Pondelok 04.05.2015, 19:00 • ViOn Zlaté Moravce • Niké liga

Strely mimo bránky: 3:7
    Rohové kopy: 8:1
    Ofsajdy: 2:3
    Voľné kopy: 28:20 (20:57:09)

V 67. minúte sa hosťom podarilo vyrovnať zásluhou Pavla Masaryka, no posledné slovo mali domci hráči, keď sa v 80. minúte z priameho kopu nemýlil Erik Sabo a rozhodol o víťazstve Trnavy 2:1.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch.

90+3

90+2
    Antonín Rosa vidí žltú kartu.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90+1
    Spartak Trnava strieda: Odchádza Martin Mikovič, prichádza Martin Vyskočil.

90
    Ďalšia dlhá lopta Ružomberčanov dopredu, ale pri jej spracovaní si Turčák počína nedovolene v súboji s Čonkom.

89
    Hostia založili útočnú akciu, vpredu sa však dopúšťajú faulu na Janečku.

88
    Center z rohu sa snaží zachytili Kelava, o loptu ho ešte pripravil Rosa, no počínal si nedovolene.

87
    Ružomberok získal priamy kop. Po centri z neho získali Liptáci roh.

86
    Ivan Kelava mal po odpískanom ofsajde veľa času s rozohrávkou, za čo vidí žltú kartu.

86
    Hostia vysunuli Pavla Masaryka, ale ten ťaží s ofsajdovej pozície.

85
    Na druhej strane zvádzal Almaský boj s domácim gólmanom a následne prestrčil loptu na Lovása, ten však neusmernil loptu do opustenej časti brány.

84
    Trnava získala roh, z neho sa nedostala do šance.

83
    Ružomberok strieda: Odchádza Lukáš Janič, prichádza Juraj Vavrík.

83
    Ružomberok strieda: Odchádza Andrej Lovás, prichádza Martin Boszorád.

82
    Lukáš Janič sa krátko na to dopúšťa faulu a rozširuje zoznam ružomberských hráčov napomenutých žltou kartou.

81
    Martin Mikovič fauluje Lukáša Janiča, za čo dnes ako prvý domáci hráč vidí žltú kartu.

80
    Trnava dala gól!
    Prví dvaja hráči loptu preskočili, až pribehol ERIK SABO a strelou zatočenou k žrdi nedal ružomberskému gólmanovi šancu!