Šaľa – Michalovce 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Skalica 0:2 (kon.) | Sereď – MFK Zvolen 1:3 (kon.)
Dubnica – Šamorín 1:2 (kon.) | Dolný Kubín – R. Sobota 2:0 (kon.) | Poprad – Senec 3:1 (kon.)
Nitra – Bardejov 1:0 (kon.)
FC Nitra
1:0 (0:0)
Partizán Bardejov
Sobota 23.05.2015, 19:30MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:30.

Po Zoborom sa v 8. kole nadstavbovej časti DOXXbet ligy v skupine o postup predstavia tabuľkoví susedia FC Nitra figurujúca na siedmom mieste a šiesty Partizán Bardejov.

Futbalisti spod Zobora v predchádzajúcom kole stratili na domácom ihrisku dva body za remízu 1:1 s Prešovom. Nitrania mali zápas dobre rozohratý, kedy po góle Róberta Valentu z prvej minúty viedli. Od trinástej minúty mali dokonca prevahu po jedného hráča po vylúčení Petra Leška. Hostia sa však nevzdávali a v 88. minúte rozhodol o deľbe bodov Pavol Šafranko.

Hráči Bardejova si pred vlastnými fanúšikmi poradili s hráčmi Serede v gólovej prestrelke 3:2. Domáci hráči v stretnutí dvakrát viedli avšak hostia sa vždy strelecky dotiahli na svojho súpera. O víťazovi stretnutia rozhodol Ján Zápotoka, ktorý v stretnutí zaznamenal dva góly.

FC Nitra: Stránsky – Kolmokov, Ďurek, Paukner, Petráš, Urblík, Šmehyl, Dubeň, Valenta, Kemlage, Kotora
    Náhradníci: Hipp, Fábry, Kotrík, Petráni, Ivančík, Benčík, Harbuľák

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Jacko, Palša, Grohoľ, Kutlík, Stachura, Staš, Zápotoka, Andraščík, Berecký, Milunovič
    Náhradníci: Molčan, Pyda, Revák, Gagnon, Belunek

Rozhodca: Dohál – Mikulaj, Sluk.

V Nitre bol pár minút pred zápasom výdatný dážď, hráči budú mať dnes náročný terén.

Aktéri zápasu už nastupujú na hraciu plochu, domáci v modrej kombinácii dresov, hosti v červených dresoch.

1

1
    Nepresná rozohrávka hostí, domáci vhadzujú.

3
    Milunovič v útočnej snahe bol odstavený od lopty, Nitra rozohráva od vlastnej bránky.

5
    Hostia nakopávali dlhú loptu za domácu obranu, Dubeň s prehľadom odzbrojil hosťujúceho útočníka.

7
    Urblík to prehnal s agresivitou v súboji a rozhodca píska faul domácemu hráčovi. Hostia rozohrávajú akciu z vlastnej polovice.

8
    Pekná akcia domácich po osi Paukner – Kemlage – Valenta, hostia stečovali pokus domáceho útočníka na roh.

10
    Jacko v súboji so Šmehylom, domáci hráč končí na trávniku bez povšimnutia rozhodcu.

12
    Stachura v krátkom časovom slede dvakrát v snahe odcentrovať loptu, oba pokusy domáca obrana zblokovala.

13
    Jacko bol v strede ihriska zasiahnutý odkopávanou loptu do brucha a okamžite letel k zemi. Rozhodca prerušuje hru a hráč hostí je ošetrovaný.

14
    Jacko po ošetrení pokračuje v hre.

15
    Šmehyl na ľavej strane pokutového územia skúsil prekvapiť protihráča, posunul si loptu do stredu, ale tá mu ušla a hostia zakladajú protiútok.

18
    Šmehyl po centri od Kemlageho zakončoval zoči voči brankárovi hostí nepresne.

20
    Aktívny Šmehyl sa zbavil protihráča a spoza šestnástky vystrelil tesne nad.

21
    Valenta v ofsajde, hostia rozohrávajú po hvizde rozhodcu.

22
    Zápotoka fauloval unikajúceho Petráša, rozhodca nechal výhodu. V prerušení hry udelil hlavný rozhodca hráčovi hostí žltú kartu.

23
    Prvú žltú kartu na domácej strane vidí Marián Kolmokov.

25
    Po rohu domácich brankár hostí skryl loptu do svojej moci pred hlavičkujúcim Kolmokovom.

26
    Valenta opäť v ofsajde. Brankár hostí rozohráva z hranice pokutového územia.

28
    Nepresná akcia domácich, brankár hostí rozohráva od vlastnej bránky.

29
    Zápotoka faulovaný v strede ihriska.

31
    Štandartka hostí, center do šestnástky Stránsky boxuje do bezpečia.

32
    Veľka šanca domácich, Pauknerovu strelu po zemi brankár hostí vyrazil na roh.

35
    Stránsky zasiahol pred Milunovičom.

37
    Bardejov v aktívnom presingu, Nitra nepresne rozohráva a hostia majú k dispozícii aut.

37
    Zápotoku neustrážil Kolmokov, odcentroval z pravej strany a zakončujúci Grohoľ strieľa tesne nad.

39
    Hostia rozohrávajú akciu, všetci hráči na domácej polovici.

41
    Odrazená lopta pred bránkou hostí a spoza šestnástky Urblík zakončuje nad bránku.

42
    Kolmokov pred Milunovičom odkopáva na roh.

44
    Valenta opäť v ofsajde.

45
    Rozhodca nadstavuje jednu minútu.

45+1
    Andraščík fauloval Valentu, Petráš rozohráva .

45+1

46

46
    Hostia striedali cez prestávku, Jacka nahradil Gagnon.

46
    Taktiež striedali aj domáci, Kolmokova nahradil Kotrík.

48
    Kemlageho center z pravej strany brankár hostí vyboxoval do bezpečia.

50
    Domáci si posúvajú loptu na polovici, hostia stiahnutí všetci na vlastnej polovici, prekvapivá prihrávka za obranu. Akciu končí hvizd rozhodcu a píska sa ofsajd.

52
    Paukner sa pokúsil pretlačiť cez hosťujúcu obranu, hostia odkopávajú na roh.

53
    Po rohu ďalekonostný pokus od Kotoru, brankár hostí vyráža.

55
    Center z ľavej strany, brankár hostí zasahuje pred Valentom.

57
    Domáci zahrávajú rohový kop.

58
    Hostia striedajú, Bereckého nahradil Revák.

59
    V Nitre sa poriadne rozpršalo, hráči si musia dávať väčší pozor na zranenia.

60
    Hostia zahrávajú priamy kop z pravej strany.

61
    Pred hosťujúcou striedačkou fauloval Gagnon Urblíka.

63
    Dnešné stretnutie sleduje 320 divákov.

65
    Valenta padá v pokutovom územi, rozhodcova píšťalka zostala nemá a hostia rozohrávajú od svojho brankára.

66
    Hosťujúci Zápotoka zostal ležať na ihrisku a je ošetrovaný.

66
    Valentu nahradil Benčík.

66
    V tej istej minúte Kemlageho nahradil Ivančík.

69
    Ďurekovu prihrávku vystihol Zápotoka a zakladá rýchlu akciu hostí.

70
    Dvadsať minút pred koncom stretnutia sme v Nitre gól nevideli. Nitra sa snaží o založenie prekvapivej akcie, hostia sa však všetci bránia na vlastnej polovici a domáci to majú náročné.

72
    Hostia stratili v strede ihriska loptu, domáci rýchlo zaútočili a na konci akcie bol Ivančík. Jeho prudká strela letela nad hosťujúcu bránku

74
    Nitra dala gól!
    Domáci sa predsa len dočkali, Gagnom stratil pri autovej čiare loptu, PETER PETRÁŠ sa preklučkoval až do pokutového územia a prekonal brankára hostí.

76
    Priamy kop hostí na polovici domácich.

78
    Benčíkovu strelu zo šestnástky brankár hostí bezpešne chytá.

80
    Domáci sa stiahli všetci na vlastnú polovicu a tentokrát sú to hostia, ktorí musia tvoriť.

81
    Priamy kop hostí.

82
    Urblík faulovaný na polovici ihriska.

83
    Kotrík dočahoval lotpu a poslal k zemi Zápotoku. Rozhodca jeho zákrok ocenil žltou kartou.

85
    V Nitre sa pritvrdilo, ďalšiu žltú kartu vidí Urblík za zákrok na Gagnona.

86
    Gagnon opäť na zemi, tentokrát bez zapískania faulu, čo sa nepáčilo Andraščíkovi, ktorý za protesty vidí žltú kartu.

87
    Gagnona nahradil Pyda.

88
    Benčík faulovaný na vlastnej polovici,

89
    Urblík vybojoval faul pri autovej čiare, nasleduje priamy kop domácich.

90+2
    Kutlíkovi uďeluje rozhodca žltú kartu.

90+3

Skončilo sa stretnutie, v ktorom o víťazovi zápasu rozhodol v 74. minúte Peter Petráš. Nitra si do tabuľky pripisuje tri bodya dostane sa pred svojho dnešného súpera. (21:27:50)