Auxerre – Guingamp 1:0 (kon.)
AJ Auxerre
1:0 (1:0)
EA Guingamp
cz Utorok 07.04.2015, 21:00 • Stade de l'Abbé Deschamps, Auxerre • Francúzsky pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:56)

A nyní již propuká radost domácích na plné obrátky! Trávník je zaplněn fanoušky, dav zcela pohltil domácí hrdiny, kteří vybojovali postup do finále Coupe de France! Velká událost pro Auxerre, které ve finále vyzve lepšího z dvojice St. Étienne – PSG!

90+6

90+5
    Domácí museli zahnat diváky zpět do hlediště a zápas pokračuje.
    Diváci předčasně slaví

90+4
    Ale pozor, co se to nyní stalo? Na hrací plochu vtrhli diváci, ale zápas ještě není ukončený!

90+4
    Útočný faul Guingampu.

90+3
    Další hlavička Dialla končí v náruči Léona.

90+2
    Střídání v týmu AJ Auxerre: ze hřiště odchází Fontaine, přichází Castelleto.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, hlavičku Dialla Léon chytá.

90
    Fontaine padá ve vlastní šestnáctce, kdy byl atakován vlastním gólmanem.

89
    Žlutou kartu dostává Lars Jacobsen (EA Guingamp).

88
    Mulumba ztrácí míč na polovině soupeře a domácí se bleskově formují do obranného bloku.

87
    Giresse v pokutovém území, nebyl v úplně ideálním postavení při střele, míč nakonec přelétl branku domácího týmu.

85
    Léon podklouzl ve vlastní šestnáctce, ale naštěstí pro domácí, hosté tohoto zaváhání nedokázali využít.

84
    Rohový kop Guingampu, hosté rozehrávají z pravé strany. Léon sice podcenil letící centr, ale napodruhé již získal míč.

83
    Střídání v týmu AJ Auxerre: ze hřiště odchází Berthier, přichází Nabab.

82
    Pied po zákroku Fontaineho bojuje s bolestí u pokutového území Auxerre, vydává při tom zvuky, jako by přišel o nohu.

81
    Guingamp nyní svírá svého soupeře na jeho polovině, diváci pískají.

80
    Žlutou kartu dostává Puygrenier (AJ Auxerre).

79
    Volný kop pro Auxerre, na polovině soupeře, ale v dostatečné vzdálenosti od branky.

77
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Sankoh, přichází Diallo.

76
    Střídání v týmu AJ Auxerre: ze hřiště odchází Gragnic, přichází Lefebvre.

73
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jamel Ait Bein Idir (AJ Auxerre) za dva po sobě jdoucí skluzy, zbytečné zákroky.

71
    Šance hostů na vyrovnání, ale střela Pieda, ani Lemaitreho, si nenašla cestu za záda Léona.

69
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.

67
    Odkop od branky Auxerre, hosté jsou ale v posledních minutách aktivnější, podaří se jim vyrovnat?

65
    Už se opět hraje, hosté kombinují na polovině soupeře.

64
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yatabaré, přichází Giresse.

62
    Srážka dvou hráčů nyní přerušila hru, bude se ošetřovat.

60
    Defenziva Auxerre nyní na jedničku vyřešila útočnou akci soupeře.

58
    Je z toho ale pouze akce hostů, která končí nepřesným pase Yatabarého.

57
    Rohový kop pro Auxerre, dobrá práce Diarry.

56
    Velmi dobrý fotbal pokračuje i ve druhé půli, domácím se stále daří udržovat mírnou převahu.
    Skvělý zákrok Samassy!

54
    Fantastický Samassa nyní zachránil svůj tým od pohromy, Diarra šel sám na branku, byť mu cestu zkřížil vracející se obránce, byla to vyložená šance, kterou však gólman EA dokázal skvěle vyřešit!

53
    Aguilar centruje z pravé strany, Samassa si ale pro míč došel.

52
    Domácí postupují ve čtyřech k pokutovému území.

51
    Volný kop hostů, pokus míří na branku, Léon si vše pohlídal.

50
    Žlutou kartu dostává Jamel Ait Bein Idir (AJ Auxerre).

48
    Léon bude moci vykopávat od své branky.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:03.

První poločas končí potleskem publika, adresovaném domácím fotbalistům. Ti si počínají zatím výtečně, jsou prvoligovému soupeři vyrovnaným soupeřem a v určitých chvílích ho i přehrávají! Důkazem toho budiž vedení 1:0.

45+2

45+1
    Odkop od branky Auxerre, míč získávají hosté.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby první půle, nastavovat se ale budou ještě dvě.

44
    Střelu Gragnice, z levé strany, Samassa v pohodě chytá.

43
    Žlutou kartu dostává Lionel Mathis (EA Guingamp).

43
    Tak nikoliv, zranění nedovolilo Lévequemu pokračovat v zápase a domácí tak museli střídat.

42
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Dorian Lévéque, přichází Reynald Lemaitre.

41
    Vypadá to, že Leveque rozchodí své zranění, byť se chytal za zadní stehenní sval.

40
    Samassa odvrací pas z pravé strany, u rohového praporku ale zůstává jeden z hostujících hráčů na trávníku.

38
    Rychlý brejk domácích, po rohovém kopu EA, ale Berthier vzal vše na sebe a branku netrefil.

37
    Hosté se dostávají s míčem zpět na svou polovinu.

36
    Žlutou kartu dostává Rémi Mulumba (AJ Auxerre) za faul na Pieda.

34
    Fontaine nakopává dopředu na Diarru, ale ten se k míči nedostal.

32
    Skvělý zákrok Jacobsena, který dokázal v poslední chvíli odehrát míč před Sammaritanem, jenž dostal parádní pas od Berthiera z pravé strany.

31
    Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou od 15. minuty 1:0, hraje se velmi pohledný fotbal, doufejme, že gólů bude přibývat.

30
    Na druhé straně pěkná individuální akce Beauvueho, který se dostal před vápno, ale jeho přízemní střela již postrádala potřebné parametry.

29
    Sammaritano "našlápl" směrem k pokutovému území soupeře, na průnik si netroufal, zkusil tedy pas na nabíhajícího Gragnice, ale to se nepovedlo.

27
    Sankharé dokázal udržet míč v souboji s Mulumbou, hosté kombinují ve středu hřiště.

25
    Hosté se neprosazují, domácí v pohodě odvrací.

24
    Aguilar fauluje na vlastní polovině a hosté poté vybojovali rohový kop.

22
    Berthier se dostal k míči u vápna EA, ale obrana mu nedovolila vystřelit.

21
    Hosté nyní drží častěji míč, diváci pískají.

19
    Yatabaré posílá nepřesný nákop dopředu, míč má ve své moci Léon.

17
    Jacobsen neuspěl na pravém křídle, ale hosté se udrželi na polovině soupeře.
    Frederic SAMMARITANO - 1:0

15
    Auxerre právě vstřelilo branku!
    Domácí "udeřili" po nenápadné kombinaci z levé strany, kdy se míč ve vápně dostal k FREDERICU SAMMARITANOVI, jenž se pěkně obtočil kolem obránce Guingampu a zamířil přesně, Samassa na jeho pokus nedosáhl.

13
    Odkop Léona, míč směřuje až na polovinu hostů.
    Minela domácího gólmana

11
    Velká minela domácího gólmana Léona, za kterou se nyní omlouvá svým spoluhráčem, Beauvue ale toho nedokázal využít, scházel mu nějaký metr.

10
    Fanoušci v hledišti zatím mohou být spokojeni, Auxerre patří úvod zápasu.

9
    První vážnější akci si připravili domácí, Berthier pálí z nějakých pětadvaceti metrů, ale Samassa vyráží!

7
    Samassa vyboxoval míč mimo pokutové území.

7
    F. Diarra vybojoval rohový kop pro Auxerre, tentokrát domácí rozehrají z levé strany.

6
    Gragnic si naskakuje v pokutovém území na centr z pravé strany, ale hlavičkový souboj s bránícím Mandannem prohrál.

5
    Zaútočili ale hosté, míč nakonec končí v náruči Léona.

4
    První rohový kop v zápase rozehrají domácí, a to z pravé strany.

3
    Léon odkopává míč až na polovinu Guingampu.

1

AJ Auxerre: Léon – Aguilar, Puygrenier (C), Fontaine, Djellabi – Ait Bein Idir, Mulumba – Sammaritano, Gragnic, Berthier – F. Diarra
    Náhradníci: Bouby, Viale, Nabab, Lefebvre, Vincent, Castelletto, Lembet

EA Guingamp: Samassa – Jacobsen, Sorbon, Sankoh, Leveque – Ytabaré, Mathis (C), Sankharé, Pied – Mandanne, Beauvue
    Náhradníci: Lössl, Baca, Lemitre, Cardy, Diallo, Giresse, Schwartz.
    Skupinové foto fotbalistů Guingampu před semifinále v Auxerre

Druholigové Auxerre bude dnes chtít zaskočit prvoligový Guingamp a minimálně navázat na poslední vzájemný souboj, který se odehrál na jaře roku 2013, když v rámci 26. kola Ligue 2 vyhrálo Auxerre 2:1. Ani tato porážka však Guingampu nezkomplikovala cestu do první ligy, kde se v letošní sezóně drží v klidném středu tabulky. Auxerre ve druhé lize ztrácí na postup pět bodů, což také není nedostižitelná ztráta.
    Příprava fotbalistů Auxerre před pohárovým semifinále

Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání semifinále francouzského poháru mezi AJ AUXERRE a EA GUINGAMP. Utkání se odehraje na Stade de l'Abbé Deschamps v Auxerre.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.