Lille – Bordeaux 2:0 (kon.) | Montpellier – Caen 1:0 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Lille OSC
2:0 (1:0)
Girondins Bordeaux
cz Nedeľa 19.04.2015, 14:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:54:14)

Je dobojováno! Domácí slaví cenné vítězství nad Bordeaux, které dnes rozhodně nehrálo špatně, za svou aktivitu by si bod zasloužilo, ale hraje se na góly a ty dokázali vstřelit jen domácí.

90+5
    Adama TRAORÉ - 2:0

90+4
    Lille právě vstřelilo branku!
    Zde niž nebylo co řešit, parádní práci odvedl na pravé straně Boufal, který i trochu se štěstím udržel míč a parádně nacentroval na ADAMA TRAORÉHO, jenž si pohrál s bránícím Biyogo Poko a mezi nohama ho prostřelil tak, že míč doputoval do sítě.

90+2
    Zoufalství ve tváři fotbalistů Bordeaux, které v koncovce provází i smůla.

90+1
    Čtyři minuty nastavil sudí Lesage..

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále drží nadějné vedení.

87
    Žlutou kartu dostává Adama Traoré (Lille OSC).

85
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Wahbi Khazri, přichází Diego Contento.

85
    Míč ale letí mimo pokutové území, odtud se těžko skóruje.

84
    Volný kop pro Bordeaux, z pravé strany, na polovině Lille.

82
    Míč mimo hřiště, hosté vhazují z levé strany a kombinují ve středu hřiště.

80
    Z něho se domácí neprosazují, stejně tak i hosté na opačné straně.
    Sidibé v šanci

79
    Sidibé se dostal ve vápně Bordeaux do zakončení, ale Carrasso předvedl skvělý zákrok a vytěsnil míč rukou na roh.

77
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rio Mavuba, přichází Divock Origi.

76
    Bude se střídat, do hry se dostane domácí Origi.

75
    Aut pro Lille, domácí vhazují na polovině Bordeaux.

74
    Plašil hledá Poko, ten přihrává Saivetovi, jehož střelu Enyeama chytá.

72
    Statistika držení míče: 41% : 59%.

71
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Nicolas Pallois, přichází Nicolas Maurice-Belay.

70
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Benjamin Pavard.

68
    Mezitím již domácí rozehráli, ale nepřesnou přihrávkou se Lille samo připravuje o možnost zaútočit.

67
    Žlutou kartu dostává Tiago Ilori (Girondins Bordeaux).

66
    Atmosféra na hřišti i v prostoru střídaček houstne, přispěl k tomu i zákrok Iloriho.

65
    Žlutou kartu dostává André Biyogo Poko (Girondins Bordeaux).

65
    Žlutou kartu dostává Florent Balmont (Lille OSC).

64
    Míč na polovině Girondins, ale domácím se přestala dařit kombinace.

63
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Marcos Lopes, přichází Adama Traoré.

62
    Khazri rozehrál volný kop Bordeaux, míč před brankou Lille nepříjemně skočil, takže Enyeama musel ještě zasáhnout.

60
    Je za námi hodina hry, stav je stále stejný, jako platil ve 13. minutě, tedy domácí drží těsné vedení.

58
    Bordeaux na polovině Lille, sledujeme kombinaci na levé straně.

56
    Další faul, tentokrát se provinil Ilori.

55
    Boufal faulován na polovině hostů, volný kop pro Lille.

54
    Domácí se po delší odmlce dostávají na polovinu Bordeaux.
    Zákrok Enyeamy

52
    Zdá se, že Enyeyama při předchozím rohu vyboxoval míč již za brankovou čárou, alespoň to signalizovali hosté, ale sudí jsou jiného názoru.

51
    Hosté rozehráli roh z levé strany, míč se dostává před branku, zřejmě orazítkoval tyč, navíc tam hráči Bordeaux cosi signalizují, každopádně hraje se dál.

50
    A znovu Rolán v šanci, míč zřejmě již mířil do branky, ale bránící Kjaer vyhlavičkoval na roh!

49
    Plašil sklepl ve vápně míč na Rolána, ten byl zády k brance a míč spíše podskočil, než aby ho nasměroval do branky.

48
    V úvodu druhého poločasu se více času nehraje, než hraje, pokračuje přehlídka všemožných faulů.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:04.

První poločas končí vítězstvím domácího týmu, když zatím jediný gól vsítil ve 13. minutě domácí Roux. Hosté měli dobrý vstup do zápasu, ale postupně se ze hry "vytráceli" a nechávali více prostoru soupeři. Utkání je spíše bojovné, na nějaké fotbalové parádičky můžeme zapomenout.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Ale sudí ještě nechá hosty rozehrát rohový kop z pravé strany. Žádné nebezpečí pro branku Lille.

45+1
    Rozhodčí Lesage nastavuje jednu minutu, hosté mají míč.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině Lille.

44
    Tahání, držení za dres, podrážení, ostré skluzy, dnešní zápas se rozhodně nehraje "v rukavičkách".

43
    A to do té doby, než Plašil fauluje, míč pro Lille.

43
    Znovu platí, že se hraje ve středu hřiště.

42
    Již dvanáct faulů bylo odpískáno v dosavadním průběhu, sedm na straně hostů, pět na straně domácích.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté drží míč ve středu hřiště.

39
    Rolán faulován napadajícím Sidibém, míč pro Bordeaux.

37
    Žlutou kartu dostává Rio Mavuba (Lille OSC).

36
    Domácí odvrací, ale pouze na další roh, který hosté rozehrají z opačné strany.

35
    Rohový kop Bordeaux, z pravé strany.

34
    Ofsajd přerušuje útočné snažení domácích, Carrasso rozehrává.

33
    Cédric Yamberé hodně rozezlen opouští hřiště, to rozhodně nebylo vynucené střídání díky zranění!

32
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Cédric Yamberé, přichází Henri Saivet.

31
    Rychlý brejk Girondins, Enyeama musel ven z branky a vrhnout se pod nohy Rolána, aby odehrál míč.

30
    Žlutou kartu dostává Mariano (Girondins Bordeaux) za faul na pronikajícího Boufala.

27
    Jenže to by nesměl být Sidibé v ofsajdu.

26
    Hraje se ve středu hřiště, domácí získali míč a mohou zaútočit.

24
    Pokus míří na branku, Carrasso v pohodě chytá.

23
    Domácím se nabízí volný kop na polovině soupeře.

22
    Domácí na polovině Bordeaux, ale obrana hostů zapracoval na výtečnou.

20
    Carrasso rozehrává od své branky.

17
    Rolán v jasném ofsajdu, správně posouzená akce ze strany sudích.

16
    Hosté se v pohodě ubránili, míč ale zůstává na kopačkách fotbalistů Lille.

15
    Rohový kop pro Lille, domácí rozehrají z levé strany.
    Nolan ROUX - 1:0

13
    To byla snad vůbec první vážnější útočná akce domácích a hned končí gólem, Boufal si počínal velmi dobře na levém křídle, odkud odcentroval před branku, kde hlavičkuje NOLAN ROUX a míč končí v síti.

12
    Khazri fauluje Sidibého na půlící čáře, míč pro Lille.

11
    Hraje se na polovině Lille, hosté mají v úvodu zápasu patrnou převahu.

10
    Nolan Roux neuspěl na pravé straně, na polovině Bordeaux, hosté mohou zaútočit.

8
    Domácí se v pohodě ubránili, ale fotbalisté Bordeaux zůstávají u míče.

7
    Hosté mají k dispozici rohový kop, a to z pravé strany.

6
    Sledujeme rychlý fotbal od úvodního hvizdu.

4
    Lopes se ocitl v šanci, ale Boufal fantasticky na brankové čáře zachránil!

3
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Kjaer, Baša, Sidibé – Balmont, Mavuba, Gueye – Boufal – Roux, Lopes.
    Náhradníci: Elana – Traoré, Meïté, Koubemba, Mendes, Origi, Pavard.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Sané, Ilori, Pallois – Biyogo Poko, Yamberé, Chantôme – Plašil – Rolán, Khazri.
    Náhradníci: Prior – Contento, A. Traoré, Saivet, Maurice-Belay, Faubert, Maulun.

Rozhodčí: Lesage – Bremont, Denis.

Rozhodčí
    Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Mikael Lesage. Na čarách mu budou pomáhat Anthony Bremont a Sebastien Denis. Čtvrtým rozhodčím je Bastien Dechepy.

Vzájemné zápasy
    Na podzim skončil vzájemný duel těchto dvou týmů v Bordeaux výhrou domácího týmu, který zvítězil 1:0.

GIRONDINS BORDEAUX

Jak již zmíněno, Bordeaux má poměrně slušný náskok před svým dnešním hostitelem a je jasné, že hosté by ho rádi minimálně udrželi. Také Bordeaux prožívá vydařené ligové období, jen škoda porážka ve 30. kole na hřišti Toulouse, která přerušila dlouhou sérii bez prohry.

LILLE OSC

Domácí na svého dnešního soupeře ztrácí v tabulce Ligue 1 již sedm bodů a byť se dnes utkají dva týmy, kterým se v posledních ligových kolech nadmíru daří, bude Lille usilovat o plný počet bodů. Příznivá je i bilance domácích zápasů, v nichž zatím Lille v celé sezóně pouze dvakrát prohrálo, což ho řadí na šesté místo celkem.

Vítejte u onlajn přenosu utkání třiatřicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí LILLE OSC přivítá na Stade Pierre-Mauroy v Villeneuve d'Ascq GIRONDINS BORDEAUX.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.