Paríž Saint-Germain
4:1 (1:1)
AS Saint-Étienne
cz Streda 08.04.2015, 21:00 • Park Princů, Paříž • Francúzsky pohár

S konstatováním, že v květnovém finále uvidíme PSG a Ligue2 hrající Auxerre se s Vámi pro dnešek loučím. Dobrou noc. (23:03:22)

Je dobojováno. PSG dominovalo především druhé půli, kdy vstřelilo tři branky. Po prvním poločase, kdy se nejprve prosadil z penalty Ibrahimović a následně srovnal Hamouma, svítilo na ukazateli 1:1. jenže ve druhé půli se hosté téměř k Douchezovi nedostali. V 60 minutě přetavil centr Pastoreho v branku Lavezzi, pak mohl skórovat sám Pastore, ale minul. Proto mohl přijít trest z kopačky Hamoumy. Hráč ASSE pouze trefil střed branky. od této chvíle existovalo na hřišti jedno mužstvo a především jeden hráč – Zlatan Ibrahimović. V 71. minutě se ještě zastřeloval, když trefil z úhlu tyč. Za necelých deset minut však z podobné pozice na Ruffiera vyzrál. A aby byla potupa Zelených dokonána ještě více, těsně před koncem se prosmýkl okolo Clémenta s Tabanouem a za Ruffierem rozvlnil síť potřetí a celkově počtvrté.

90+4
    Zlatan IBRAHIMOVIĆ - 4:1

90+2
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    ZLATAN IBRAHIMOVIĆ dostal míč od Augustina, protáhl se okolo Clémenta a Tabanoua a přesně k pravé tyči vsítil svůj třetí gól v tomto zápase.

90+1
    Ještě 3 minuty se bude hrát, o druhém finalistovi je však rozhodnuto.

90
    Rychlou rozehrávku vystihl Perrin a díky Augustinovi se míč ocitl v zámezí.

89
    Christophe Galtier je velice zamyšlený. Čtyřikrát se oba týmy spolu střetly, ale ani jedinkrát jeho tým nedokázal alepsoň remizovat. jediné pozitivum, že dnes aspoň vstřelil branku.

88
    Rabiot při pokusu najít Bahebecka či Ibrahimoviće našel pouze hlavu Francka Tabanoua, který odehrál míč raději na roh.

88
    Javier Pastore pro dnešek rovněž dohrál, jeho místo na poslední minuty zaujme Jean-Kévin Augustin.

87
    Corgnet nepřešel přes Thiaga Silvu, ale mrzet ho to nemusí, jeho barvy budou vhazovat v blízkosti šestnáctky PSG.

86
    Tempo hry polevilo, oba týmy jsou smířeni s výsledkem, nutno podotknout, že je to výsledek naprosto zasloužený.

84
    Domácí již kontrolují hru, i když hosté ještě trochu zlobí.

82
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lavezzi, přichází Bahebeck.
    Zlatan IBRAHIMOVIĆ - 3:1

81
    Tak ZLATAN IBRAHIMOVIČ zřejmě potvrzuje, že ve finále Coupe de France se objeví PSG. Zlatan dostal pas za obranu, obhodil si Ruffiera a doklepl míč do prázdné branky, snaha Clerca i Ruffiera byla marná.

80
    Hosté se nyní usídlili před vápnem Doucheze, ale nemohou se prosadit.

79
    Gradel rozehrál přímý kop, který doputoval na hranici šestnáctky, kde jej domácí obrana odvrátila.

78
    Kevin Monnet-Paquet (ASSE) nahrazuje Romaina Hamoumu.

77
    Lemoineho poslal k zemi "brčkem" Rabiot.

David Sochor

Góly: 21. Ibrahimović (pen.), 60. Lavezzi, 81. Ibrahimović, 90+2. Ibrahimović – 25. Hamouma

Karty:   19. Verratti (PSG), 61. Lavezzi (PSG) – 11. Lemoine (SET)

Paríž Saint-Germain: Douchez – van der Wiel, Marquinhos, Thiago Silva, Digne – Verratti (75. Matuidi), Cabaye, Rabiot – Lavezzi (82. Bahebeck), Ibrahimović, Pastore (88. Augustin). Trenér: Blanc.
    Náhradníci: Sirigu – Maxwell, Camara, Aurier, Matuidi, Augustin, Bahebeck.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Théophile Catherine, Perrin, Tabanou – Lemoine, Clément, Diomandé (59. Corgnet) – Hamouma (78. Monnet-Paquet), Erdinç, Mollo (62. Gradel). Trenér: Galtier.
    Náhradníci: Moulin – Baysse, Brison, Corgnet, N'Guémo, Gradel, Monnet-Paquet.