SP v alpském lyžování - slalom žen 1. kolo Vítěz: F. Hansdotterová (SWE) (kon.) | SP v alpském lyžování - obří slalom mužů 1. kolo Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.)
SP v alpském lyžování - slalom žen 2. kolo Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | SP v alpském lyžování - obří slalom mužů 2. kolo Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.)
koniec udalosti
SP v alpském lyžování - obří slalom mužů 2. kolo, Méribel

Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)

cz Sobota 21.03.2015, 12:30Zjazdové lyžovanie
    Vítězná radost Kristoffersena

1
    Nor Henrik Kristoffersen měl na kopci náskok osmi setin sekundy na Dopfera! Hned na prvním mezičase ale vedl už o 43 setin! Svůj náskok držel i na třetím mezičase a do cíle dorazil s náskokem 79 setin sekundy! Famózní jízda od tohoto mladého Nora!
    Dojezd Fritze Dopfera

2
    Němec Fritz Dopfer startoval s velkým náskokem 66 setin sekundy! Půlka jeho náskoku byla na prvním mezičase pryč! Na třetím mezičase si ale Němec stále držel náskok! Do cíle dojel Dopfer s náskokem 18 setin a jde na první místo!
    Zklamání Nora Haugena

3
    Nor Leif Kristian Haugen startoval s náskokem osmi setin sekundy na Fanaru. Svůj náskok ale neudržel a na třetím mezičase už ztrácel 36 setin! Do cíle dorazil se ztrátou 45 setin sekundy a řadí se až na páté místo! Francouz Fanara tedy bude určitě na "bedně"!

4
    Francouz Thomas Fanara měl náskok na Hirschera 23 setin sekundy! Na druhém mezičase si tento náskok stále držel, to samé můžeme říci i o třetím mezičase! Fanara to dokázal a v cíli byl rychlejší o 21 setin a jde na první místo!
    Zklamaný Ted Ligety

5
    Američan Ted Ligety měl na startu náskok osmi setin sekundy! I na třetím mezičase se ale stále držel před Hirscherem. Do cíle ale dojel se ztrátou 15 setin sekundy a řadí se až na třetí místo!
    Dojezd a následná radost Marcela Hirschera

6
    Rakušan Marcel Hirscher startoval s náskokem 78 setin sekundy na Muffata-Jeandeta. Hirscher jel ale velmi opatrně, nechtěl udělat chybu a na druhém mezičase měl náskok už jen 26 setin sekundy! Na tom třetím už ztrácel pět setin! Hirscher ale ve spodní pasáží zabral a v cíli byl rychlejší o osm setin sekundy!

8
    Ital Roberto Nani zajel v prvním kole osmý čas a startoval s náskokem 51 setin sekundy na Muffata-Jeandeta! Tento náskok si udržel i na první mezičase, na tom druhém už ale ztrácel 25 setin! Nani nakonec dojel do cíle se ztrátou 49 setin sekundy a řadí se na druhé místo! Jansrud je tak aktuálně až čtvrtý!

12
    Dvanáctý čas v prvním kole zajel Ital Davide Simoncelli, ten startoval s náskokem 35 setin. Ani ten mu však nestačil a již na druhém mezičase ztrácel 32 setin. Do cíle nakonec dorazil se ztrátou 62 setin i to mu ale stačí na druhou pozici! Jansrud je tedy aktuálně třetí!
    Dojezd Francouze Muffata-Jeandeta

18
    Domácí závodník Victor Muffat-Jeandet startoval s náskokem 35 setin. Od prvních bran je velmi agresvině a postuponě svůj náskok navyšoval! Francouz nakonec dojel do cíle s náskokem 66 setin a řadí se na první místo!

19
    Mladý Chorvat Filip Zubčič měl podobný náskok na Jansruda jako Schoerghofer. Na jízdu Nora ale zkrátka neměl a do cíle dorazil se ztrátou 59 setin a řadí se před Schoerghofera na druhou pozici! Myslím, že Zubčič bude spokojen.
    Dojezd Kjetila Jansruda

21
    Kjetil Jansrud začal svou jízdu ve druhém kole velmi agresvině a na druhém mezičase vedl již o 80 setin! Ve své odvážné jízdě pokračoval a do cíle dorazil s náskokem 1,10 sekundy a jde na první místo!

22
    Ital Giovanni Borsotii vyjel na trať s náskokem 50 setin sekundy. Borsotti jel velmi agresivně a odvážně, to se mu ale vyplatilo a na druhém mezičase stále vedl o 53 setin. Spodní pasáž navíc Ital zvládl velmi dobře a řadí se na první místo. Byl rychlejší o 1,38 sekundy!