Buffalo – Toronto 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 1:4 (kon.) | Anaheim – Edmonton 5:1 (kon.)
San Jose – Colorado 5:1 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
Toronto Maple Leafs
cz Štvrtok 02.04.2015, 01:30 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

58:41
    Strachan (BUF) dostává dvě minuty za krosček. Obrovská šance pro Toronto.

55:01
    Weber (BUF) dostává dvě minuty za podražení. Hosté mají možnost vyrovnat a zdramatizovat zápas.

50:34
    TJ Brennan (TOR) dostává dvě minuty za sekání. Další možnost pro Buffalo.

46:32
    Dion Phaneuf (TOR) dostává dvě minuty za hákování. Teď mají domácí možnost odskočit Torontu o dvě branky. Podaří se jim to?

41:05
    Lindstrom (TOR) dostává dvě minuty za podražení. Domácím mají možnost k vyrovnání.

28:34
    Na trestnou lavici putuje Kadri (TOR), a to na dvě minuty za vysokou hůl. Domácí mají druhou přesilovku a ideální možnost k vyrovnání stavu.

17:52
    Zach Sill (TOR) je potrestán dvouminutovým trestem za vysokou hůl. První přesilovka pro Buffalo.

08:15
    Na trestnou lavici usedá za držení Moulson (BUF). Druhá početní výhoda pro hosty.

03:15
    Grigorenko (BUF) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Uvidíme první početní výhodu hostů.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 7. Dalpe (Ellis, Meszároš), 34. Hodgson (Benoit, Varone), 42. Moulson (Larsson, Gionta), 44. Ellis (Zadorov, Gionta) – 17. Brewer (Kessel, Bozak), 21. Riemsdyk (Kessel, Bozak), 34. Kadri (Pánik)

Buffalo Sabres: Lindback (Makarov) – Weber, Bogosian, Zadorov, Benoit, Strachan, Meszároš – Moulson, Larsson, Ennis – Foligno, Grigorenko, Gionta – Deslauriers, Varone, Dalpe – Kaleta, Ellis, Hodgson
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Brewer, Phaneuf, Gardiner, Rielly, Erixon, Brennan – Riemsdyk, Bozak, Kessel – Komarov, Kadri, Lindstrom – Booth, Smith, Lupul – Pánik, Sill, Bailey

Diváci: 19 070