Trnava – Zlaté Moravce | 3:0 (kon.) | | | Košice – B. Bystrica | 2:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Podbrezová | 2:1 (kon.) |
Trenčín – Dunajská Streda | 3:0 (kon.) |
Šaľa – Nitra | 0:1 (kon.) | | | Šamorín – Nové Mesto n/V | 1:1 (kon.) | | | Dolný Kubín – L. Mikuláš | 0:0 (kon.) |
MFK Zvolen – R. Sobota | 0:0 (kon.) | | | Poprad – Michalovce | 1:1 (kon.) |
Jablonec – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Hr. Králové | 2:0 (kon.) |
Sparta Praha – Teplice | 1:0 (kon.) |
Manchester City – West Bromwich | 3:0 (kon.) | | | Aston Villa – Swansea | 0:1 (kon.) | | | Newcastle – Arsenal | 1:2 (kon.) |
Southampton – Burnley | 2:0 (kon.) | | | Stoke City – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Leicester | 4:3 (kon.) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (kon.) |
Atlético Madrid – Getafe | 2:0 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Malaga | 1:0 (kon.) | | | Levante – Vigo | 0:1 (kon.) |
Bilbao – Almería | 2:1 (kon.) | | | Granada – Eibar | 0:0 (kon.) |
Hannover – Dortmund | 2:3 (kon.) | | | Freiburg – Augsburg | 2:0 (kon.) | | | Stuttgart – Frankfurt | 3:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Brémy | 1:1 (kon.) | | | Paderborn – Hoffenheim | 0:0 (kon.) | | | Schalke – Leverkusen | 0:1 (kon.) |
Chievo – Palermo | 1:0 (kon.) | | | AC Miláno – Cagliari | 3:1 (kon.) |
Praia – Penafiel | 3:3 (kon.) | | | Rio Ave – Benfica | 2:1 (kon.) | | | Nacional – Porto | 1:1 (kon.) |
FC Ural – Perm | 1:0 (kon.) | | | Arsenal Tula – CSKA Moskva | 1:4 (kon.) | | | Kazaň – Rostov | 2:0 (kon.) |
Torpedo Moskva – S. Moskva | 0:1 (kon.) |
Lyon – Nice | 1:2 (kon.) | | | Bastia – Guingamp | 0:0 (kon.) | | | Caen – Metz | 0:0 (kon.) |
Évian TG – Montpellier | 1:0 (kon.) | | | Rennes – Nantes | 0:0 (kon.) | | | Toulouse – Bordeaux | 2:1 (kon.) |
Třinec – Ústí n. L. | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – Karviná | 2:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Opava | 1:1 (kon.) |
Vlašim – Most | 2:0 (kon.) | | | Táborsko – Znojmo | 2:0 (kon.) |
Austria – Ried | 0:1 (kon.) | | | Grodig – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Admira Wacker Mödling | 3:1 (kon.) |
Wolfsberger – Salzburg | 3:2 (kon.) |
GA Eagles – Arnhem | 0:2 (kon.) | | | Willem II – Dordrecht | 2:1 (kon.) | | | Heracles – Heerenveen | 1:4 (kon.) |
Alkmaar – Cambuur | 2:1 (kon.) |
koniec
Go Ahead Eagles
0:2
(0:1)
SBV Vitesse Arnhem
85
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Rochdi Achenteh, přichází Arnold Kruiswijk.
|
|
84
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Renato Alex Ibarra.
|
|
84
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Denis Olijňuk, přichází Uroš Djurdjević.
|
|
67
|
Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Jeffrey Rijsdijk, přichází Peter van Ooijen.
|
|
46
|
Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Wesley Verhoek, přichází Lesley de Sa.
|
Góly:
5. Labyad, 65. Vejinović
Rozhodca: Danny Makkelie
Diváci: 7 863
Karty: 78. Kodjo Amevor (EAG) – 55. Labyad (ARN)
Nepremenená penalta:
Go Ahead Eagles:
van der Hart – Kodjo Amevor, Vriends, van der Linden, Schenk – Rijsdijk (67. van Ooijen), Overgoor, Türüç – Reimerink, Kolder, Verhoek (46. de Sa).
Náhradníci: Cummins – van Ooijen, Nieuwpoort, Plet, Lambooij, Wijnaldum, de Sa.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Diks, Kašia, van der Heijden, Achenteh (85. Kruiswijk) – Pröpper, Kazajšvili, Vejinović – Labyad, Traoré (84. Ibarra), Olijňuk (84. Djurdjević).
Náhradníci: Velthuizen – Leerdam, Kruiswijk, Ibarra, Mori, Djurdjević, McEachran.
Tréner:
Náhradníci: Cummins – van Ooijen, Nieuwpoort, Plet, Lambooij, Wijnaldum, de Sa.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Diks, Kašia, van der Heijden, Achenteh (85. Kruiswijk) – Pröpper, Kazajšvili, Vejinović – Labyad, Traoré (84. Ibarra), Olijňuk (84. Djurdjević).
Náhradníci: Velthuizen – Leerdam, Kruiswijk, Ibarra, Mori, Djurdjević, McEachran.
Tréner:
Rozhodca: Danny Makkelie
Diváci: 7 863
Petr Kašpárek