Mikuláš v pásme súpera, Pútec opäť von z bránky.

Strela Moravčíka neprešla cez hradbu tiel pred Kompasom.

Domáci odvolali brankára.

57:46
    Domáci si zobrali oddychový čas.

55:49
    Z ľavej strany pohotové zakončenie Oška, no úspešnejší brankár trenčianskeho celku.

54:01
    Nebezpečné zakončenie Zlochu z pravej strany Pútec vyrazil.

52:07
    Pekné zakončenie Pagáčika končí u Kompasa.

50:01
    Holendova tečovaná strela od modrej išla tesne vedľa.

48:01
    Dunčko z uhla z ľavej strany míňa bránku.

46:20
    My chceme gól! Mohutnie znie štadiónom.

45:34
    Vylúčenie na strane hostí. Dvojminútový trest za podrazenie dostal Zlocha.

44:25
    Dnešný duel sleduje 3520 divákov!!!

42:18
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci znižujú na 3:5. PATRIK OŠKO doráža do bránky strelu od modrej.

41:20
    Pida nahodil puk, letel však vysoko.

40:01

Tretia tretina začne o necelé dve minúty.

40:00

39:31
    Záver druhej tretiny je v podaní Trenčína, JÁN ZLOCHA strieľa piaty gól svojho celku.

38:31
    LUKÁŠ BERÁK sa dostal do nájazdu a zakončuje ho gólom!

37:17
    Furdek dostal pred bránku dobrý puk, ten ale končí u Kompasa.

35:34
    Dukla sa dostáva zásluhou JÁNA PARDAVÉHO do vedenia.

35:07
    Furdek pekne pred bránku posunul Vybiralovi, Kompas bol na svojom mieste.

34:18
    Sukeľ získal pri mantinely puk a zľava pohotovo zakončuje. Puk kryje gólman Dukly.

33:52
    Zakončenie Vybirala bekhendom z pravej strany likviduje Kompas.

32:35
    PATRIK KOYŠ získal puk v súboji s domácim obranocm a svoj nájazd zoči-voči Pútecovi zakončuje vyrovnávajúcim gólom.

31:48
    Zakončenie Beráka z ľavej strany bolo nepresné.

30:42
    Števuliak svoj nájazd nepremenil...

30:42
    Števuliak sa predral dopredu, no pri šanci bol faulovaný – rozhodca nariadl samostatný nájazd.

29:50
    Zakončenie Holendu likviduje Pútec ľavým betónom.

28:34
    Takýto naprataný zimák už nebol veru poriadne dávno...

26:05
    Nemec sa teraz výborne hodil a ešte krajšie vypichol prihrávku hostí v pásme Liptovského Mikuláša.

25:44
    Pútec podržal svoj celok, spolu s obranou vyriešili šancu hostí.

25:38
    Domáci sa stále bránia, Trenčín je v ich pásme.

25:01
    Štadión píska, diváci videli faul, arbitri ale nie.

24:02
    Pagáčik inkasuje dve minúty za faul kolenom.

23:28
    Zrážka dvoch hráčov Trenčína.

23:11
    Kompas prikrýva puk pred Števuliakom.

22:31
    Zakončenie Jančeka z pravej strany nebolo moc razantné.

21:50
    Liptáci v pásme súpera.

20:08
    Vo výbornej atmosféra sa nám začala druhá tretina, po prestávke vás vítame pri našom prenose.

20:01

20:00

18:26
    Bekhendové zakončenie Beráka míňa bránku.

17:35
    Po Koyšovom zakončení práca pre lapačku Púteca.

17:26
    Trenčania v pásme súpera, no bez zakončenia.

16:51
    Puk skončil na ochrannej sieti za Pútecom.

14:56
    Hostia využívajú presilovku. MATÚŠ HOLENDA dorazil do siete vyrazenú strelu, ktorej autorom bol Hochel.

13:29
    Sukeľ inkasuje dve minúty za hákovanie.

12:59
    Domáci vedú po krátkom čase už 2:0. VLADIMŔ VYBIRAL tečoval strelu Špirka.

12:15
    MATEJ MORAVČÍK otvára skóre! Z ľavej strany veľmi pekne trafil opustenú časť bránky.

10:57
    Potockého zakončenie z ľavej strany tesne míňa bránku.

09:44
    Pohotová lapačka Púteca na záver domácej oslabovky.

09:02
    Domáci si nerozumeli pri zachytení puku vo vlastnom pásme.

08:28
    Palovičovi strela nesadla podľa predstáv, domáci puk vyhodili.

07:41
    Janček si posedí za podrazenie.

07:34
    Števuliakov pokus tentoraz nebol presný.

05:50
    Berák z pravej strany posielal puk pred bránku, no nikto naň nesiahol.

01:57
    Strela Sukeľa bola pred bránkou ešte tečovaná, prvá šanca v tomto zápase je na strane domácich.

00:30
    Zlocha dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

00:22
    Enel aréna v Liptovskom Mikuláši je naprataná do prasknutia!

00:07
    Ešte raz, vitajte pri našom prenose.

00:01

Ešte pred úvodným buly minúta ticha za zosnulého komentátora Ivana Niňaja, rodáka z obce Závažná Poruba, ktorá susedí s Liptovským Mikulášom.

V Liptovskom Mikuláši už teraz parádna návšteva, určite sa bude prepisovať história!

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Moravčík, Pagáčik, Pida, Špirko, Kučera, Matejovie, Nemec, Pavlikovský – Florek, Janček, Oško, Žiak, Furdek, Potocký, Sukeľ, Vybiral, Dunčko, Sitek, Škandera, Števuliak.

Dukla Trenčín: Kompas – Holenda, Hochel, Bača, Palovič, Trška, Matejka, Lamp – Zlocha, Koyš, Pardavý, Sádecký, Špankovič, Briestenský, Tužinský, Longauer, Berák, Halabrín, Duda.

Rozhodca: Orolín – Konc, Gajan.

Príjemné popoludnie z Enel arény v Liptovskom Mikuláši, vážení priatelia.

Dnes sa rozhodne o všetkom! V liptovskomikulášskej Enel aréne je na programe piaty, rozhodujúci finálový duel extraligy juniorov medzi MHK 32 Liptovský Mikuláš a HK Dukla Trenčín. Dnes tak spoznáme meno víťaza ligy.

Finálová séria sa počas uplynulého víkendu začala v Liptovskom Mikuláši. Zverenci trénerskej dvojice Pavol Paukovček – Juraj Halaj naplno využili domáce prostredie. Prvý duel vyhrali 2:1, druhý 3:2. Všetko sa to dialo pred fantastickou diváckou kulisou. Piatkový duel sa hral pred zrakmi 2650 divákov, o deň neskôr bolo na „zimáku“ o dve stovky duší menej.

Pod hradom Matúša Čáka Trenčianskeho sa bojovalo počas tohto týždňa. Liptáci mali na hokejkách mečbal, no nevyužili ho. Dvoma domácimi výhrami si Trenčania vynútili piate, rozhodujúce zápolenie. V utorok Trenčín vyhral 5:1, o deň neskôr sa zrodil futbalový výsledok 1:0.

„Tešíme sa na výbornú atmosféru, ktorá dnes určite bude na štadióne. Urobíme všetko pre to, aby sme potešili našich verných fanúšikov. Myslím, že fakt, že sa dnes rozhodne o titule, je tou najlepšou pozvánkou na štadión,“ pozýva na duel domáci obranca s reprezentačnými skúsenosťami Matej Moravčík.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Moravčík (Števuliak), 13. Vybiral (Špirko), 43. Oško (Vybiral, Pagáčik) – 15. Holenda (Hochel, Koyš), 33. Koyš, 36. Pardavý (Zlocha, Koyš), 39. Berák, 40. Zlocha (Koyš, Pardavý), 60. Koyš

HK DUKLA Trenčín: Kompas – Holenda, Hochel, Bača, Palovič, Trška, Matejka, Lamp – Zlocha, Koyš, Pardavý, Sádecký, Špankovič, Briestenský, Tužinský, Longauer, Berák, Halabrín, Duda.

Rozhodca: T. Orolín, J. Konc – Gajan, Smrek