Getafe – Villarreal 1:1 (kon.) | Espanyol – Bilbao 1:0 (kon.) | Sociedad – La Coruña 2:2 (kon.)

90+3
    Domáci sa nevedia presadiť ani v nastavenom čase a sú ďaleko od brány hostí.

90+1
    Rozhodca nastavil v tomto zápase 4 minúty.

90+1
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Rodriguez, prichádza Coro.

90
    Domáci majú v poslednej minúte výhodu rohového kopu.

88
    Domáci sa snažili os trlenie gólu, ale ani troma hlavičkami sa im nepodairlo prkeonať Tyta.

86
    Domáci strelili gól, ale z postavenia mimo hry a ten neplatí.

85
    Hosťujúceho hráča odniesli na nosidlách a v hre sa môže pokračovať.

83
    Momentálne hráči viac ležia na zemi ako hrajú futbal a naháňajú loptu. Hosťujúci hráč bude musieť byť ošetrený.

81
    Ďalšia rana pre domácich, ktorý budú dohrávať o jedného hráča menej. Borja po faule, išiel hlavičkou do svojho súpera a za to bol odmenený červenou kartou.

78
    Na zemi leží domáci hráč, ktorý bude potrebovať ošetrenie.

77
    Domáci sa síce snažia niečo vymyslieť, ale šance si vypracovať nevedia.

75
    Domáci hráč Fidel sa pokúšal strelou po zemi obstreliť brankára a trafiť k tyči. Ale jeho strela smerovala mimo brány.

74
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Niguez, prichádza Gimenez.

73
    Pokračuje nám hra medzi šestnástkami. Hra je plná nepresností a často sa prerušuje aj hra.

70
    Striedanie v tíme Córdoba CF: z ihriska odchádza Bebe, prichádza Fidel.
    Mario PAŠALIĆ - 0:2

68
    Elche dalo gól!
    Hostia sa dostávaju po rohovom kope už do dvojgóloveho vedenia. Po signáli poslal hráč hostí z rohovej zastávky loptu na vzdialenejšiu tyč, kde stál osamotený MARIO PASALIČ, ktorý už nemal problém hlavou zvýšiť vedenie hostí.

67
    Rodrigiuez sa snažil streliť druhý gól hostí techniskou strelou, ale domáca obrana loptu zblokovala aspoň na rohový kop.

60
    Aj domáci sa dostali do skvelej šance po priamom kope, ale ich pokus skončil len na tyči a následna dorážka bola už z postavenia mimo hry, ktoré sa aj pískalo.

64
    Je za nami 64 minút a domáci sa dostali iba do jednej vyloženej šanci, čo je veľmi málo. Síce hostia sa nedostali asi ani do jednej, ale aj napriek tomu strelili gól a vedú v zápase 1:0.

62
    Prvú žltú kartu v zápase dostáva hosťujúci hráč Lombán.

58
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Albacar, prichádza Cisma.

56
    Center domácich skončil za bránou, a tam centre končiť nemajú. Domáci sa absolútne nevedia presadiť a v tomto zápase je vidno, že sa nachádzaju na chvoste Primera Division.

56
    Striedanie v tíme Córdoba CF: z ihriska odchádza Gunino, prichádza Vico.

55
    Striedanie v tíme Córdoba CF: z ihriska odchádza Ghilas, prichádza Heldon.

53
    Nezažívny futbal pokračuje aj v druhom polčase. Naozaj sa na ihrisku nedeje nič, čo by stálo za reč.

50
    Domáci sa snažia presadiť, hlavne vďaka centrom, ale celý zápas sa im to nedarí a obrana hostí funguje na jednotku.

49
    Domáci však pokračujú v slabej hre, zatiaľ čo, hostia sa dostali do svojej prvej šance v tomto zápase, keď Pasalič z hranice šestnástky vystrelil, no lopta skončila mimo brány.

46
    Druhý polčas nám začal a domáci musia zlepšiť hru, ak chcú dnešný zápas otočiť.

46

45
    Koniec prvého polčasu sprevádza piskot domácich fanúšikov, ktorý nie su spokojní s výsledkom tohto zápasu.

44
    Domáci sú momentálen veľmi ďaleko od záchrany najvyššej španielskej ligy aj nabudúci rok. Hostia však udreli z ničoho nič.
    Enzo ROCO - 0:1

41
    Hostia otvárajú skóre z ničoho nič. Priamy kop, takmer z polovice ihriska. Z priameho kopu odcentroval hosťujúci hráč do šestnástky, kde najvyššie vyskočil ENZO ROCO a prekonal domáceho brankára.

39
    Obe mižstvá by už asi najradšej šli do kabín, lebo ani jeden z tímov nehrá príliš atraktívny futbal. Je to skôr boj o loptu ako futbal. Na španielsku ligu veľmi slabý zápas.

37
    Domáci neohrozili Tyta, v bránke hostí ani po rohovom kopre.

34
    Ďalší strelecký pokus domácich, o ktorý sa postaral Garcia, ale ani táto strela nebola presná. Ba, práve naopak, bola veľmi nepresná.

33
    Domáci brankár bol mimo brány, čo sa snažil využiť hosťujúci hráč. Ak by trafil loptu dobre,móhol by prekvapiť brankára domácich, ale jemu strela vôbec nevyšla a skončila pri domácom obrancovi.

31
    Zápas plný nepresností pokračuje aj ďalej a okrem jednej veľkej šance domácich sme toho veľa nevideli.

29
    Hostia doslova darovali loptu domácim.

27
    V posledných minútach je aktívnejším tímom domáci tím FC Córdoba, ale dostali sa len do jednej vyloženej šance, ináč ich snaha končí pred šestnástkou.

25
    V polovici prvého polčasu sa do výbornej šance dostal Cartabia, ktorý dostal výbornu prihrávku od svojho spoluhráča, zbavil sa jedného obrancu a vypálil, ale lopta mierila tesne nad.

23
    Hostia ukazujú, že vedia loptu podržať, no je to len na polovici súpera.

21
    Domáci po dlhšom čase obliehali šestnástku súpera, ale dostali sa len k centru, ktorý bol totálne nepresný a skončil za bránkou Elche. Nasleduje odkop od bránky hostí.

18
    Momentálne sa nám na trávniku nedeje nič zaujímave a obe mužstva nevedia loptu podržať dlhšie a založiť nejaký útok na vypracovanie si šance.

15
    Hostia mali možnosť rohového kopu, ktorý zahral Fajr, ale k žiadnej šanci sa nedostali a pri lopte sú tak domáci futbalisti.

12
    Hostia sa z protiútoku dostali tiež do dobrej streleckej pozície, ale aj ich pokus bol nepresný a skóre sa nemení.

11
    Domáci hráč sa sám predieral obranou hostí, ktorý ho museli faulovať.

8
    Luso sa po krásnom centri dostal do výbornej šance na skórovanie, chýbal mu asi jeden krok a mohol dostať domácich do vedenia. Tak sa po lopte len naťahoval a ta skončila ďaleko od brány.

6
    Domáci útočni Andona pri veľkej chuti, dostal sa k ďalšiemu zakončeniu hlavou, no opäť nepresne.

5
    Domáci aj naďalej s loptou vo svojej moci a pokúšaju sa vymyslieť niečo smerom dopredu, ale zatiaľ len centrujú loptu do šestnástky a hosťom tieto lopty nerobia problémy.

3
    Domáci tím od začiatku drží loptu vo svojej moci a hosťujúci tím nepúšťa k ničomu.

2
    Adone sa po druhýkrát už k zakončeniu dostal, ale to bolo veľmi nepresné.

2
    Domáci tím sa dostal takmer do prvej šance, no Andone loptu vo vzduchu netrafil a nasledovať bude rohový kop.

1

Córdoba CF: Carlos- Edimar, Pantic, Luso, Gunino- Krhin- Ghilas, Cartabia, Garcia, Bebe- Andona.
    Náhradníci: Saizar- Vico, Heldon, Fidel, Abel, Campabadal, Rossi.

Tréner: A. Romero

Elche CF: Tyto- Suarez, Roco, Lomban, Albacar- Pasalic, Mosquera- Rodriguez, Fajr, Niguez- Jonathaz.
    Náhradníci: Herrera M.- Herrera C. , Gonzalez, Gimenez, Coro, Cisma, Angel.
    Tréner: F. Seguera.

Vítam vás pri sledovaní španielskej ligy, kde sa medzi sebou stretnú FC Córdoba a hostia z FC Elche.

Domáci tím FC Córdoba je v Primera Divison na poslednej priečke a vie, že tohto roku sa so španielskou ligou bude asi lúčiť, nakoľko jej forma nie je oslnivá a prehrávaju zápas za zápasom, aj keď v poslednom zápase dokázali uhrať aspoň bod. Na tiež miesto, ktoré by im zaručilo najvyššiu španielsku ligu aj narok strácaju až 9 bodov a je to ich dnešný súper ELCHE, takže vedia, že ak dnes prehrajú ich šancé sú už naozaj minimálne.

Posledné zápasy:
    Deportivo La Coruna – FC Córdoba 1:1
    FC Córdoba – Atletico Madrid 0:2
    San Sebastian- FC Córdoba 3:1

Ako som už spomínal, FC Elche je na 16. mieste v španielskej lige a tiež musí bojovať o záchranu. majú to však rozohrané lepšie ako ich súper. Dnes určite prišli sem do Cordoby pre tri body, ktoré by ich priblížili k udržaniu, aj keď ešte je to ďaleko.
    FC Elche – Getafe 0:1
    Espanyol Barcelona – FC Elche 1:1
    FC Elche – FC Valencia 0:4

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.