MFK Zvolen – Žilina B 2:0 (kon.) | Šaľa – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Skalica – Bardejov 3:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Dubnica 0:0 (kon.) | Michalovce – Nitra 1:1 (kon.) | Senec – Prešov 1:0 (kon.)

Šaľa dala gól!
    Gól strelil RÓBERT GEŠNÁBEL. Domáci zahrávali štandardku z 40m v klbku bol aj domáci brankár Kolmokov. K odrazenej hlavičke sa dostal Rébert Gešnábel a hlavičkou prekonal vybehnutého Macíka.

88
    Žltú kartu dostáva Kreva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

86
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Vandraško, prichádza Staš.

86
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Papaj, prichádza Moravčík.

85
    Domáci sa snažia vyrovnať aspoň stav stretnutia ale nedarí sa im.

80
    V posledných 5 minútách prebieha futbal zo strany na stranu. Popovič vybojoval práve rohový kop pre domácich. Zahrával ho Matič. Brankár vyboxoval do hracieho poľa.

75
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Kreva.

73
    Protiútok hostí, tatran sa teraz usadil na polovičke domácich. Papaj skončil akciu nepresnou strelou.

72
    Mária Kurák osamotený v pokutovom území si nabehol na center a triafa konštrukciu brány v poradí brvno tyčka. Ale lopte neprešla za čiaru brány Kolmokova.

70
    Žltú kartu dostáva Nagy (FK Slovan Duslo Šaľa).

68
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Gól strelil MILAN FERENČÍK. Papaj posielal prudkú prihrávku do pokutového územia. Skveli si nabehol Milan Ferenčík, ktorý jemne tečol a zmenil smer trajektórie lopty. Brankár Kolmokov opäť sa mohol iba bezmocne prizerať

65
    Gól strelil LUKÁŠ SZABÓ. Prihrávku na hranice offsidu zúžitkoval Lukáš Szabó a prízemnou strelou k tyči vyrovnáva stav stretnutia na 1:1.

63
    Šaľania sa dostali do protiútoku po chybnej rozohrávke tatrancov v strede poľa. Gešnábel prihrával na kraj Matičovi, ten mu vrátil naspäť do behu v pokutovom území. Tu nastal stret brankára Macíka s Gešnábelom. Obidvaja hráči ošetrovaní.

60
    Žltú kartu dostáva Šimún (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

58
    Striedaním sa snaží kormidelník domácich L. Molnár oživiť útočnú aktivitu.

57
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Kružlík, prichádza Gešnábel.

55
    Štandardka pre domácich z 35m . Zahrávať ju bude Szabó. Strela prešla až k brankárovi Macíkovi, ktorý bol dobre postavený a s prehľadom chytá.

52
    Rehák si zaznamenáva nepresnú strelu z 30 metrov.

50
    Popovič prvý dotyk s loptou, snažil sa vybojovať rohový kop pre domácich ale postranný rozhodca ukazuje odkop od brány Macíka.

48
    V úvodných minútach druhého polčasu aktívnejší tatrančania.

46
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Tomiš, prichádza Popovič.

46

Druhý polčas sa začne približne o 2 minúty.

V prvom polčase sme videli neatraktívny futbal. Skončil sa víťazstvom 0:1 pre tatrancov. Strelcom gólu je Kucharčík, z rohového kopu presne hlavičkoval a prekonal Kolmokova v 37. minúte.

45+1

45+1
    Vandraško s Mizerákom pekne zakombinovali v poslednej minúte 1. polčasu, posledný menovaný vyslal strelecký pokus na bránu Kolmokova. Ten stál na mieste a chytá loptu do náručia.

45+1
    Nadstavovať sa bude 1 minúta.

45
    Nagy poslal ďalekú loptu do 16-stky. Loptu si spracováva Matič, z otočky strieľa. Brankár Macík stál na mieste a chytá loptu do náručia.

41
    Žltú kartu dostáva Konopásek (FK Slovan Duslo Šaľa).

40
    Štandardka pre hostí z 40m. Nacvičený signál nevyšiel podľa predstáv a tak Šaľa odvrátila nebezpečenstvo a pokračuje v útoku.

37
    Gól strelil DUŠAN KUCHARČÍK. Rohový kop nakoniec našiel hlavičku Dušana Kucharčíka, ktorý otvára stav stretnutia hlavičkou na 0:1 pre hostí. Hlavička bola pekne umiestnená pri tyč, Kolmokov bol bezmocný.

35
    Domáci stále v útočnom ťažení ale zlyhalo to presnou prihrávkou. Rýchly protiútok hostí na center si nabehol Kurák ale je z toho iba rohový kop.

34
    V posledných 3 minútach nezáživný futbal pre oko diváka. Stav stretnutia stále 0:0.

31
    Goran Matič vyslal krásnu strelu z poza 16-stky, no brankár Macík stál opäť na mieste a vyráža loptu do poľa.

27
    V posledných minútach sú natom herne lepšie domáci. Dostávajú Mikuláš neustále pod tlak. Hostia sa prakticky nedostávajú na útočnú polovičku.

25
    Najväčšia šanca v zápase pre Šaľu. Pekný center od Szaba nezúžitkoval Matič. Sľubnú hlavičku chytil pekným zákrokom Macík.

22
    Hostia sa chystali do rýchleho protiútoku, ručnú brzdu zatiahol Szabó, zatiaľ bez karty.

18
    Hostia zle rozohrali a strelecký pokus si pripisuje Szabó, taktiež triafa náručie brankára Macíka.

17
    Kochan posunul v strede poľa na voľnú ľavú stranu kde si pýtal prihrávku Tomiš. Dostal sa až k streleckému pokusu, žial len do náruče Macíka.

16
    Ferenčík v individuálnej akcii vybojoval roh. Zahrával Vandraško, Kolmokov si stiahol na loptu a bol faulovaný. Odkop od brány chemikov.

15
    Od začiatku zápasu vidíme plno nepresných prihrávok na oboch stranách.

13
    Odkop brankára Kolmokova sa dostal až na útočníka domácich Szaba. Ten pohorel na klučke cez Mizeráka.

10
    Štandardka pre hostí z 35m bude zahrávať Vandraško. Trafil iba múr domácich.

7
    Ďalši v poradí rohový kop pre hostí. Obrana hostí odvrátila a pokračuje v útočnom ťažení.

4
    Fehervári odvrátil na rohový kop pred dorážkou hostí.

2
    Od úvodu začal aktívnejšie Liptovský Mikuláš a vypracoval si šancu. Kolmokova sa snažil ohroziť z kraja 16-tky Kurák.

1

FK Slovan Duslo Šaľa: Kolmokov – Ďatko (K), Fehervári, Rehák, Konopásek, Kochan, Tomiš, Nagy, Szabó, Matič, Kružlík
    Náhradníci: Rusznák – Galbavý, Gešnábel, Popovič

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Macík – Šimún, Kubena, Kucharčík, Papaj, Jánošík, Mizerák, Vandraško, Ferenčík, Lišivka (K), Kurák
    Náhradníci: Staš, Kreva, Moravčík, Kendera, Korytko

Rozhodca: Vlčej – Ádam, Jánošík.

Vážení športoví priatelia, sobotu 25.4.2015 sa odohrá 4.kolo nadstavbovej časti DOXXbet ligy, kde FK Slovan Duslo Šaľa bude hostiť MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Šaľania v poslednom kole, minulý týždeň, zdolali doma FK Poprad jednogólovým rozdielom 2:1. Domáci mali šťastie, keď popradčania nevyužili veľa gólových príležitostí. A tak po 90. minútach sa tešili z víťazstva domáci chemici. Odniesli si 3 body zo zápasu a odskočili z predposledného miesta tabuľky. Teraz okupujú 10. priečku s počtom bodov 13.

Rovnaký zisk bodov majú aj ich najbližší súperi z pod Tatier. O lepšie skóre sú v tabuľke pred šaľanmi na 9. pozícii.
    Liptovský Mikuláš v minulom kole remizoval na pôde ŠK SFM Senec 0:0.

Fakty z domáceho klubu, zranenie opôr mužstva: Nurkovič, Čirik, Gešnábel.
    Treba dodať, že domáci kormidelník L. Molnár, nebude na striedačke domácich, odpikáva si ešte 3 zápasový dištanc.

Šaľa je doma silná aj bez opôr mužstva, čo dokázali v minulom zápase. Hostia to budú mať ťažké ak pomýšľajú na 3 body. Náš tip 1X.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.