Mexiko – Ekvádor 1:2 (kon.) | Čile – Bolívia 5:0 (kon.) | Uruguaj – Paraguaj 1:1 (kon.)
Argentína – Jamajka 1:0 (kon.)
koniec
Čile
5:0 (2:0)
Bolívia
cz Sobota 20.06.2015, 01:30 • Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos (Santiago de Chile) • Copa América • Skupina A
Predzápasové kurzy
  Ronald RALDES - 5:0
   
  86
  Chile právě vstřelilo branku!
  Hosté inkasují nepopulárního bůra! Z pravé strany vyprodukoval centr do šestnáctky Henríquez a míč si nešťastně do vlastní branky srazilobránce RONALD RALDES, proti jehož neočekávané teči byl gólman bez šance.
  Gary MEDEL - 4:0
   
  79
  Chile právě vstřelilo branku!
  Tohle už zavání debaklem! Rychlou kombinační souhru narážeček vyřešil Valdivia nákopem na GARYHO MEDELA, jenž se objevil za zády obránců a pohotoě přeloboval vyběhnuvšího gólmana Quiñóneze.
  Charles ARÁNGUIZ - 3:0
   
  66
  Chile právě vstřelilo branku!
  Rozdíl ve skóre je už tříbrankový! Při signalizované výhodě vyslal Henríquez centr z pravé strany, po kterém si cestu k míči našel CHARLES ARÁNGUIZ a z bezprostřední blízkosti jej v dnešním utkání již podruhé poslal za bezmocného Quiñóneze.
  Alexis SÁNCHEZ - 2:0
   
  37
  Chile právě vstřelilo branku!
  Náskok domácího týmu je již dvoubrankový! ALEXIS SÁNCHEZ pronikl s míčem až před hranici pokutového území, odkud jej adresoval do strany Valdiviaovi, který mu balon vrátil přesným centrem a následné zakončení hlavou bylo přesné.
  Charles ARÁNGUIZ - 1:0
   
  3
  Chile právě vstřelilo branku!
  Chilané se již v úvodu zápasu ujímají vedení. Brzkého gólu dosáhl CHARLES ARÁNGUIZ, jemuž míč po dlouhém centru předložil do ideální střelecké pozice Vargas a skákavá střela směřující přesně k tyči zaplula až do brány.

  Lukáš Jasoněk

  Góly: 3. Aránguiz, 37. Sánchez, 66. Aránguiz, 79. Medel, 86. Raldes (vla.)

  Karty:   41. Morales (BLV), 63. Coimbra (BLV), 72. Chumacero (BLV)


  Čile: Bravo – Isla, Medel, Jara (70. Pizarro), Beausejour – Aránguiz, Diaz, Vidal (46. Fernández) – Valdivia – Vargas, Sánchez (46. Henríquez)
  Náhradníci: Albornoz, Silva, Pinilla, Fuenzalida, Garcés, Fernández, Rojas, Gutiérrez, Pizarro, Henríquez, Herrera, Mena

  Bolívia: Quiñónez – Rodríguez (46. Bejarano), Raldes, Coimbra, Morales – Pedriel, Chumacero, Veizaga (46. Miranda), Smedberg-Dalence – Escobar (61. Lizio) – Moreno
  Náhradníci: Eguino, Peña, Peñarrieta, Miranda, Gamarra, Bejarano, Campos, Suárez, Hurtado, Lizio, Bejarano, Zenteno

  Rozhodca: Cunha – Espinosa, Pastorino (vš. Uruguay)