Montreal – Ottawa 1:5 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | St. Louis – Minnesota 1:4 (kon.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    CHARLIE COYLE střelou z kruhů překonává znovu brankáře Allena. Střelec dostal velmi dobrou přihrávku od Vanka, který celou akci začal. Hosté vedou o tři branky a o vítězi dnešního utkání je pravděpodobně jako. Asistence: Thomas Vanek.

52:16
    Komerční přestávka, na trestnou lavic jde Matt Cooke na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro domácí.
    Mikko KOIVU - 1:3

36:22
    Znovu domácí obrana nepokryla soupeře. MIKKO KOIVU posílal puk před branku, jednalo se o střílenou přihrávku, kterou si hokejkou srazil Allen za svá záda. Gól v přesilové hře, díky kterému jdou hosté do vedení o dvě branky. Asistence: Zach Parise.

35:40
    Kevin Shattenkirk vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Nino NIEDERREITER - 1:2

34:56
    Stewart vyslal rychlou a přesnou přihrávku do volného prostoru, kde stál NINO NIEDERREITER, jehož střela zápěstím zapadla do odkryté branky. Zcela zaslouženě jdou do vedení hosté, kteří jsou oceněni za zlepšený výkon a aktivní hru. Asistence: Chris Stewart.

26:20
    Komerční přestávka. Vzájemně vyloučeni Steve Ott a Chris Steward dvě minuty hrubost.
    Marco SCANDELLA - 1:1

11:06
    Hodně lacinou branku inkasují domácí. Střela MARCA SCANDELLI mířila na lapačku Allena, od které se puk odrazil obloučkem za brankovou čáru. Střela nebyla ani tečovaná, brankář na ni viděl, jen si vybral slabší chvilku. Asistence: Jared Spurgeon.
    TARASENKO - 1:0

08:04
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Velmi rychle sehraná akce. Steen našel úplně volného VLADIMÍRA TARASENKA, který po odkryté brance skóruje. Jedná se o gól v přesilové hře, celkově šestou branku Tarasenka v této sérii. Domácí jdou zaslouženě do vedení. Asistence: Alexander Steen, Jaden Schwartz.

06:11
    Vyloučen hostující Nino Niederreiter na dvě minuty za podražení. Šance pro domácí.

04:16
    Vyloučen Dmitrij Jaškin na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro hostující celek.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 9. Tarasenko (Steen, Schwartz) – 12. Scandella (Spurgeon), 35. Niederreiter (Stewart), 37. Koivu (Parise), 55. Coyle (Vanek)

St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Michálek, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Goc, Schwartz – Berglund, Stastny, Jaškin – Reaves, Ott, Porter
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Leopold – Pominville, Granlund, Parise – Stewart, Koivu, Zucker – Niederreiter, Coyle, Vanek – Cooke, Fontaine, Brodziak.

Rozhodca: Watson, Lee – Heyer, Murchison