Zlín – Veselí n/M 28:32 (kon.) | Partizánske – Šaľa 27:28 (po s.h.)
po s.h.
HK Slavia Partizánske
27:28 (12:14) Stav série: 2:2
HK Slovan Duslo Šaľa
cz Nedeľa 10.05.2015, 18:00 • Partizánske • Hádzanárska interliga ženy • Semifinále

Olšavský Peter (tréner Partizánskeho): Žiaľbohu, síce dievčatá bojovali, no tentokrát to nestačilo. Musím ich dnes ale veľmi pochváliť, keďže zvrátili stav a mohli sme dokonca aj vyhrať. Nemôžem im nič vyčítať, naše dievčatá zabojovali. Máme ešte jeden zápas a ja verím, že dokážeme, že patríme do finále.

Petrikovič Rudolf (tréner Šale): Som veľmi šťastný, že budeme hrať rozhodujúci zápas u nás. Podali sme bojovný výkon, len je škoda, že sme zbytočnými chybami dostali súpera na koňa, hoci sme viedli o šesť gólov. (19:41:44)

Dráma sa skončila, Šaľa aj napriek slabému koncu zápasu vyhráva a séria sa rozhodne v piatok zápase.

Konec zápasu. (27:28)

Trochtová dala Škvareninovej gól, Šaľa vyhráva.

Hollá prekonala Kvasnicovú, teraz ale nesmie Parizánske inkasovať.

Súlovská v bránke, Veselková ale dala.

Kvasnicová v bránke prekonaná Lidijou Radovanovič.

Bóglarka Bizíková dala gól, Šaľa vedie znova. Už len posledné dve série.

Bettáková prekonala Kvasnicovú.

Škvaerninová prekonaná Retou Bízikovou.

Kvasnicová vychytala Michnovú!

Klučková Škvareninovú tiež prekonala.

V bránke Kvasnicová, Krajčovičová z Partizánskeho ju prekonala.

Sedmimetrové hody začínají. (23:23)

60
    Druhý poločas skončil. (23:23)

60
    Oddychový čas Partizánskeho 20 sekúnd pred koncom. (23:23)

60
    Klučková vyrovnala, do konca ostáva len pár sekúnd! (23:23)

59
    Skvelo otočený zápas, Hollá išla sama na bránku a nemýlila sa, veľká radosť domácich! (23:22)

58
    Michnová neprekonala brankárku a do útoku môže ísť Šaľa. (22:22)

57
    Ďalší famózny zákrok Škvareninovej, ktorá je zatiaľ hrdinkou tohto zápasu! (22:22)

56
    Je vyrovnané, postarala sa o to Michnová! Tak to je neskutočný zápas, veľký náskok Šale je fuč. (22:22)

55
    Bettáková strieľala z bránkoviska, rozhodca ale následne hru prerušil. (21:22)

55
    Šala začala kopiť chyby, ani teraz v útoku neuspela a Partizánske má šancu na vyrovnanie, Hollú ale vychytala Ladicsová. (21:22)

54
    Oddychový čas Šale. (21:22)

54
    Neskutočné, Krajčovičová v brejku uspela a znížila na 21:22! Skvelá hra domácich. (21:22)

54
    Z tohto zápasu je ešte dráma ako hrom! Hollá znižuje na rozdiel dvoch gólov, náskok Šale sa zmenšuje veľmi rýchlo. (20:22)

53
    Bíziková neuspela v súboji s brankárkou, Škvareninová s tretím zákrokom po sebe. (19:22)

53
    Michnová aj so šťastím strelila gól, ešte pár sekúnd presilovky pre Partizánske. (19:22)

53
    Ďalší zákrok domácej brankárky, v oslabení by ale mali byť domáce aktívnejšie. Následne ale píska rozhodca domácim kroky. (18:22)

52
    Skvelý zákrok Škvareninovej, brankárka znova podržala svoje družstvo. (18:22)

52
    Krajčovičová si trúfla z uhla zakončiť, no neuspela. (18:22)

52
    Hollá ostala ležať na palubovke, po úprave plochy sa bude pokračovať. (18:22)

52
    Presilovka pre domácich po faule Kőnigovej. (18:22)

51
    Michnová išla sama na bránku a strelila veľmi dôležitý gól! (18:22)

50
    Tréner Olšavský dostal žltú kartu. (17:22)

50
    Hollá nebola pokrytá a znížila na rozdiel piatich gólov. (17:22)

49
    Oddychový čas Šale. (16:22)

49
    Hollá v presilovke dala gól, takéto momenty Partizánske potrebuje, v druhom polčase ich ale je málo. (16:22)

49
    Šaľa dala gól z krídla a dáva už gól číslo 22. (15:22)

49
    Partizánske veľmi váha so streľbou, nie veľmi dobrá hra. (15:21)

48
    Škvareninová s ďalším dobrým zákrokom, následne aj vylúčenie na strane Šale – dve minúty pre Klučkovú. (15:21)

47
    Partizánske hrá nervózne, robí ľahké chyby a vyzerá to ako na začiatku sezónu, keď sa mu nedarilo. (15:21)

47
    Veselková dáva ďalší gól Šale, tak tento polčas Partizánskemu nevychádza. (15:21)

46
    Dobrý zákrok Ladicsovej, následne aj Krajčovičovej kroky. (15:20)

46
    Veselková po ďalšej rýchlej kontre zvyšuje náskok Šali. (15:20)

45
    Partizánskemu sa nedarí a po neúspešnej akcii má aspoň roh. (15:19)

44
    Oddychový čas Partizánskeho. (15:19)

44
    Bíziková po rýchlej akcii strieľa gól, Šaľa si naďalej drží náskok a veľmi dobre zvláda zápas. (15:19)

43
    Škvareninová vychytala aj Bemajovú, dobrý zákrok brankárky Partizánskeho. (15:18)

42
    Krajčovičová dala gól, Partizánske po dlhšej dobe dalo gól. (15:18)

41
    Kodajová minula bránu, mierila nad a loptu má tak Partizánske. (14:18)

41
    Zlá prihrávka Šale a následne šanca Partizánskeho, ktoré robí chybu a odovzdáva loptu súperovi. Aj tu vidíme, že sa hrá o veľa. (14:18)

40
    Klučková premenila sedmičku, Šaľa má pohodlný štvorgólový náskok. (14:18)

40
    Faul Michnovej, rozhodca píska sedmičku. (14:17)

39
    Hollá mala prešľap, následne išla Šaľa do brejku, v ktorom ale neuspela. (14:17)

38
    Šaľa kúskuje hru, vidíme taktický zápas, Šaľa ho momentálne zvláda veľmi dobre. (14:17)

37
    Ďalší skvelý zákrok Škvareninovej, ktorá drží svoj tím v hre. Veselková následne ležala na zemi po obrannom zákroku, hra je prerušená, hoci sa tréner domácich hnevá. (14:17)

37
    Ďalší dobrý zákrok Škvareninovej, ktorá dobre prihrávala, no nebol z toho brejk, aspoň má ale loptu Partizánske. (14:17)

36
    Radovanovič následne aspoň znížila, Partizánske ale musí lepšie využívať svoje šance. (14:17)

36
    Veselková krásnym gólom do rohu bránky strieľa sedemnástky gól, ukážková strela, (13:17)

34
    Žlutou kartu dostává Radovanovič (HK Slavia Partizánske). (13:16)

34
    Zlá prihrávka Vasič, do útoku ide Šaľa, chyby sa na strane domácich trochu kopia. (13:16)

33
    Trest Bujnochovej, presilovka pre Partizánske. (13:16)

33
    Z následnej akcie zvyšuje Šaľa náskok zásluhou Bízikovej. (13:16)

32
    Krajčovičová krásne vnikla ku bránkovisku, no nastrelila len tyč! (13:15)

32
    Veselková využila chybu súpera a strieľa gól z rýchleho brejku. (13:15)

31
    Škvareninová následne vytiahla ďalší dobrý zákrok, vďaka ktorému má Partizánske šancu vyrovnať. (13:14)

31
    Krajčovičová využila vysunutie a strieľa prvý gól polčasu, Partizánske sa doťahuje. (13:14)

31
    Začal druhý poločas. (12:14)

Ešte raz sa vám chceme ospravedlniť za technický výpadok z úvodu stretnutia. Veríme, že v druhom polčase vám prinesieme všetky podstatné informácie.

Stretnutie je bojovné, hrá sa o veľa, Partizánske túži po finále, ku ktorému je veľmi blízko, no dnes musí zvládnuť domáci zápas. Čaká nás najskôr veľká dráma.

30
    První poločas skončil. (12:14)

30
    Kvasnicová išla na sedmičku 8 sekúnd pred koncom polčasu a vychytala Michnovú! (12:14)

30
    Škvareninová opäť podržala svoj tím, následne išlo Partizánske dopredu a získalo sedmičku. Bemajová bránila v bránkovisku. (12:14)

29
    Chyba Michnovej, následne Radovanovič ale išla dopredu, no nepresadila sa. (12:14)

28
    Bóglarka Bíziková opäť vrátila dvojgólový náskok Šali. (12:14)

28
    Michnová trafila tyč a do útoku ide Šaľa, škoda tohto momentu pre Partizánske. (12:13)

27
    Škvareninová vychytala parádne súperku, pekný zákrok! (12:13)

26
    Michnová znížila na rozdiel gólu, zatiaľ to vyzerá na peknú doťahovačku, sledujeme zaujímavý zápas. (12:13)

26
    Mladá dorastenka Krajčovičová nastupuje do zápasu. (11:13)

26
    Škvareninová vychytala súperku, poslala spoluhráčku do brejku a tá znížila na 11:13. (11:13)

25
    Videli sme gól Šale, následne útočný faul Gajdošovej z Partizánskeho. (10:13)

23
    Strela Vasič skončila na brankárke, na opačnej strane ale aj dobrý zákrok jej kolegyne v bráne. (10:12)

23
    Máme tu dvanásty gól Šale. (10:12)

23
    Už sa pokračuje v hre, máme tu zaujímavý priebeh zápasu, Partizánske vyhrávalo 10:8, teraz je to 11:10. (10:11)

22
    Hollá trafila brankárku Šale, tá je ošetrovaná, chvíľku sa nehrá. (10:11)

22
    Šaľa sa dostala opäť do vedenia pri presilovke. (10:11)

21
    Po kratšom výpadku sme sa dozvedeli, že Partizánske otočilo zápas a momentálne je stav 10:10. (10:10)

10
    Už dlhšie sme nevideli žiaden gól, tak veríme, že sa čoskoro dočkáme. (1:4)

7
    Šaľa hrá zatiaľ veľmi dobre, po góle Trochtovej vedie už 4:1 a to máme iba začiatok zápasu. (1:4)

6
    Šaľa odskakuje súperovi na rozdiel dvoch gólov opäť, tentokrát zásluhou Veselkovej. (1:3)

5
    Mali sme tu chvíľku bez streleného gólu, hluché miesto zápasu prerušil až presný zásah Szőkeovej. Medzitým sme videli aj dve napomenutia. (1:2)