35:27 (20:11)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Piatok 15.05.2015, 18:30Chance Extraliga mužů (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Vítám všechny příznivce házené! Máme před sebou druhý zápas mezi Hranicemi a Frýdkem – Místkem, kde oba celky bojují o konečné umístění na 7-8 místě.

Cement Hranice, jenž skončil po základní části čtvrtý s 27 body, narazil v prvním kole play off na KP Brno. Stav série skončil jasně – 3:0 pro Královo Pole. Výsledky byly ovšem těsné. Hranice doma padly 25:27 a 26:27, v Brně prohrály 24:29. Ve skupině o 5-8 místo Cement natrefil na Duklu, se kterou prohrál 24:26 a 25:33. Tím se tak dostal do skupiny o 7-8 místo.

Frýdecko-Místečtí skončili po základní části osmí, ovšem nyní se určitě budou chtít o tu příčku výše posunout. V 1. kole vyřazovacích bojů hráči SKP se silnou Plzní bojovali, nakonec ale prohráli 1:3 na zápasy (výsledky série z pohledu Fr. Mís. 23:27, 26:25, 18:19, 15:23.) Ve skupině o 5-8 místo tento celek potkal Zubří, se kterým prohrál 26:30 a 19:28.

První zápas byl vyrovnaný a oba týmy sahaly po výhře, nakonec však byli šťastnější domácí – Frýdek-Místek zvítězil 30:29. Za druhou výhrou v řadě, nebo alespoň remízou, která k výhře Frýdku ke konečnému sedmému místu stačí, potáhne SKP i Vojtěch Petrovský, jenž je s 211 brankami nejlepším střelcem celé ligy. Hraje se pohárovým systémem.

Pokud se chcete komentátora na cokoli dotázat nebo mu něco sdělit, piště na jeho facebook nebo na twitter.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Jan Kosmák, Del: Jiří Ondráš.

Krásný podvečer! Oba celky se již rozcvičují, duel nám za pár minur začne. Přeji vám příjemné počtení u onlajny.com a komentářem Jakuba Kudláče.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Jako první mají míč domácí a využívají toho úvodní brankou. (1:0)

2
    Hostující hráči však spustili rychlý protiútok a stav je tak srovnán. (1:1)

3
    Další přesný zásah domácího hráče znamená opět vedení pro Cement. (2:1)

4
    Domácí brankář úspěšný proti střelcům z Frýdku-Místku. (2:1)

5
    Hosté srovnávají na 2:2. (2:2)

6
    Domácí však nyní dvakrát využili zaváhání obrany soupeře a stav je již 4:2. (4:2)

7
    Na rozdíl již tří branek se dostávají Hraničtí díky proměněné sedmičce. (5:2)

7
    Hranice přidávají další trefu a vedou již o čtyři branky. (6:2)

8
    Oddechový čas pro hosty. (6:2)

10
    Branky na obou stranách, aktuálně je stav 7:3 pro Hranice. (7:3)

11
    Marek Třeštík přidává další branku Cementu. (8:3)

12
    To není zrovna nejlepší vstup do zápasu od Frýdecko-Místeckých, stav je již 9:3. (9:3)

13
    Hosté však korigují na 4:9. (9:4)

14
    cement ale bleskurychle odpovídá. Dva góly a jeden skvělý zásah brankáře domácích znamená posunek ve skóre na 11:4. (11:4)

15
    Hraničtí neuspěli v přečíslení, na míči hostující hráči. (11:4)

16
    Stav je nyní 5:11. (11:5)

18
    Další míč v síti Frýdku-Místku! (12:5)

19
    Spojka Roman Meca dává branku, která skóre stanovuje na 12:6. (12:6)

20
    Miroslav Rachač povedenou střelou přidává třináctou branku Hranic. (13:6)

21
    A nyní byl k vidění další parádní zákrok domácího gólmana. (13:6)

23
    Domácí již vedou 14:6. (14:6)

24
    Hráči SKP však dokázali odpovědět svou sedmou trefou v zápase. (14:7)

25
    Oddechový čas pro hosty. (14:7)

25
    Další snížení od hostujícího celku, který postupně srovnává výkon s domácím celkem. (14:8)

26
    ukázkovou hlavičku nyní předvedl brankář hostů proti střele domácího křídla. (14:8)

27
    Zahanbit se však nenechává ani jeho protějšek a taky vytahuje zákrok. (14:8)

28
    Hraničtí dávají patnáctou trefu v zápase. (15:8)

Domácí dostávají branku a navíc si zahrají oslabení. (15:9)

28
    Stav utkání 15:10. (15:10)

29
    Hraničtí dávají branku a navíc dále útočí. (16:10)

29
    Sedmnáctá trefa Cementu. (17:10)

30
    Frýdek-Místek ještě před pauzou snižuje. (17:11)

30
    První poločas skončil. (20:11)

V prvním poločase se Cementu vydařil vstup do utkání, díky němuž nyní vede 20:11. Uvidíme, co se stane ve druhé půli, která začne přibližně v 19:19.

31
    Začal druhý poločas. (20:11)

32
    Útok Hranic končí dalším gólem v síti hostujícího celku. (21:11)

33
    Stav je opět o devět branek. (21:12)

35
    Cement zvyšuje na 22:12 střelou pod horní tyč. (22:12)

36
    Frýdecko-Místečtí z protiútoku prostřelují brankáře Hranic. (22:13)

38
    Nyní se prosadily oba celky, stav utkání je 23:14. (23:14)

39
    Hosté přidávají další trefu. (23:15)

40
    Cement si ale své vedení jistí čtyřiadvacátou trefou. (24:15)

41
    Protiútok SKP však končí taktéž vlněním síťky. (24:16)

42
    Stav poskakuje na 25:16. (25:16)

44
    Dvě rychlé trefy hostů mohou ještě nějak zdramatizovat zápas. (25:18)

47
    Skóre se posunulo na 27:20. (27:20)

49
    Další trefa Cementu. (28:20)

50
    Ze sedmičky snižuje Vojtěch Petrovský. (28:21)

52
    Za stavu 30:21 si Frýdek-Místek bere oddechový čas. (30:21)

54
    K vidění je již dvacátá druhá branka SKP. (30:22)

57
    Skóre je tři minuty před koncem 32:23 pro Hranice, které s největší pravděpodobností nakonec obsadí sedmou příčku. (32:23)

59
    Chvíli před koncem je stav 34:26 pro Cement. (34:26)

60
    Konec zápasu. (35:27)

Zápas je za námi s konečným výsledkem 35:27. Postavení po sezóně je tedy jasné, Hranice jsou sedmé, Frýdek-Místek stejně jako po základní části osmý.

Aleš Chrastina, trenér SKP Frýdek-Místek: "Díky našemu nezodpovědnému přístupu bylo v prvním poločase po zápase. Prohrávali jsme o devět gólů, podali jsme absolutně nesoustředěný výkon. Hranice nás předčili absolutně ve všem."

Libor Hrabal, trenér TJ Cement Hranice: "Zápas proběhl v klidném duchu, my jsme našli více motivace než soupeř, o tom to dnes bylo. My jsme chtěli poslední domácí zápas v sezóně vyhrát a taky jsme to pro fanoušky zvládli. Myslím si, že jsme hráli dobře v obraně, v útoku se nám střelecky dařilo, takže pohodový zápas, žádný tlak."

To je ode mne vše, přeji vám hezký zbytek dne. (20:39:59)