NJ Devils – LA Kings 1:3 (kon.) | Carolina – Chicago 1:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.)
Ottawa – San Jose 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:3 (kon.) | Calgary – Colorado 3:2 (kon.)
Edmonton – Winnipeg 1:4 (kon.)
Calgary Flames
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
Colorado Avalanche
cz Utorok 24.03.2015, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

36:37
    Následuje komerční přestávka, ještě před tím ale vyloučení. Dvě minuty za hákování dostává k nelibosti fanoušků v aréně Sean Monahan (CGY), tan se provinil hákováním.

22:25
    Bude se podruhé v zápase vylučovat na straně domácího mužstva. Joe Colborne (CGY) dostává od hlavního arbitra duelu trest za vražení na hrazení, Calgary se bude muset bránit ve čtyřech.

12:49
    Počet hráčů na ledové ploše se ale srovná, kapitán Colorada Gabriel Landeskog (COL) inkasuje dvě minuty za vysokou hokejku a musí pykat.

11:31
    První vyloučení dnešního zápasu, přesilovou hru si zahrají Colorado Avalanche. Na dvě minuty odchází do boxu trestoměřičů Josh Jooris (CGY), podle soudu rozhodčího totiž podrazil soupeře.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 7. Jones (Bouma, Granlund), 20. Hudler (Wideman, Monahan), 49. Bouma (Brodie, Jones) – 18. Tanguay (Landeskog, O'Reilly), 51. Landeskog (O'Reilly, Redmond)

Calgary Flames: Ramo – Wideman, Russell, Engelland, Brodie, Diaz, Schlemko – Hudler, Monahan, Gaudreau – Jooris, Backlund, Colborne – Jones, Granlund, Bouma – Bollig, Stajan, Raymond
    Colorado Avalanche: Varlamov – Barrie, Guenin, Redmond, Hejda, Holden, Stuart – Iginla, Duchene, Mitchell – Tanguay, O'Reilly, Landeskog – Everberg, Cliche, McLeod – Briere, Hamilton, Caron

Rozhodca: Charron, Kozari – Cvik, Pancich

Diváci: 18 613