NY Rangers – Ottawa 0:3 (kon.) | Philadelphia – Carolina 1:3 (kon.) | Tampa Bay – NJ Devils 4:3 (po pr.)
Florida – Boston 4:2 (kon.) | Montreal – Detroit 4:3 (po pr.) | St. Louis – Chicago 2:1 (kon.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | Calgary – LA Kings 3:1 (kon.) | Colorado – Winnipeg 1:0 (2:0 po s.n.)
Edmonton – San Jose 1:3 (kon.) | Vancouver – Arizona 5:0 (kon.)
New York Rangers
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Ottawa Senators
cz Piatok 10.04.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

53:36
    Vyloučen domácí Derek Stephan na dvě minuty za podražení.

35:06
    Hráčské lavici týmu Ottawa Senators byl uložen menší trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč s číslem šest Eric Condra.

13:44
    Cody Ceci střílel od modré, brankář Lundqvist nemohl zasáhnout proti střelci, protože mu v brankovišti překážel Mika Zibanejad, který tak dostává dvě minuty za nedovolené bránění. To, že střelec od modré překonal brankáře, zůstává bez odezvy. Gól pochopitelně uznaný není. Domácí fanoušci skandují "Henrik, Henrik".

08:35
    Vyloučen domácí Martin St. Louis na dvě minuty za držení hole. Přesilovka pro domácí tým.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 38. MacArthur (Stone, Turris), 39. Turris (MacArthur, Gryba), 59. Pageau (Lazar, Borowiecki)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Hunwick, Yandle, Boyle, Summers – St. Louis, Brassard, Fast – Miller, Stephan, Kreider – Bourque, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass
    Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Condra, Pageau, Lazar – Chiasson, Legwand, Smith

Rozhodca: McCauley, St. Pierre – Driscoll, Amell

Diváci: 18 006