Karviná – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Sokolov 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Táborsko 4:0 (kon.)
Opava – Kolín 3:1 (kon.)
MFK Karviná
0:0 (0:0)
FK Varnsdorf
cz Sobota 25.04.2015, 10:15 • Sportovní centrum MFK Karviná (Kovona) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

75
    Domácí naposledy střídají. Urgelu nahrazuje Komenda.

64
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Hatok, přichází Budínský.

64
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Rudnickij, přichází Jícha.

64
    Žlutou kartu dostává Zieris (FK Varnsdorf).

58
    A potvrdilo se, že faulovaný hráč by na penaltu chodit neměl. Urgelovu střelu k tyči Porcal vytěsnil na roh a je za hrdinu.

58
    Zbrožek za to vidí žlutou kartu.

58
    Penalta. Domácí se tlačí do vápna, Urgelu podkopl Zbrožek a bude to pokutový kop.

54
    Tutovka Karviné. Juřena odcentroval z levé strany, ale ani Urgela, ani Hatok nepropasírovali balon skrz obranu a Porcala. Míč se jim spíše pletl pod nohama.

53
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Martan, přichází Kapić.

46
    Karviná nastupuje do druhé půle s jednou změnou, místo Fialy si zahraje Janíček.
    Kapitán domácích v akci
    Smiley face

44
    Na konci poločasu největší šance na straně domácích. Porcal trestuhodně minul přízemní centr, ale Puchel jej nedokázal dorazit do prázdné brány! Pak už mu lehli do cesty obětaví obránci Varnsdorfu.

34
    Varnsdorf musí nuceně střídat, N. Daníček bylo po jednom ze soubojů otřesen a nepokračuje ve hře. Místo něj přišel Durdević.