NJ Devils – NY Rangers 2:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 4:3 (po pr.)
Detroit – Carolina 3:2 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 0:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:2 (kon.)
Colorado – Nashville 3:2 (kon.) | Calgary – Arizona 3:2 (kon.) | Edmonton – LA Kings 4:2 (kon.)
New Jersey Devils
2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
New York Rangers
cz Streda 08.04.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

35:36
    Vyloučen domácí Steve Bernier na dvě minuty za držení protihráče.

33:00
    New York Rangers hraje stále aktivně, což podpoří i přesilová hra. Za zdržování hry odchází na dvě minuty Jacob Josefson.

26:32
    Domácí Adam Henrique vyloučen na dvě minuty za krosček.

23:39
    Derek Stephan vyloučen na dvě minuty za hákování. Šance pro domácí celek na vyrovnání.

16:17
    Přesilovka pro domácí, vyloučen Tanner Glass na dvě minuty za hákování.

14:25
    Vyloučen domácí Jacob Josefson na dvě minuty za hákování proti Jamesu Sheppardovi. Šance pro hosty navýšit náskok.

02:14
    Vyloučen domácí Adam Larsson na dvě minuty za hru loktem. Rangers hrají přesilovku pět na tři.

01:41
    Máme tu první vyloučení, na trestnou lavici usedá domácí Mike Cammaleri na dvě minuty za hru vysokou holí.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 18. Eliáš (Gomez, Bernier), 52. Bernier (Zajac, Cammalleri) – 14. Hayes (Louis, Hagelin), 15. McDonagh (Yandle, Hayes), 51. Sheppard (Moore, Staal), 59. Hagelin (Hayes)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Merrill, Galenas, Fraser, Severson, Greene, Larsson – Henrique, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Matteau, Eliáš, Zubrus – Boucher, Josefson, Ruutu
    New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Yandle, Hunwick, Staal, Boyle, McDonagh, Garardi – Nash, Brassard, Zuccarello – Kreider, Stephan, Miller – Hagelin, Hayes, St. Louis – Glass, Moore, Fast

Rozhodca: Pollock, Walsh- Cormier McElman

Diváci: 16 592