Tirreno - Adriatico 2.etapa: Camaiore - Cascina | 1. Jens Debusschere (Lotto-Soudal) (kon.) |
SP v severské kombinaci - skoky HS140, Trondheim | Vítěz: Eric Frenzel (GER) (kon.) | | | SP v severské kombinaci - běh 10 km, Trondheim | Vítěz: Magnus H. Moan (NOR) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace muži HS138 | Vítěz: Piotr Zyla (POL) (kon.) | | | SP ve skocích na lyžích - muži HS138, Trondheim | Vítěz: S. Freund (GER) (kon.) |
Individuální závod mužů, 20 km | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
TK k zahájení play off futsalové ligy | (kon.) |
Stephen Bunting - Dave Chisnall | 7:3 (kon.) | | | Raymond van Barneveld - James Wade | 3:7 (kon.) |
Phil Taylor - Michael van Gerwen | 3:7 (kon.) | | | Gary Anderson - Adrian Lewis | 7:1 (kon.) |
Kim Huybrechts - Peter Wright | 5:7 (kon.) |
koniec udalosti
SP ve skocích na lyžích - muži HS138, Trondheim
Vítěz: S. Freund (GER)
skok Romana Koudelky v druhém kole
|
||
20
|
V úvodu to vypadalo nadějně, v letové fázi už to bylo horší. Přesto jde Roman Koudelka na druhé místo!
|
|
skok Romana Koudelky
|
||
46
|
Roman Koudelka skočil 126,5 metru, to mu stačí až na šestnácté místo.
|
|
skok Jana Matury
|
||
20
|
Velezkušený Jan Matura skočil 120,5 metru a je až desátý. Do druhého kola se zřejmě neprobojuje.
|
|
skok Jakuba Jandy
|
||
9
|
Jakub Janda dolétl na metu 118,5 metru, český veterán zřejmě čekal víc a po doskoku kroutil hlavou.
|
|
skok Antonína Hájka
|
||
7
|
Antonín Hájek nezopakoval dobré výkony ze zkušebního kola a kvalifikace, skočil 120,5 metru a jde na třetí příčku.
|
|
Postup do hlavní fáze závodu si zajistili všichni čtyři čeští skokani – Antonín Hájek, Jakub Janda a Jan Matura. Roman Koudelka byl již předkvalifikován.
|
Štatistiky
Výsledky:
1. Severin Freund (GER) 265,3 bodů
2. Peter Prevc (SLO) 255,1
3. Rune Velta (NOR) 247,2
4. Michael Hayböck (AUT) 245,3
5. Anders Bardal (NOR) 240,1
6. Jurij Tepeš (SLO) 237,6
7. Roman Koudelka (CZE) 235,7
8. Gregor Schlierenzauer (AUT) 235,2
9. Stefan Kraft (AUT) 234
10. Noriaki Kasai (JAP) 233,3
11. Johann Andre Forfang (NOR) 231,9
12. Kamil Stoch (POL) 229,1
13. Junširo Kobajaši (JAP) 228
14. Richard Freitag (GER) 223,1
15. Daiki Ito (JAP) 221,5
---
Jakub Janda, Jan Matura ani Antonín Hájek do druhého kola nepostoupili.
Startovní listina
1. Choi Seou (KOR)
2. Jaka Hvala (SLO)
3. Vladimir Zografski (BUL)
4. Ulrich Wohlgenannt (AUT)
5. Cene Prevc (SLO)
6. Killian Peier (SUI)
7. Antonín Hájek (CZE)
8. Michail Maksimočkin (RUS)
9. Jakub Janda (CZE)
10. Ilmir Hazetdinov (RUS)
11. Klemens Muranka (POL)
12. Andreas Wank (GER)
13. Šohei Točimoto (JAP
14. Davide Bresadola (ITA)
15. Jan Źiobro (POL)
16. Junširo Kobajaši (JAP)
17. Kento Sakujama (JAP)
18. Manuel Fettner (AUT)
19. Thomas Diethart (GER)
20. Jan Matura (CZE)
21. Andreas Stjernen (NOR)
22. Manuel Poppinger (AUT)
23. Jarkko Määttä (FIN)
24. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
25. Dimitrij Vasilijev (RUS)
26. Gregor Deschwanden (SUI)
27. Matjaž Pungertar (SLO)
28. Nejc Dežman (SLO)
29. Johann Andre Forfang (NOR)
30. Jurij Tepeš (SLO)
31. Taku Takeuči (JAP)
32. Michael Neumayer (GER)
33. Marinus Kraus (GER)
34. Piotr Źyla (POL)
35. Anders Bardal (NOR)
36. Anders Jacobsen (NOR)
37. Daiki Ito (JAP)
38. Jernej Damjan (SLO)
39. Richard Freitag (GER)
40. Rune Velta (NOR)
41. Kamil Stoch (POL)
42. Simon Ammann (SUI)
43. Gregor Schlierenzauer (AUT)
44. Noriaki Kasai (JAP)
45. Michael Hayböck (AUT)
46. Roman Koudelka (CZE)
47. Anders Fannemel (NOR)
48. Peter Prevc (SLO)
49. Severin Freund (GER)
50. Stefan Kraft (AUT)
Výsledky:
1. Severin Freund (GER) 265,3 bodů
2. Peter Prevc (SLO) 255,1
3. Rune Velta (NOR) 247,2
4. Michael Hayböck (AUT) 245,3
5. Anders Bardal (NOR) 240,1
6. Jurij Tepeš (SLO) 237,6
7. Roman Koudelka (CZE) 235,7
8. Gregor Schlierenzauer (AUT) 235,2
9. Stefan Kraft (AUT) 234
10. Noriaki Kasai (JAP) 233,3
11. Johann Andre Forfang (NOR) 231,9
12. Kamil Stoch (POL) 229,1
13. Junširo Kobajaši (JAP) 228
14. Richard Freitag (GER) 223,1
15. Daiki Ito (JAP) 221,5
---
Jakub Janda, Jan Matura ani Antonín Hájek do druhého kola nepostoupili.
Startovní listina
1. Choi Seou (KOR)
2. Jaka Hvala (SLO)
3. Vladimir Zografski (BUL)
4. Ulrich Wohlgenannt (AUT)
5. Cene Prevc (SLO)
6. Killian Peier (SUI)
7. Antonín Hájek (CZE)
8. Michail Maksimočkin (RUS)
9. Jakub Janda (CZE)
10. Ilmir Hazetdinov (RUS)
11. Klemens Muranka (POL)
12. Andreas Wank (GER)
13. Šohei Točimoto (JAP
14. Davide Bresadola (ITA)
15. Jan Źiobro (POL)
16. Junširo Kobajaši (JAP)
17. Kento Sakujama (JAP)
18. Manuel Fettner (AUT)
19. Thomas Diethart (GER)
20. Jan Matura (CZE)
21. Andreas Stjernen (NOR)
22. Manuel Poppinger (AUT)
23. Jarkko Määttä (FIN)
24. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
25. Dimitrij Vasilijev (RUS)
26. Gregor Deschwanden (SUI)
27. Matjaž Pungertar (SLO)
28. Nejc Dežman (SLO)
29. Johann Andre Forfang (NOR)
30. Jurij Tepeš (SLO)
31. Taku Takeuči (JAP)
32. Michael Neumayer (GER)
33. Marinus Kraus (GER)
34. Piotr Źyla (POL)
35. Anders Bardal (NOR)
36. Anders Jacobsen (NOR)
37. Daiki Ito (JAP)
38. Jernej Damjan (SLO)
39. Richard Freitag (GER)
40. Rune Velta (NOR)
41. Kamil Stoch (POL)
42. Simon Ammann (SUI)
43. Gregor Schlierenzauer (AUT)
44. Noriaki Kasai (JAP)
45. Michael Hayböck (AUT)
46. Roman Koudelka (CZE)
47. Anders Fannemel (NOR)
48. Peter Prevc (SLO)
49. Severin Freund (GER)
50. Stefan Kraft (AUT)
Vojtěch Balon
@VojtaBalon