Levante – Atlético Madrid 2:2 (kon.) | Villarreal – Elche 1:0 (kon.) | Almería – Malaga 1:2 (kon.)
Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Celta Vigo
1:1 (0:1)
FC Sevilla
Nedeľa 10.05.2015, 21:00 • Stadium Municipal de Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga

Zápas vo Vigu sa skončil. V druhom polčase sa presadili domáci zásluhou Minu v 58. minúte a vyrovnali na 1-1. Viac gólov v dnešnom zápase nepadlo hoci šancí bolo na oboch stranách veľmi veľa. Domáci boli lepším tímom, tlačili sa do zakončenia ale nedarilo sa im prekonať brankára Rica v bráne Seville. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 6 žltých kariet, z toho štyri na strane hostí.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte dobrú noc. (22:55:15)

90+3

90+3
    Posledné šance na vedenie Viga zmaril brankár Rico, ktorý má loptu vo svojich rukaviciach a posiela ju dopredu.

90+2
    Costas vidí žltú kartu za faul na hráča Seville v strede ihriska.

90+1
    Orellana sa rútil sám na bránu, ale Rica v bráne Seville nedokázal prekonať. Nasleduje rohový kop domáceho tímu.

90+1
    Hostia vybojovali v závere zápasu rohový kop.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú hostia, ktorí držia loptu ďaleko od svojej brány.

89
    Hráči Seville sa do zakončenia nedostali a Alvarez posiela loptu na útočnú polovicu.

88
    Coke si šikovne vypýtal faul pri postrannej čiare. Hostia zbierajú cenné sekundy na útočnej polovici.

87
    Madinda sa cez Krychowiaka nedostal a do útoku mieria hostia. Tí si zrejme bod za remízu postrážia.

86
    Priamy kop síce žiadnu šancu nepriniesol, ale hráči Seville aspoň nazbierali cenné sekundy.

85
    Navarro bol faulovaný v strede ihriska, a hostia budú zahrávať priamy kop.

84
    Ani z tohto rohového kopu sa domáci nedočkali druhého gólu. Stále sa však nevzdávajú a dobýjajú bránu Seville.

83
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Hernández, a nahradí ho Madinda.

83
    Cez pokutové územie Seville preletela nebezpečná loptu, ktorú našťastie pre hostí nezasiahol žiadny hráč v modrom drese. Nasleduje rohový kop pre Vigo.

82
    Coke posielal loptu do 16ky Viga ale tam lopta nenašla nikoho v červenom drese. Domáci sa na chvíľu stiahli pred vlastnú 16ku a bránia.

81
    Hostia sa už do šancí takmer vôbec nedostávajú, a sústreďujú sa na bránenie bodu za remízu. Naopak domáci by veľmi radi potešili svojich priaznivcov výhrou a 3 bodmi.