Lille – Bordeaux 2:0 (kon.) | Montpellier – Caen 1:0 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Olympique Lyon
2:2 (1:2)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 19.04.2015, 21:00 • Stade de Gerland (Lyon) • Ligue 1 Uber Eats

80
    Corgnet se snažil získat míč skluzem, ale místo míče sebral nohy protihráče, takže je pískán faul.

67
    Tabanou se snažil získat míč, ale svou snahu přehnal až tolik, že uviděl žlutou kartu.

61
    Karetní mariáš pokračuje. Další žlutou kartu uviděl Jérémy Clément (AS Saint-Étienne), který zezadu sundal Fékira.
    Počátek velké rozmíšky, kterou zakončil karetní koncert.

53
    Žlutou kartu dostává Anthony Lopes (Olympique Lyon).
    Žlutou kartu dostává Max-Alain Gradel (AS Saint-Étienne). Oba hráči uviděli své žluté karty za protesty, které měli vůči rozhodčímu.
    Akce po níž hlavní sudí nařídil penaltu a Lindsayi Rosemu udělil červenou kartu.

30
    Tak na hřišti se nyní dějí věci. N'Guémo nedokázal překonal Lopese ani nadvakrát, ale domácí brankář vyrazil druhou střelu nešťastně do míst kam nabíhal z druhé vlny Clément, který už zakončoval do poloprázdné branky, ale Lindsay Rose vychytal míč rukou, čímž zamezil gólu, za což uviděl červenou kartu a následně se bude kopat penalta.

9
    Erdic to přehnal se svým důrazem a celá situace se bude opakovat. Útočník Saint-Étienne navíc uviděl žlutou kartu.

3
    Sudí musí už ve druhé minutě zápasu napomínat Tolissiho žlutou kartou.

Jan Thöma

Góly: 24. N'Jie (Fékir), 48. Jallet (Fékir) – 31. Gradel (pen.), 45. Hamouma

Karty:   3. Tolisso (LYO), 53. Lopes (LYO) – 9. Erdinç (SET), 53. Gradel (SET), 61. Clément (SET), 67. Tabanou (SET), 80. Corgnet (SET)   30. Rose (LYO)

Olympique Lyon: Lopes – Jallet, Rose, Umtiti, Bedimo – Gonalons (C) – Ferri (70. Grenier), Tolisso, Fékir (79. Yattara) – Lacazette, N'Jie (87. Ghezzal).
    Náhradníci: Gorgelin – Zeffane, Koné, Grenier, Ghezzal, Malbranque, Yattara.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse (28. Hamouma), Perrin (C), Clerc – N'Guémo (72. Diomande), Clément – Gradel, Corgnet (83. Monnet-Paquet), Tabanou – Erdinç.
    Náhradníci: Moulin – Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Hamouma, Monnet-Paquet, Diomande.

Rozhodca: Ennjimi – Schurra, Mouysset