Vlašim – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Třinec – Kovo Praha 5:2 (kon.) | Sudoměřice – Most 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Letohrad 1:0 (kon.) | Kert Park Praha – Kladno 3:5 (kon.) | Pardubice – Plzeň 6:3 (kon.)
HBT Vlašim
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
cz Sobota 14.03.2015, 11:00 • Sportovní areál Na Lukách, Vlašim • CROSSDOCK extraliga (CZ)

42:13
    Domácí Horák je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí. Hostující Obdržálek fasuje desetiminutový osobní trest.

33:02
    A domácí celek bude oslaben. Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Střecha.

28:03
    Domácí Špale dostává trest do konce utkání a hostující Bím totéž a navíc pětiminutový trest. Vlašim tak bude hrát přesilovou hru.

20:56
    Jan Nýdl fauloval a půjde se posadit na dvě minuty.

18:01
    V témž čase je vyloučen hostující Kváš.

16:47
    Po závaru před brankou se vylučuje na obou stranách. Za hrubost se jde posadit hostující Langthaler a domácí Čičatka.

16:16
    Nyní bude mít Vlašim další šanci na snížení stavu. Vyloučen je totiž hostující Prášek za nedovolené bránění.

12:44
    Domácí hráč nakonec musí zakrvácené čelo dojít ukázat rozhodčímu sám, ale i přes krvavé zranění dostává hostující Obdržálek pouze dvě minuty. Domácím se toto rozhodnutí pochopitelně nelíbí, ale nic s tím nenadělají.

08:28
    Domácí obránce je nakonec vyloučen na dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku.

06:13
    Domácí se tlačí dopředu a je z toho další závar před brankou, který končí vyloučením hostujícího Kučery za krosček.

01:16
    Na trestnou lavici se jde posadit domácí Střecha za sekání.

Jiří Paýr

Góly a asistencie: 19. Danko (Nýdl, Špale), 26. Šindelář (Slanina), 45. Horák (Topolánek) – 1. Horáček (Langthaler), 12. Horáček (Langthaler)

HBT Vlašim: Straka (Šupík) – Čičatka, Nýdl, Blaško, Gärtner, Špale – Blažek, Bartejs, Horák, Dušek, Šindelář, Topolánek, Danko, Slanina, Střecha, Švanda.
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Brhel) – Zákon, Poláček, Gottfried, Langthaler, Horáček, Kváš, Obdržálek, Prášek, Štěpánek, Soukup, Bím, Smolík, Šilínek, Pilař, Růžička, Kučera.

Rozhodca: Gráca, Kovárník