÉ, jež se štěstím propasírovala míč až do sítě!
  Élodie THOMISOVÁ - 2:0
   
  8
  Francie právě vstřelila branku!
  Otřepané klišé nedáš – dostaneš se znovu potvrdilo, tým ze země galského kohouta vede už o dva góly! Rozběhnutá ÉLODIE THOMISOVÁ se parádní narážečkou uvolnila, zbavila se své strážkyně a střelou do protipohybu překonala Jungmiovou.
  Marie-Laure DELIEOVÁ - 1:0
   
  4
  Francie právě vstřelila branku!
  Tak to bylo rychlé, Francouzky se ujímají vedení už po čtyřech minutách! Fotbalistky v modrých dresech dokonale rozebraly jihokorejskou obranu a míč se dostal až před prázdnou branku na kopačku MARIE-LAURE DELIEOVÉ, která se nemýlila!

  Vojtěch Balon

  Góly: 4. Delieová, 8. Thomisová, 48. Delieová

  Karty:   80. Hamraouiová (FRA) – 33. Eunmiová (KOR), 85. Geumminová (KOR)


  Francúzsko: Bouhaddiová – Renardová "C", Boulleauová, Georgesová, Henryová, Houaraová, Le Sommerová (74. Thineyová), Abilyová (77. Hamraouiová), Thomisová, Necibová, Delieová (84. Dianiová).
  Náhradníci: Devilleová, Gerardová – Delannoyová, Daliová, Lavogezová, Dianiová, Bussagliová, Thineyová, Bathyová, Butelová, Majriová, Hamraouiová

  Južná Kórea: Jungmiová – Eunmiová, Seoyeonová, Doyeonová, Gaeulová, Sohyunová "C", Eunsunová (55. Youngaová), Hahnulová (60. Sodamová), Yumiová (78. Heeyoungová), Sooyunová, Geumminová.
  Náhradníci: Minkyungová, Younggeulová – Seonjoová, Boramová, Soyunová, Seolbinová, Youngaová, Su Ranová, Heeyoungová, Hyeyeyeongová, Hyeriová, Sodamová

  Rozhodca: Di Ioriová – Roccová, De Almeidová (všechny Argentina)