Nigéria – Severná Kórea 4:0 (kon.) | Honduras – Fidži 0:3 (kon.) | Nemecko – Uzbekistan 3:0 (kon.)
Maďarsko – Brazília 1:2 (kon.)
Nigéria
4:0 (0:0)
Severná Kórea
cz Štvrtok 04.06.2015, 06:00 • Yarrow Stadium (New Plymouth) • Majstrovstvá sveta U20 • Skupina E
    Pohled na tabulku skupiny E

Je dobojováno! Po bezbrankovém úvodním poločase potvrdili Nigérijci roli výrazného papírového favorita a tým KLDR deklasovali 4:0. Mužstvo trenéra Garby byli po celů průběj zápasu jednoznačně lepším celkem a zcela po zásluze si tak do tabulky připíše plný bodový zisk. Naopak reprezentace Korejské lidově demokratické republiky prohrála také své druhé utkání na šampionátu a ve skupině E zůstává stále poslední. (07:57:03)

90+4

90+4
    Míč se nachází ve středu hracího pole a zdá se, v zápase už se nic dalšího nestane.

90+3
    Afričanům se podařilo prokombinovat až k šestnáctce soupeře, kde však zasáhla defenziva KLDR, který míč odkopla zpět k půlící čáře.

90+2
    S míčem kombinují fotbalisté v zelených dresech, děje se tak ovšem pouze na vlastní polovině hřiště, odkud se Nigérijci pokusí založit jednu z posledních útočných akcí.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    KLDR po nedovoleném zákroku získala možnost rozehrávky přímého volného kopu z výhodné pozice. Po přiťuknutí míče zakončoval Un-Chol, ale svůj projektil vyslal příliš vysoko nad břevno.

87
    Na hrací ploše probíhá ošetřování jednoho z hráčů nigérijského celku a hra je proto přerušena.

86
    Pomalu, ale jistě se blíží závěr zápasu. Odnesou si z něj fotbalisté Korejské lidově demokratické republiky nepopulárního bůra?

84
    Střídání v týmu KLDR: ze hřiště odchází Kwang-Myong, přichází Song-Sun.

83
    Žlutou kartu dostává Bello (Nigérie).

82
    Hraje se ve středu hracího pole,k de probíhají četné souboje o míč, v nichž jsou úspěšnější fotbalisté Nigérie.
    Success ISAAC - 4:0

80
    Nigérie právě vstřelila branku!
    Afričané odskakují svým soupeřům na rozdíl čtyř branek! SUCCESS ISAAC si několikrát narazil míč s Awoniyim a první jmenovaný pak v pokutovém území z ostrého úhlu prostřelil brankáře přesnou střelou k bližší tyči.

78
    Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Balbwa, přichází Isaac.

77
    Po jeho rozehrání se před bránou Jong-Huna nic zásadního nestalo, naopak vpřed po zisku míče pospíchali Korejci, jejich tažení však bylo zastaveno z důvodu hraní míče rukou.

76
    Afričané opět zahrozili, když se dostali ke střeleckému pokusu z bezprostřední blízkosti, pohotový zákrok však předvedl Jong-Hun, jenž míč výtečným zákrokem vyrazil na roh.

75
    Do konce utkání zbývá závěrečná čtvrthodina hry, podaří se hráčům KLDR duel zdramatizovat, nebo utkání skončí jednoznačným vítězstvím Nigérie?