Zlatá tretra 2015 | (kon.) |
TK FC Slovan Liberec před finále Poháru FAČR | (kon.) | | | TK FK Baumit Jablonec před finále Poháru FAČR | (kon.) |
Pinzolo – Aprica | Vítěz: M. Landa (AST) (kon.) |
koniec udalosti
16. etapa: Pinzolo – Aprica
Vítěz: M. Landa (AST)
Lukáš Podleśny
Výsledky:
Výsledky 16. etapy
1. Mikel Landa Meana (AST) 5:02.51
2. Steven Kruijswijk (TLJ) +36
3. Alberto Contador Velasco (TCS) +36
4. Jurij Trofimov (KAT) +2:03
5. Andrey Amador (MOV) +2:03
6. Ryder Hesjedal (TCG) +2:10
7. Fabio Aru (AST) +2:51
8. Damiano Caruso (BMC) +3:16
9. Leopold König (SKY) +3:19
10. Carlos A. Betancur Gomez (ALM) +3:19
---
59. Roman Kreuziger (TCS) +27:50
137. Petr Vakoč (EQS) +38:16
Celková klasifikace po 16. etapě
1. Alberto Contador Velasco (TCS) 65:04.59
2. Mikel Landa Meana (AST) +4:02
3. Fabio Aru (AST) +4:52
4. Andrey Amador (MOV) +5:48
5. Jurij Trofimov (KAT) +8:27
6. Leopold König (SKY) +9:21
7. Damiano Caruso (BMC) +9:52
8. Steven Kruijswijk (TLJ) +11:40
9. Alexandre Geniez (FDJ) +12:48
10. Ryder Hesjedal (TCG) +12:49
---
21. Roman Kreuziger (TCS) +37:47
111. Petr Vakoč (EQS) +3:17.02
Výsledky z horské prémie na Passo del Mortirolo (1. kat.)
1. Steven Kruijswijk (TLJ) 30 b.
2. Alberto Contador (TCS) 20 b.
3. Mikel Landa (AST) 14 b.
4. Jurij Trofimov (KAT) 10 b.
5. Ryder Hesjedal (TCG) 7 b.
6. Andrey Amador (MOV) 4 b.
7. Fabio Aru (AST) 2 b.
8. Igor Anton (MOV) 1 b.
Výsledky z horské prémie na Aprice (3. kat.)
1. Ryder Hesjedal (TCG) 7 b.
2. Przemysla Niemiec (LAM) 4 b.
3. David de la Cruz (EQS) 2 b.
Výsledky z horské prémie na Passo del Tonale (2. kat)
1. Ruben Fernandéz (MOV) 15 b.
2. Franco Pellizotti (AND) 8 b.
3. Edoardo Zardini (BAR) 4 b.
Výsledky z horské prémie na Campo Carlo Magno (2. kat.)
1. Carlo Betancur (ALM) 15 b.
2. Franco Pellizotti (AND) 8 b.
3. Beñat Intxausti (MOV) 6 b.
4. Edoardo Zardini (BAR) 4 b.
5. Ryder Hesjedal (TCG) 2 b.
Výsledky 15. etapy:
1. Mikel Landa Meana (AST) 04:22:35
2. Yury Trofimov (KAT) + 0:02
3. Alberto Contador Velasco (TCS) + 0:05
4. Fabio Aru (AST) + 0:06
5. Steven Kruijswijk (TLJ) + 0:38
6. Andrey Amador (MOV) + 0:42
7. Leopold Konig (SKY) + 1:00
8. Tanel Kangert (AST) + 1:10
9. Alexandre Geniez (FDJ) + 1:49
10. Damiano Caruso (BMC) + 2:13
---
23. Roman Kreuziger (TCS) +5:33
106. Petr Vakoč (EQS) +27:33
Celková klasifikace po 15. etapě
1. Alberto Contador Velasco (TCS) 60:01:34
2. Fabio Aru (AST) + 2:35
3. Andrey Amador (MOV) + 4:19
4. Mikel Landa Meana (AST) + 4:46
5. Leopold Konig (SKY) + 6:36
6. Yury Trofimov (KAT) + 6:58
7. Damiano Caruso (BMC) + 7:10
8. Maxime Monfort (LTS) + 8:20
9. Giovanni Visconti (MOV) + 9:53
10. Alexandre Geniez (FDJ) + 10:03
...
12. Roman Kreuziger (TCS) +10:31
117. Petr Vakoč (EQS) +2:39.20
Výsledky 16. etapy
1. Mikel Landa Meana (AST) 5:02.51
2. Steven Kruijswijk (TLJ) +36
3. Alberto Contador Velasco (TCS) +36
4. Jurij Trofimov (KAT) +2:03
5. Andrey Amador (MOV) +2:03
6. Ryder Hesjedal (TCG) +2:10
7. Fabio Aru (AST) +2:51
8. Damiano Caruso (BMC) +3:16
9. Leopold König (SKY) +3:19
10. Carlos A. Betancur Gomez (ALM) +3:19
---
59. Roman Kreuziger (TCS) +27:50
137. Petr Vakoč (EQS) +38:16
Celková klasifikace po 16. etapě
1. Alberto Contador Velasco (TCS) 65:04.59
2. Mikel Landa Meana (AST) +4:02
3. Fabio Aru (AST) +4:52
4. Andrey Amador (MOV) +5:48
5. Jurij Trofimov (KAT) +8:27
6. Leopold König (SKY) +9:21
7. Damiano Caruso (BMC) +9:52
8. Steven Kruijswijk (TLJ) +11:40
9. Alexandre Geniez (FDJ) +12:48
10. Ryder Hesjedal (TCG) +12:49
---
21. Roman Kreuziger (TCS) +37:47
111. Petr Vakoč (EQS) +3:17.02
Výsledky z horské prémie na Passo del Mortirolo (1. kat.)
1. Steven Kruijswijk (TLJ) 30 b.
2. Alberto Contador (TCS) 20 b.
3. Mikel Landa (AST) 14 b.
4. Jurij Trofimov (KAT) 10 b.
5. Ryder Hesjedal (TCG) 7 b.
6. Andrey Amador (MOV) 4 b.
7. Fabio Aru (AST) 2 b.
8. Igor Anton (MOV) 1 b.
Výsledky z horské prémie na Aprice (3. kat.)
1. Ryder Hesjedal (TCG) 7 b.
2. Przemysla Niemiec (LAM) 4 b.
3. David de la Cruz (EQS) 2 b.
Výsledky z horské prémie na Passo del Tonale (2. kat)
1. Ruben Fernandéz (MOV) 15 b.
2. Franco Pellizotti (AND) 8 b.
3. Edoardo Zardini (BAR) 4 b.
Výsledky z horské prémie na Campo Carlo Magno (2. kat.)
1. Carlo Betancur (ALM) 15 b.
2. Franco Pellizotti (AND) 8 b.
3. Beñat Intxausti (MOV) 6 b.
4. Edoardo Zardini (BAR) 4 b.
5. Ryder Hesjedal (TCG) 2 b.
Výsledky 15. etapy:
1. Mikel Landa Meana (AST) 04:22:35
2. Yury Trofimov (KAT) + 0:02
3. Alberto Contador Velasco (TCS) + 0:05
4. Fabio Aru (AST) + 0:06
5. Steven Kruijswijk (TLJ) + 0:38
6. Andrey Amador (MOV) + 0:42
7. Leopold Konig (SKY) + 1:00
8. Tanel Kangert (AST) + 1:10
9. Alexandre Geniez (FDJ) + 1:49
10. Damiano Caruso (BMC) + 2:13
---
23. Roman Kreuziger (TCS) +5:33
106. Petr Vakoč (EQS) +27:33
Celková klasifikace po 15. etapě
1. Alberto Contador Velasco (TCS) 60:01:34
2. Fabio Aru (AST) + 2:35
3. Andrey Amador (MOV) + 4:19
4. Mikel Landa Meana (AST) + 4:46
5. Leopold Konig (SKY) + 6:36
6. Yury Trofimov (KAT) + 6:58
7. Damiano Caruso (BMC) + 7:10
8. Maxime Monfort (LTS) + 8:20
9. Giovanni Visconti (MOV) + 9:53
10. Alexandre Geniez (FDJ) + 10:03
...
12. Roman Kreuziger (TCS) +10:31
117. Petr Vakoč (EQS) +2:39.20
1. Alberto Contador Velasco (TCS) 65:04.59
2. Mikel Landa Meana (AST) +4:02
3. Fabio Aru (AST) +4:52
4. Andrey Amador (MOV) +5:48
5. Jurij Trofimov (KAT) +8:27
6. Leopold König (SKY) +9:21
7. Damiano Caruso (BMC) +9:52
8. Steven Kruijswijk (TLJ) +11:40
9. Alexandre Geniez (FDJ) +12:48
10. Ryder Hesjedal (TCG) +12:49
1. Mikel Landa Meana (AST) 5:02.51
2. Steven Kruijswijk (TLJ) +36
3. Alberto Contador Velasco (TCS) +36
4. Jurij Trofimov (KAT) +2:03
5. Andrey Amador (MOV) +2:03
6. Ryder Hesjedal (TCG) +2:10
7. Fabio Aru (AST) +2:51
8. Damiano Caruso (BMC) +3:16
9. Leopold König (SKY) +3:19
10. Carlos A. Betancur Gomez (ALM) +3:19
Giro d'Italia 2015: Presentazione Tappa 16... by giroditalia
1. Carlo Betancur (ALM) 15 b.
2. Franco Pellizotti (AND) 8 b.
3. Beñat Intxausti (MOV) 6 b.
4. Edoardo Zardini (BAR) 4 b.
5. Ryder Hesjedal (TCG) 2 b.