Washington – NY Islanders 5:1 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 2:3 (po pr.) | Nashville – Chicago 5:2 (kon.)
Vancouver – Calgary 2:1 (kon.)
Washington Capitals
5:1 (1:1, 1:0, 3:0) Stav série: 3:2
New York Islanders
cz Piatok 24.04.2015, 01:00 • Verizon Center, Washington • Play-off NHL

Play-off NHL nabírá obrátky, tak se nezapomeňte stát fanoušky stránky NHL.cz, na které najdete kompletní informace o všech zápasech (y)

Posted by Hokej on 18. duben 2015

Pro dnešek se s Vámi již rozloučím. Děkuji, že jste sledovali dnešní zápas a doufám, že jste se u něj bavili alespoň tak jako já. Přeji Vám dobrou noc a těším se opět někdy na počtenou.

3. Jay Beagle (WSH) 0+2

Dnešní klání je u konce a má spravedlivého vítěze. První třetina byla sice vyrovnaná, ale další dvě části již jednoznačně patřily domácímu Washingtonu. Ten hrál nejlépe v prostřední třetině, ve které paradoxně vstřelil jen jednu branku. V poslední dvacetiminutovce už ale začali Caps proměňovat gólové příležitosti a zápas nakonec skončil vyhnáním Haláka z brány a skórem 5:1!

60:00

59:40
    Poslední vteřiny se již dohrávají jen z povinnosti.

59:10
    Domácí jeli tři na dva, ale ke střele se nepropracovali.

58:58

58:10
    Bailey neměl šanci z těžkého úhlu uspět a Washington vyhazuje.

57:46
    Střela Tavarese letí mimo.

57:22
    Bäckström odpálil kotouč až za bránu Neuvirtha.

56:58
    Hokejisté Caps chytili ze střídačky hůl Grabovskému, který tak nemohl hrát. Trest nakonec odsedí Orpik (WSH).

56:22
    Střelu Grabovského zastavil clonící obránce Capitals.

56:06
    Kennedy od střelou od mantinelu minul bránu Holtbyho.

55:42
    Nepřesná rozehrávka Caps končí u Neuvirtha.

55:14
    Neuvirth reflexivně vyrazil tvrdou střelu Brouwera.

54:49
    Capitals vyhazují do středního pásma.

Michal Borovan

Góly a asistencie: 10. Kuzněcov (Johansson, Alzner), 31. Alzner (Brouwer, Beagle), 43. Laich (Beagle, Chimera), 47. Kuzněcov, 49. Chimera (Johansson, Kuzněcov) – 6. Bailey (Tavares, Leddy)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orpik "A", Carlson – Alzner, Niskanen – Gleason, Green – Ovečkin "C", Bäckström "A", Ward – Johansson, Kuzněcov, Chimera – Burakovsky, Beagle, Brouwer – Laich, Latta, Wilson.
    New York Islanders: Halák (51. Neuvirth) – Leddy, Boychuk – de Haan, Strait – Hickey, Reinhart – Kuljomin, Tavares "C", Strome – Bailey, Nielsen "A", Okposo "A" – Lee, Grabovski, Kennedy – Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodca: L’Ecuyer, Rooney – Miller, Galloway.