Č. Budějovice – Ostrava 1:1 (kon.) | Liberec – Příbram 2:3 (kon.) | Plzeň – Jablonec 4:2 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.)
Slavia – Brno 2:4 (kon.) | Znojmo – Teplice 3:0 (kon.) | Třinec – Táborsko 2:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:2 (2:1)
FK Jablonec
cz Pondelok 30.03.2015, 13:30 • Hřiště II, Luční ulice. • Juniorská liga (CZ)

Z Plzně pro dnešek všechno. Děkujeme vám za pozornost a opět u Juniorské ligy na shledanou. (15:35:07)

Je za námi utkání 27. kola mezi Plzní a Jabloncem. Plzeň se po výhře 4:2 dostává před svého soupeře v tabulce Juniorské ligy. Na výhře Plzně dnes měl výrazný podíl Jan Chramosta, který si připsal hattrick.

90+1

90
    Poslední minuta normální hrací doby je tady.

89
    Plzni nevyšla ideálně rozehrávka a pro Baumit se rázem naskytla zajímavá šance, ale v poslední chvíli zasáhla obrana Viktorie a napravila chybu.

88
    Jablonec znovu u míče a zkouší to ještě směrem dopředu.

87
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Hosté přišli s rychlou odpovědí na čtvrtou trefu Plzně! MILAN PALATICKÝ prošel mezi obránci a dává gól.

85
    Plzeň právě vstřelila branku!
    HATTRICK! JAN CHRAMOSTA po kombinaci svých spoluhráčů dostal míč před prázdnou branku a ránou po zemi rozvlnil neomylně síť!

83
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Dominik tichý, přichází Petr Karásek.

82
    Po necelých deseti minutách průtrže mračen opět azurové počasí. Je vidět, že ve středu bude Apríl.

81
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Ondřej Mihálik, přichází Milan Palatický.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jurij Medveděv, přichází Marek Šíša.

80
    Hosté mají míč pod svojí kontrolou.

79
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází David Breda, přichází Sebastian Munzar.

76
    Domácím se povedlo dostat centr do šestnáctky, ale Repáň neměl s míčem problémy.

75
    Během pár okamžiků se spustil nad hřištěm obrovský liják a začaly padat i kroupy.

73
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Patrik Denk, přichází Rudolf Novák.

72
    Jablonečtí po pravé straně do zakončení neprošli, míč zůstává v jejich držení.

72
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Hořava, přichází Jakub Doležal.

71
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Dominik Hradecký, přichází Patrik Domabyl.

71
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Lukáš Novák, přichází Aleš Nesládek.

70
    Už to mohlo být 4:1. Holenda i se dvěma obránci na zádech zatáhl míč na malé vápno, vytáhl Repáně z branky, jenže Chramosta šanci na hattrick neproměnil!

68
    Plzni se povedlo kombinací dostat až před pokutové území Jablonce, ale k zakončení nakonec nedošlo.

66
    Glazer zastavil rychle se rozvíjející útočnou akci Jablonce po pravé straně.

65
    Rohový kop hostům nic nepřinesl, ale zůstávají po něm u míče.

65
    Na hranici šestnáctky se do míče opřel hostující Daniel Dorinčák a Šiman jeho rána na zadní tyč vytáhl na rohový kop.

63
    Hostům teď trochu zaskřípala komunikace a byla z toho hodně laciná ztráta míče.

61
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Michal Štěpánek, přichází Ondřej Rozkovec.

60
    Domácím je máván ofsajd, ale hodně těsný.

59
    Hosté mají míč ve svém držení, ale pokus o rychlé přenesení hry směrem dopředu se úplně nepovedl.

57
    Hosté jsou jako opaření z třetího gólu, ale jejich rozehrávka nebyla v posledních minutách úplně příkladná.

56
    Hosté zaváhali při rozehrávce, míč se postupně dostal ke Stanislavu Teclovi, který ještě přenechal na zcela volného JANA CHRAMOSTU a ten dává třetí gól.

54
    Zajímavý centr dolétl až před domácí branku, nakonec stopeři v klidu uklízí do bezpečí.

52
    Domácí zvyšují svojí aktivitu a hosty dostávají pod tlak.

50
    Domácí se poprvé dostali ve druhé půli do pokutového území a hned z toho byla gólová šance, kterou zmařil Glazerovi Repáň.

47
    Jablonec zatím téměř stoprocentně ke druhé půli kontroluje míč, ale dopředu to hostům zatím moc nejde.

46
    Hosté začínají druhý poločas kombinací na vlastní polovině.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Marek Hejda, přichází Michal Mlynařík.

46

Je za námi úvodní poločas, který začal skvěle pro hosty z Jablonce, kteří se ujali vedení už ve druhé minutě po zaváhání domácí defenzivy, ale nakonec se povedlo Plzni díky útočným posilám otočit během jediné minuty stav utkání, když se trefil Chramosta a po něm i Holenda.

Druhý poločas začne přibližně ve 14:48.

45+1

45
    V poslední minutě ještě hosté mají rohový kop.

44
    První poločas směřuje do svého závěru, domácí teď mají míč ve svém držení.

43
    Z levé strany přilétl centr před domácí branku, ale nakonec ji minul.

40
    Oba týmy se teď snaží kombinovat, ale ani jeden se k ohrožení branky nedostal.

38
    Roh hostům vůbec nevyšel a mohl z toho být brejk na druhou stranu, ale Tecl neměl dostatečnou rychlost ani spoluhráče na přihrávku.

37
    Jabloneckým se povedlo zaútočit po levé straně a Medveděv nakonec po nepovedené malé domů zahrál na roh pro hosty.

35
    Jablonečtí během chvíle dvakrát trochu zaspali a domácí to dokázali potrestat, je znát, že už začínají domácí posily dostávat do hry.

33
    A Plzeň už jde do vedení! Během necelé minuty otáčí domácí zápas, konkrétně se prosadil JAN HOLENDA.

32
    Centr Medveděva z pravé strany Holenda nedokázal přesně zakončit, ale odražený balón uklidil do sítě JAN CHRAMOSTA.

30
    Stoprocentní gólovku měl Jan Holenda, ale domácí útočník přihrávku do šestnáctky poslal z první jen do nohou padajícího brankáře!

28
    V domácím podání to dnes není směrem dopředu ono, ale postupně se daří Plzni zvyšovat aktivitu.

27
    Hosté při standardních situacích hrají osobní obranu na všechny hráče z domácího tria útočníků a nikdo se tak nedostal k zakončení.

27
    Standardní situace pro Západočechy.

26
    Plzeňský výpad po levé straně zastaven včas, ale Viktoria zůstává u míče.

25
    Plzeň musí znovu začít svůj útok od Šimana.

23
    Plzeň zatím směrem dopředu trochu bezradná, hosté zatím měli více nebezpečnějších útoků.

22
    Nepovedený výkop od Šimana skončil pouze na jablonecké střídačce.

20
    Spolupráce dvojice Tecl-Chramosta teď pro Plzeň přinesla pouze ztrátu míče.

19
    Dalekonosný pokus hostů trochu ještě popohnal vítr, ale pro Šimana to bylo snadné sousto.

17
    Centr z pravé strany před domácí branku, Šiman mohl zkontrolovat letící balón pouze pohledem.

15
    Plzeň teď směrem dopředu nebyla tak nebezpečná, jak se na začátku celé akce zdálo a k zakončení nakonec nedošlo.

13
    Teď to zavánělo nebezpečím ze strany Baumitu, ale kapitán Tichý své nůžky neprovedl úplně ideálně

12
    V domácím dresu je zatím hodně vidět útočník Jan Holenda, který hodně připravuje míče pro své spoluhráče, kteří toho ale zatím nevyužili.

10
    Domácí zastavuje v útočném rozletu odmávaný ofsajd.

9
    Další zajímavé zakončení od domácích hráčů, ale Repáň tentokráte bez problémů lapil míč.

8
    Po domácí akci a zakončení Jana Chramosty už byl míč v síti, ale rozhodčí nakonec mává a píská ofsajd.

6
    Sledujeme zatím aktivní úvod utkání, hosté zatím dělají Plzni potíži, u domácích je trochu hnát nesehranost s posilami z A-týmu.

5
    Po standardní situaci se míč dostal na hlavu Jana Holendy, který ještě přenechal na Stanislava Tecla, ale ten měl hodně složitou pozici pro zakončení.

4
    Hosté se znovu dostali až před domácí šestnáctku a jejich útočný výpad končí gólem, který dává DAVID BREDA.

2
    Holenda si aktivitou vybojoval míč, ale nakonec v souboji s posledním obráncem neuspěl podle představ.

1
    Hosté se hned po rozehrávce dostali dopředu, ale k zakončení nedošlo.

1

K silnému větru se přidal nyní v Plzni i déšť. Dnes to bude pro aktéry utkání dost nepříjemné.

Začátek utkání byl odložen z důvodu pozdějšího příjezdu hostů o 15 minut na 13:45!

Náhradníci:

FC Viktoria Plzeň: Juraši – Lešek, R. Novák, Šíša, Doležal, Mlynařík, Domabyl.

FK Baumit Jablonec: Krásný – Rozkovec, Palatický, Nesládek, Munzar, Karásek.

Základní sestavy:

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Medveděv, Čihák, Hradecký, M. Hejda – Hořava, Glazer, Denk – Tecl, Chramosta, Holenda.

FK Baumit Jablonec: Repáň – Štěpánek, Tichý, Dorničák, L. Novák, Breda, Drozd, Žemba, Houser, Mihálik, Skuhravý.

Rozhodčí: Urban – Kotalík, Mudra.

Hezké pondělní odpoledne všem fotbalovým příznivcům z Plzně. Juniorská liga dnes pokračuje svým 27. kolem a na hřišti desáté Plzně se dnes představí devátý Jablonec.

Západočeši drželi zajímavou šňůru zápasů, kdy neprohráli, ale minulé kolo se to změnilo. Po třinácti zápasech minimálně s bodem mladí Viktoriáni nestačili na Brno a prohráli vysoko 5:1.

Jablonečtí hráči jsou v tabulce na tom o bod lépe než domácí, což slibuje zajímavý náboj pro dnešní utkání. Jablonec na jaře není zrovna ve formě, když vyhrál sice hned první zápas jara, ale poslední čtyři Severočeši prohráli.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Jakub Vais

Góly: 32. Chramosta, 33. Holenda, 56. Chramosta, 85. Chramosta – 4. Breda, 87. Palatický

Náhradníci: Juraši – Lešek, R. Novák, Šíša, Doležal, Mlynařík, Domabyl.

FK Jablonec: Repáň – Štěpánek, Tichý, Dorničák, L. Novák, Breda, Drozd, Žemba, Houser, Mihálik, Skuhravý.
    Náhradníci: Krásný – Rozkovec, Palatický, Nesládek, Munzar, Karásek.

Rozhodca: Urban – Kotalík, Mudra