Poprad – Zvolen 5:4 (kon.)
HK Poprad
5:4 (1:1, 3:0, 1:3)
HKM Zvolen
Streda 11.03.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga play-off

49:46
    Poprad bude od tejto chvíle hrať presilovku o dvoch hráčov presne 51 sekúnd po naskočenie Bagina. Ján Ťavoda totižto teraz dostáva dve minúty za podrazenie.

48:37
    Poprad získava presilovú hru. Emil Bagin odchádza na trestnú lavicu za vyhodenie puku.

28:10
    Domáci hokejisti získavajú ďalšiu početnú výhodu. Za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Lukáš Jurík.

25:04
    Na trestnú lavicu odchádza obranca Frederik Fekiač, ktorý dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

19:47
    Áno, je to tak. Ľuboš Bartečko dostáva dve minúty za faul kolenom.

14:03
    Vylučuje sa tentokrát opäť, sily na ľade sa vyrovnávajú. Jaroslav Kasík dostáva dve minúty za napadnutie.

12:45
    Rozhodcovia posielajú na trestnú lavicu Jána Ťavodu za seknutie na dve minúty plus dve minúty hrubosť. Emila Bagina takisto na dve minúty za hrubosť a z popradského kádra Radoslava Suchého a Dávida Grígera taktiež na dve minúty za hrubosť. Poprad má presilovku.

04:54
    Arne Kroták sa dostal do dobrej šance spred brány, Baroš však dokázal účinne zastaviť strelu vo výstroji. Potom sa strhla ďalšia potýčka, v ktorej boli Matúš Paločko a Frederik Fekiač. Aj oni odchádzajú na dve minúty za hrubosť.

04:10
    Po ofsajde Zvolena sa pri útočnej modrej čiare hostí pustili mierne do seba Paukovček s Pokovičom. Obaja odchádzajú na dve minúty za hrubosť.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 12. Kroták (Makovský), 21. Kroták (Hvila), 31. Kroták (Stals, Takáč), 35. Bartečko (Gríger, Paukovček), 52. Gríger (Kasík, Takáč) – 16. Puliš (Sloboda, Hraško), 42. Síkela, 55. Kentoš (t.s.), 60. Hraško (Michal Chovan)

HK Poprad: Kostúr (Landsman) – Suchý, Kurali – D. Brejčák, Makovský – Kasík, Malina – Gáborčík, Dinda – Gríger, Paukovček, Bartečko ("A") – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Hvila, Boltun, R. Rapáč – Sýkora, Stals, Matis
    HKM Zvolen: Baroš (Šimko) – Bagin, Juraško ("A") – Hraško, Pokovič – F. Fekiač, Ťavoda – Popela, Pichnarčík – Sloboda, Brabenec, Puliš – Obdržálek, L. Jurík ("C"), Michal Chovan ("A") – Podkonický, Síkela, Škvaridlo – Martin Ďaloga, Kentoš, V. Fekiač

Rozhodca: J. Konc, Jonák – Holienka, Kacej