Boston – Tampa Bay 3:2 (2:0 po s.n.) | Pittsburgh – Edmonton 6:4 (kon.) | Carolina – Dallas 3:5 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:5 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:2 (kon.) | Detroit – Columbus 1:3 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 1:0 (2:0 po s.n.) | Colorado – NJ Devils 2:1 (2:1 po s.n.) | Vancouver – LA Kings 0:4 (kon.)
Arizona – Chicago 1:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.)
San Jose Sharks
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Nashville Predators
cz Piatok 13.03.2015, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Dnešní utkání sledovalo 17562 diváků!

59:16
    Hostující brankář znovu odjíždí na střídačku!
    Tommy WINGELS - 2:0

59:02
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Chris Tierney našel ve střední třetině TOMMYHO WINGELSE, který trefuje prázdnou branku. Asistence: Chris Tierney, Tomáš Hertl.

58:50
    Pekka Rinne odjíždí na střídačku!

58:10
    Jeden z Predátorů jel sám na Anttiho Niemiho, který i nyní obstál.

57:11
    Za hákování dostává dvě minuty Mattias Ekholm.

56:54
    Neskutečný Antti Niemi, jemuž aplauduje celá hala ve stoje! Smith dostal puk před branku a poslal ho po ledě směrem do ní, jenže domácí brankář si lehl a rukou zabránil vstřelenému gólu!

54:19
    Další přesilovou hru si zahrají predátoři, jelikož dvě minuty za podražení dostává Melker Karlsson.

53:27
    Z levé strany jel na Antti Niemiho Colin Wilson, jehož pokus mířil mezi betony, což si domácí gólman pohlídal a dále drží čisté konto!

49:04
    Na hranici kruhů vyl osamocený Roman Josi, jehož tvrdá rána mířila mezi ruku a tělo domácího brankáře, kterému puk vypadl ale Antti Niemi ho stihl odkopnout.

47:42
    Skvělá práce domácího brankáře, který se stihl přesunout s přihrávkou přes celou šířku kluziště a chytil střelu Smitha!

47:26
    Na trestnou lavici putuje za podražení Patrick Marleau, jenž zatím v utkání nebyl moc vidět.

47:05
    Tomáš Hertl dnes řádí jako uragán! Český hráč se dostal z rohu kluziště až před Pekku Rinneho, ale mezeru mezi betony nenašel!
    Tomáš HERTL - 1:0

36:41
    Tvrdou ránu od modré čáry vyslal Justin Braun, jehož pokus vyrazil Pekka Rinne, kde byl jako první TOMÁŠ HERTL, jenž dostal černou gumu za ležícího brankáře a využívá přesilovou hru. Asistence: Justin Braun, Chris Tierney.

36:28
    Na trestnou lavici usedá Mattias Ekholm, jenž si pomohl sekáním.

31:15
    Po delší době se bude vylučovat a přesilovou hru si zahrají Žraloci. Dvě minuty za podražení dostává James Neal.

28:19
    Craig Smith si pěkně položil domácího brankáře a už mu zbývalo jen trefit hodní polovinu odkryté branky, ale právě to nezvládl!

19:54
    Nádherná kombinace domácích brankou nekončí! Chris Tierney dostal puk mezi kruhy, ovšem následná střela mířila těsně nad branku!

18:43
    Od levého mantinelu si až před brankáře vybruslil Colin Wilson, který trefuje Antti Niemiho, jenž puk vyrazil před sebe, kde byl Craig Smith, ale jeho dorážka se za brankovou čáru nedostala.

17:11
    Tvrdou ránu z hranice kruhů vyslal Roman Josi, jehož pokus se štěstím vyrazil ramenem Antti Niemi, jenž vůbec nevěděl, kde kotouč je.

14:58
    Od modré čáry vystřelil Brent Burns, jehož pokus vyrazil Pekka Rinne nad sebe a kotouč ležel v brankovišti. Jenže hostující brankář si ho rychle všiml a schoval jej pod lapačku!

11:16
    Dvě minuty za zdržování hry dostává Pekka Rinne, jenž vyjel daleko ze své branky.

09:58
    Bohužel se český útočník ze vstřelené branky nemůže radovat a stav je stále 0:0!

09:58
    Tomáš Hertl dává branku, o které rozhodne videorozhodčí!

05:44
    Pěknou kombinaci zakončoval Joe Thornton, který byl osamocený před brankářem, ale puk za brankovou čáru ve slibné situaci nedostal.