Hellas Verona – Juventus 2:2 (kon.) | Bergamo – AC Miláno 1:3 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:3 (1:2)
AC Miláno
Sobota 30.05.2015, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'italia (Bergamo) • Talianska Seria A

Zápas v Bergame sa skončil. Po dnešnom zápase sa radujú hráči AC Miláno, ktorí dokázali zvíťaziť 3-1, a pripisujú si 3 body. V druhom polčase sa presadil iba Bonaventura, ktorý zvýšil na 3-1 pre hostí. V druhom polčase udelil hlavný rozhodca tri žlté karty, všetky obdržali hráči domáceho tímu. Atalanta Bergamo sa tak so svojimi priaznivcami nerozlúčila výhrou, ale z ich strany to dnes rozhodne nebol zlý výkon.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte dobrú noc. (22:43:35)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Honda pálil z 30 metrov, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu.

90+3
    Kapitán Denis poslal loptu z priameho kopu vysoko nad bránu. Mimoriadne nevydarený pokus.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Pri lopte sú domáci, ktorí sa ešte snažia o druhý gól. Po faule na D´Alessandra budú zahrávať priamy kop z cca 25 metrov.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Hostia zahrávali priamy kop, ale loptu poslali iba na vlastnú polovicu kde zbierajú sekundy.

89
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza strelec dvoch gólov Bonaventura, a nahradí ho Di Molfetta.

89
    D´Alessandro vidí žltú kartu za faul na Hondu.

89
    Domáci priaznivci vytiahli v posledných minútach zápasu za bránou veľký transparent, na ktorom je znak Atalanty Bergamo.

88
    Lopta skončila iba na múre hráčov, a hráči AC sa tak znova dokázali ubrániť.

87
    Denis bol faulovaný Palettom, a domáci budú zahrávať priamy kop z cca 25 metrov.

86
    Zápas v Bergame sa pomaly končí. Už teraz je isté, že ak sa nestane zázrak, hostia zvíťazia a pripíšu si 3 body. V dnešnom zápase síce nezačali dobre, ale dokázali otočiť nepriaznivé skóre a možno povedať, že víťazstvo si zaslúžia.

85
    Domáci s loptou na kopačkách bojujú na polovici AC, ale ich snaha neprináša vytúžený gól.

84
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza De Sciglio, a nahradí ho Calabria.

82
    Domáci sa ešte snažia o kontaktný gól. Teraz budú zahrávať rohový kop z ľavej strany.
    Giacomo BONAVENTURA - 1:3

80
    AC Miláno dalo gól! O osude dnešného zápasu je rozhodnuté! Pred bránu Atalanty smerovala lopta, ktorú Van Ginkel do siete neposlal, ale GIACOMO BONAVENTURA už áno. Brankár Sportiello loptu prvýkrát vyrazil, ale na viac nemal šancu, pretože ofsajdová pasca domáceho tímu zlyhala, a pred bránou neboli žiadni hráči v modro-čiernych dresoch.