Washington – NY Islanders 5:1 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 2:3 (po pr.) | Nashville – Chicago 5:2 (kon.)
Vancouver – Calgary 2:1 (kon.)
Vancouver Canucks
2:1 (0:1, 1:0, 1:0) Stav série: 2:3
Calgary Flames
cz Piatok 24.04.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Play-off NHL

Play-off NHL nabírá obrátky, tak se nezapomeňte stát fanoušky stránky NHL.cz, na které najdete kompletní informace o všech zápasech (y)

Posted by Hokej on 18. duben 2015

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Calgary Flames: 5

Hokejisté Calgary měli lepší vstup do zápasu, ale postupně se trochu vytráceli z ledu. Domácí zvýšili obrátky a byť to byl zpočátku spíše platonický tlak, nakonec i z něho dokázali skórovat. Dnes zaslouží pochvalu zejména první dva útoky, které "táhly" ofenzivu Canucks. Calgary promarnilo první ze dvou mečbolů, ten další mohou využít v šestém zápase na svém ledě!
    Vancouver slaví dnešní těsné vítězství

Je konec! Vancouver dnes dokázal svůj obrat dotáhnout do vítězného konce a po těsném vítězství 2:1 snižuje stav série s Calgary na 2:3 ze svého pohledu!

60:00

59:46
    Ještě 14 sekund před koncem se vhazuje před Millerem.
    Na střídačce Calgary

59:32
    Oddechový čas pro hosty.

59:32
    Přesto je tu ještě šance pro Calgary, bude se totiž vhazovat po pravici Millera.

59:22
    Gaudreau a poté ani Backlund neuspěli ve středním pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, hosté to zkouší v šesti, ale puk míří ze třetiny Canucks.

58:50
    Hiller sprintuje na střídačku, branka Flames prázdná!

58:22
    Nepřesný pas na Monahana, puk zachytil Edler, který ho poslal do třetiny soupeře.

57:59
    Hosté bleskově prostřídali unavenou první lajnu, kterou nemohli před vhazováním vystřídat.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 34. Bonino (Vrbata, Edler), 42. D. Sedin (Hamhuis, H. Sedin) – 3. Jones (Stajan)

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Edler, Tanev, Hamhuis, Y. Weber, Bieksa, Sbisa – D. Sedin, H. Sedin, Hansen – Baertschi, Bonino, Vrbata – Matthias, Richardson, Dorsett – Higgins, Horvat, Kenins
    Calgary Flames: Hiller (Ortio) – Russell, Wideman, Brodie, Engelland, Wotherspoon, Schlemko – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bennett, Backlund, Colborne – Ferland, Stajan, Jones – Bollig, Jooris, Raymond

Rozhodca: Joannette, Hebert – Murphy, Shewchyk

Diváci: 18 870