B. Bystrica – Nitra 1:2 (kon.) | Košice – Trenčín 4:2 (kon.) | Žilina – HC Slovan 1:3 (kon.)
Poprad – Lipt. Mikuláš 4:5 (po pr.)
HK Poprad
4:5 (3:0, 0:3, 1:1 - 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Pondelok 09.03.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Hokejová extraliga juniorov play-off

60:55
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia vyhrávajú tento zápas! Presne sa v predĺžení trafil MATEJ MORAVČÍK a rozhodol tak o výhre Liptovského Mikuláša!
    Asistencie: Patrik Števuliak, Matúš Sukeľ.

57:10
    Poprad dal gól!
    Kamzíci vyrovnávajú a zápas pôjde pravdepodobne do predĺženia! Presadil sa OLIVER PACZKOWSKI!
    Asistoval mu Denis Šterbák.

44:04
    Hostia sa dostávajú do vedenia gólom z hokejky RICHARDA SZABA!
    Asistencie: Ľudovít Dunčko, Matej Florek.

39:29
    Tak pozrime sa! Hráči Liptovského Mikuláša predvádzajú skvelú druhú tretinu a gólom do šatne vyrovnávajú stav stretnutia! Presný zásah padol z hokejky PATRIKA OŠKA!
    Asistencie: Miroslav Struška, Lukáš Žiak.

34:55
    Hostia sa dostávajú na rozdiel jedného gólu využitím presilovej hry! Aktérom gólu na 3:2 je MATÚŠ SUKEĽ!
    Asistencie: Matej Moravčík, Patrik Števuliak.

32:22
    Liptáci znižujú stav zápasu! ĽUDOVÍT DUNČKO dokázal prekonať Lubu!
    Asistencia: Matúš Sukeľ.

14:56
    Poprad dáva na 3:0! Úspešne prekonal Púteca MICHAEL VISLOCKÝ!
    Asistencia: Miroslav Turan.

11:52
    Kamzíci sa ujímajú dvojgólového vedenia a toto stretnutia začínajú naozaj vo veľkom štýle. Do streleckej listiny sa zapisuje LUKÁŠ TOMA.
    Bez asistencie.

04:32
    Poprad sa dostáva do vedenia! IGOR ĎURČO otvára skóre stretnutia!
    Asistoval mu Boris Šterbák.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Ďurčo (B. Šterbák), 12. Toma, 15. Vislocký (Turan), 58. Paczkowski (D. Šterbák) – 33. Dunčko (Sukeľ), 35. Sukeľ (Moravčík, Števuliak), 40. Oško (Struška, Žiak), 45. Szabo (Dunčko, Florek), 61. Moravčík (Števuliak, Sukeľ)

HK Poprad: Luba – Krmenčík, Babinský, D. Šterbák, Mihalko, Turan – Bednarčík, Toma, Tomečko – Paczkowski, Jenčo, Baranik – B. Šterbák, Vislocký, Ďurčo – Olejník, Rušin
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Moravčík, Nemec, Pida, Pavlikovský, Pagáčik, Špirko, Matejovie, Sitek – Sukeľ, Števuliak, Janček – Florek, Szabo, Dunčko – Žiak, Oško, Struška – Furdek, Vybiral, Potocký

Rozhodca: Snášel – Bednár, R. Šoltés