Slavia – Michalovce 24:27 (kon.) | Most – Prešov 34:17 (kon.) | Olomouc – Partizánske 22:18 (kon.)
Šaľa – Bratislava 39:18 (kon.)
DHK Zora Olomouc
22:18 (12:11)
HK Slavia Partizánske
cz Piatok 13.03.2015, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zora Olomouc přivítá v zítřejším duelu házenkářky z Partizánske. Zápas to bude velmi důležitý pro oba týmy. Do konce základního hracího programu zbývají jen čtyři kola a hraje se o každý bod. Olomouc, která je na devátém, prvním nepostupovém,místě, ale disponuje stejným počtem bodů jako jeho zítřejší rival.

Házenkářky Zory zvítězily hladce v posledním zápase v Prešově, kdy nastřílely soupeřkám 32 branek a obdržely pouze 19. Pro Olomoučanky bude těžké zdolat tým, který má momentálně skvělou formu.
    Hráčky Partizánske zažívají povedenou sérii, z posledních pěti utkání si odnesly 7 bodů a další dva budou chtít přidat i zítra. Minulé kolo porazily Písek, který tak spadl na desátou příčku. Slovenské házenkářky ukázaly, že umí zvládat zápasy s vyrovnanými soupeřkami.

DHK Zora Olomouc: Rašková, Dederlová – Růžičková, Berová, M. Salčáková, Chrenková, Jansová, Dostálová, Severová, Hvostalová, Kubáčková, Salašová, Kalová, K. Salčáková, Ždánská, Gebre Sellassie

HK Slavia Partizánske: Súlovská (12), Škvareninová (16) – Vasič (3), Sekeová (6), Kankulová (10),Radovanovič (15), Michnová (17), Bettáková (21), Kapsová (25), Gajdošová (26), Krajčovičová (27), Hollá (33), Šimáková (34).. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

V 7. minutě je stav 1:3. Omlouváme se za technické problémy. Online začne se zpožděním. (0:0)

2
    Bettáková otevírá skóre dnešního duelu prvním gólem, trefila se ze sedmičky. (0:1)

4
    Olomouc vyrovnává, postarala se o to domácí Katarína Berová. (1:1)

7
    Šimáková přidává další branku hostí. (1:2)

7
    Na tři jedna pro hosty zvyšuje Szokeová. (1:3)

14
    Ve čtrnácté minutě domácí hráčky dokonaly obrat a aktuálně vedou dvougólovým náskokem 7:5. Dvakrát se trefila domácí Růžičková, po jednom gólu přidaly i Severová, Salčáková, Berová a Gebre Selassieová. Za hostující celek se podařilo rozvlnit síťku za domácí brankářkou Kapsové a kapitánce Vasičové. (7:5)

21
    Skóre ve 21. minutě je 10:6 pro domácí tým, který si během uplynulých šesti minut vytvořil ideální čtyřbrankový náskok. (1:3)

22
    Hosté dotahují náskok domácího týmu, snižuje Radovanovičová. (10:8)

23
    Během končící 23. minuty je stav stále 10:8 pro domácí Olomouc. (10:8)

24
    Radovanovičová znovu překonává domácí brankářku a hosté znovu snižují. (10:9)

24
    Salčáková vrací vedení Olomouce na dvoubrankový rozdíl. (11:9)

26
    Gajdošová znovu snižuje náskok domácího celku, trefila se z bezprostřední blízkosti domácí brány. (11:10)

27
    Růžičková navrací domácí celek znovu do dvoubrankového náskoku. (12:10)

28
    Znovu je náskok Olomouce jen jednobrankový. Trefila se Michnová. (12:11)

29
    Minuta a kousek do konce poločasu, domácí stále drží náskok jedné branky. (12:11)

30
    Byla ohlášena poslední minuta, skóre je stále o jeden přesný míč příznivější pro domácí hráčky. (12:11)

30
    Se závěrečnou sirénou bude hostující tým házet ještě sedmimetrový hod. (12:11)

30
    Bettáková ale nedává, Olomouc první poločas vyhraje s náskokem jednoho gólu. (12:11)

30
    První poločas skončil. (12:11)

31
    Začal druhý poločas. (12:11)

32
    Hollá srovnává skóre a můžeme začít prakticky od začátku. (12:12)

34
    Skóre ve 34. minutě je stále 12:12, oba týmy zatím vyčkávají a nikam se nehrnou. (12:12)

35
    A hostující hráčky jdou hned do vedení. Zuzana Hollá se trefuje podruhé ve druhé půli a posílá svůj tým do vedení. (12:13)

36
    Salčáková vyrovnává za domácí barvy. (13:13)

37
    Salčáková posílá Olomouc znovu do vedení. (14:13)

41
    Stav je stále 14:13 pro domácí Zoru, brankářky poslední minuty předvádějí dobré zásahy. (14:13)

42
    Radovanovičová prostřeluje Dederlovou a srovnává. (14:14)

43
    Oddechový čas pro domácí. (14:14)

43
    Fryčáková povedenou ránou vrací vedení domácím. (15:14)

46
    Domácí hráčka nastřeluje pouze tyč ze sedmičky. (15:14)

49
    Skóre je stále příznivější pro Zoru, která vede 15:14. (15:14)

50
    Michnová proměňuje sedmimetrový hod a srovnává krok. (15:15)

50
    Dostálová ale opět zařizuje vedení pro Olomouc. (16:15)

51
    Vyloučení na obou stranách, hraje se pět na pět. (16:15)

52
    Díky brance Berové odskakují domácí hráčky na rozdíl dvou branek! (17:15)

52
    Kristýna Salčáková dává braku na 18:15. (18:15)

53
    Savič snižuje na rozdíl dvou branek. (18:16)

54
    Salčáková Kristýna proměňuje sedmičku a vrací domácím tříbrankové vedení. (19:16)

55
    Gebre Sellassie dává dvacátou branku Zory a už se nám rýsuje výsledek. (20:16)

55
    Oddechový čas pro hosty. (20:16)

56
    Silvana Vasičová snižuje za hosty. (20:17)

56
    Kristýna Salčáková je i tentokrát úspěšná ze sedmičky. (21:17)

59
    Eliška Bettáková snižuje na rozdíl tří branek z pohledu Slavie. (21:18)

59
    Oddechový čas pro domácí. (21:18)

59
    Červenou kartu dostává vedoucí týmu (HK Slavia Partizánske) a opouští tak lavičku. (21:18)

59
    Dostálová (OLO) dostává menší trest. (21:18)

60
    Berová střílí branku na 22:18. (22:18)

60
    Hodně nervní závěr už vyhlíží svého konce. (22:18)

60
    Konec zápasu. (22:18)

Je dobojováno! Z počátku sice Partizánske vedlo, poté ovšem favorit dostal formu a nakonec tak Zora vítězí 22:18. (19:32:14)