Slovinsko – Andorra 4:0 (kon.)
Slovinsko
4:0 (3:0)
Andorra
cz Pondelok 08.06.2015, 17:30 • Nogometni stadion Ajdovščina (Ajdovščina) • Kvalifikácia na ME U21

82
    Žlutou kartu dostává Aaron Sanchez (Andorra).

79
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Jordi Aláez, přichází Gabriel Cunha.

74
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Reprezentanti Slovinska početní výhodu využívají velmi rychle a ujímají se vedení 4:0! Autorem branky je JON STANKOVIČ.

68
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Matos Muñoz, přichází Aleix Villagrasa.

68
    Andořané to ve zbytku utkání budou mít velice složité. Roger Nazarro (Andorra) totiž fauloval Krefla a po druhé žluté kartě je vyloučen.

64
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Luka Krajnc, opačným směrem putuje Nik Kapun.

63
    Následně uviděl kartu stejné barvy také Roger Nazarro (Andorra).

61
    Žlutý kartónek si prohlédl Luka Zahovič (Slovinsko).

52
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Aleix Bove, jeho místo zaujme Roger Nazarro.

48
    Žlutou kartu za faul na Benedičiče dostává Albert Reyes (Andorra).

46
    Střídání v týmu Slovinsko: ve druhé půli si nezahraje ani Marko Krivičič, místo něj přichází Žan Benedičič.

46
    Slovinsko o poločasové přestávce vystřídalo: do druhé půle se nepodívá Andraž Šporar, kterého nahradil Alen Ožbolt.

45+1
    Prvním hráčem, který v utkání dostává žlutou kartu, je Marc Rebés (Andorra), jenž nedovoleným způsobem atakoval Krefla.

29
    Po necelé půlhodině hry vedou Slovinci už tříbrankovým rozdílem. Do listiny střelců se totiž zapisuje také LUKA ZAHOVIČ, který zužitkoval přihrávku Žigy Kastrevece.

21
    Favorizovaný celek odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek! Autorem gólu je ŽIGA KASTREVEC, jenž se prosadil po přihrávce Marka Krivičiče.

14
    Slovinci se po necelé čtvrthodině hry ujímají vedení, a to hned ze své první střely na bránu. Autorem branky je ANDRAŽ ŠPORAR, který gólový účet zápasu otevřel po přihrávce Luky Krajnce.